Red Crow
Liczba postów: 12,707
Liczba wątków: 50
(10-04-2017, 20:07)Juby napisał(a): @Phil - no przecież ostatni trailer pajączka chwaliłem, podobał mi się.
(10-04-2017, 17:23)nawrocki napisał(a): Zapowiada się najlepszy film z Thorem
(10-04-2017, 17:50)Krismeister napisał(a): REWELACJA. Najlepszy zwiastun MCU.
(10-04-2017, 15:51)Huntersky napisał(a): Zajebioza... Gunn miał rację mówiąc, że to najlepszy zwiastun MCU.
Ktoś poda link do tego trailera? Bo wciąż nie mogę uwierzyć, że piszecie o tym, którego widziałem. :P
A co, powyższy trailer nie zapowiada najlepszego filmu z Thorem? Biorąc pod uwagę, jakim pażdzierzem były dotychczasowe filmy z tym bohaterem? Give me a break.
10-04-2017, 21:06
Red Crow
Liczba postów: 12,707
Liczba wątków: 50
Bez przesady, MCU wprawdzie to niezbyt wysoka kinowa półka, ale takie stwierdzenie uwłacza jednak kilku filmom z tego uniwersum. :) EOT, bo nie chce mi się licytować, dla mnie oba Thory to maks 5/10, oglądalne tylko ze względu na Hemswortha. Trójka wygląda o wiele lepiej, chociaż też widzę tutaj elementy, które nie podeszły mi w poprzednich cześciach.
10-04-2017, 21:17
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2017, 21:20 przez nawrocki.)
Nie wiem co mi sprawi wiecej frajdy. Thor i spółka czy Guardiansi? :)
A może JL? :p
10-04-2017, 21:48
Stały bywalec
Liczba postów: 9,121
Liczba wątków: 44
(10-04-2017, 21:06)nawrocki napisał(a): A co, powyższy trailer nie zapowiada najlepszego filmu z Thorem? Biorąc pod uwagę, jakim pażdzierzem były dotychczasowe filmy z tym bohaterem? Give me a break.
Lubię poprzednie Thory (choć drugiego zdecydowanie mniej), a powyższy trailer nie zapowiada dla mnie nic nadzwyczajnego, równie dobrze może to być najgorsza część. Teaser do "The Dark World" 4 lata temu zrobił na mnie duuuuużo większe wrażenie.
10-04-2017, 21:51
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
(10-04-2017, 20:07)Juby napisał(a): Ktoś poda link do tego trailera? Bo wciąż nie mogę uwierzyć, że piszecie o tym, którego widziałem. :P
Też się zastanawiam co to za psychoza się tu odwala.
10-04-2017, 22:16
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,525
Liczba wątków: 30
(10-04-2017, 17:50)Krismeister napisał(a): REWELACJA. Muzyka z "Dziewczyny z tatuażem"...
Myślałem, że z "LZ III" ale mogę nie pamiętać ;)
Co do zwiastuna - fanem Marvela nie jestem ale doceniam wizualną stronę większości ich filmów. Tutaj widzę plastik, CGI i green screeny.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
10-04-2017, 23:31
Miss Avatara 2016
Liczba postów: 18,931
Liczba wątków: 5
Dołączam do grona umiarkowanych sceptyków.
Przykro mi, ale te włosy to porażka. Neil McCauley mógł mieć różne fryzury i w każdej byłby świetny. Ale w filmie dla dzieci takie szczegóły jak włosy i "stajl" są jednak bardzo, bardzo istotne :)
To chyba nawet gorsze niż zaludnianie Asgardu Murzynami.
Rockendrolowa piosenka nędzna. Ileż można?
Trochę sztucznie to wygląda wszystko.
No ale poza tym same plusy. Ze względu na sentyment do pierwszego Thora może nawet rozważę zakup biletu do kina.
Koniec analizy.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...
11-04-2017, 00:01
Oskarmeister
Liczba postów: 6,855
Liczba wątków: 18
Nikt jeszcze nie skomentował nowej twarzy Hulka?
![[Obrazek: ThorRagnarok.jpg]](http://www.comingsoon.net/assets/uploads/2017/04/ThorRagnarok.jpg)
Mi w porównaniu do "Avengers" wygląda jakoś tak...zbyt ludzko.
11-04-2017, 00:31
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,525
Liczba wątków: 30
Patrząc, tylko i wyłącznie, po tych screenach - wygląda po prostu na bardziej dopracowaną, realną etc. Na górze - zielona twarz animka, na dole - zielona twarz aktora.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
11-04-2017, 00:34
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2017, 00:35 przez shamar.)
CSM-101
Liczba postów: 7,848
Liczba wątków: 0
Zwiastun wygląda rewelacyjnie. Widzę, że niektórzy mają problemy jak nastoletnie fanki boysbendów - OMG, Brian ściął włosy! Już nie jest tak sexi!.
Grow up people ;)
Nie rozumiem też zachwycania się zwiastunem do guardiansów i krytykowania Thora za to czym się tam jaracie? Guardiansi jeszcze nie mieli premiery a wy już się znudziliście tym newretro? I 10 filmów w tym klimacie to nie będzie dość.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
11-04-2017, 09:47
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2017, 09:53 przez Negatywny.)
Stały bywalec
Liczba postów: 9,121
Liczba wątków: 44
(11-04-2017, 00:31)Krismeister napisał(a): Nikt jeszcze nie skomentował nowej twarzy Hulka?
Jakiej? Nie widzę żadnej różnicy, tylko CGI mniej realistyczne (pewnie ze względu na CGI-oświetlenie komputerowego planu, w Avengersach w większości widzieliśmy go w prawdziwym plenerze).
11-04-2017, 11:23
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2017, 13:57 przez Juby.)
Red Crow
Liczba postów: 12,707
Liczba wątków: 50
(10-04-2017, 21:34)Phil napisał(a): A co to za elementy?
Przede wszystkim fragment bitwy, który wygląda jak odpad z "Dark World".
11-04-2017, 13:20
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Stały bywalec
Liczba postów: 10,412
Liczba wątków: 11
A co w piątek ma wyjść?
.
12-04-2017, 10:40
Stały bywalec
Liczba postów: 10,412
Liczba wątków: 11
No tak. Będzie pozamiatane.
.
12-04-2017, 11:02
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Nie będzie, zobaczycie.
12-04-2017, 11:07
Stały bywalec
Liczba postów: 18,642
Liczba wątków: 149
W ogóle to ostatnio pojawiła się plotka, że
film nie będzie miał happy endu. Hulk, Valkirie'a i Thor trafią do Piekła, gdzie zostaną uwięzieni przez Helę. Dopiero w Infinity War mieliby zostać uratowani przez Strażników Galaktyki
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
10-05-2017, 10:03
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017, 10:03 przez Pelivaron.)
Miss Avatara 2016
Liczba postów: 18,931
Liczba wątków: 5
(12-04-2017, 11:02)srebrnik napisał(a): No tak. Będzie pozamiatane.
Prawie miesiąc minął i 33 miliony wyświetleń jak dobrze widzę. Czyli nie pozamiatali.
Spóźniłem się o sekundy :D
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...
10-05-2017, 10:10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017, 10:11 przez Dr Strangelove.)
Stały bywalec
Liczba postów: 4,900
Liczba wątków: 19
Na ale ty sprawdzasz ilość wyświetleń na oficjalnym kanale Star Wars. Na oficjalnym kanale Marvela "Thor Ragnarok" ma 36 mln wyświetleń. Do rekordu chyba liczy się łącznie z innymi kanałami YT, ale też Facebook, Twitter itp.
Więc nawet jak by chcieli to SW rekordu nie pobije chyba już nigdy, bo podobno, od jakiegoś czasu LucasFilm bardzo ogranicza dystrybucję tego typu materiałów przez trzecią stronę, co mocno ogranicza viralowość. Dziwna taktyka, prawdę mówiąc.
10-05-2017, 13:55
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017, 13:55 przez Grievous.)
Stały bywalec
Liczba postów: 13,477
Liczba wątków: 77
(10-05-2017, 13:55)Grievous napisał(a): Więc nawet jak by chcieli to SW rekordu nie pobije chyba już nigdy, bo podobno, od jakiegoś czasu LucasFilm bardzo ogranicza dystrybucję tego typu materiałów przez trzecią stronę, co mocno ogranicza viralowość. Dziwna taktyka, prawdę mówiąc.
Nie taka dziwna, bo viralowość de facto bierze się z przekazywania materiału od ręki do ręki, więc usera końcowego nie grzeje to czy film jest na kanale "wiesiek03" czy "Mietek47". A Lucasfilm chce mieć to pod kontrolą - to pewnie daje im więcej zebranych danych do prognoz w box office. Tak wiem, Star Warsy to samograj, ale z Rogue One mogło być różnie :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
10-05-2017, 17:49
|