Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Thor: Ragnarok (2017)
A ja że będzie. Byłoby BARDZO słabym zagraniem wprowadzać w przyszłym roku kolejną podobną postać.

Odpowiedz
W Infinity War jest zbyt tłoczno by wprowadzać nową postać, to raz, a dwa - Ragnarok dokładnie powie / pokaże nam kim jest Hela więc motywację Thanosa będzie można w IW załatwić w dwie minuty. Z drugiej strony jestem tak na 90% pewien, że (biorąc pod uwagę scenę z materiału z Infinity War) na końcu Ragnarok

Odpowiedz
A jak potem Black Panther wpasować? Będzie się dział przed Ragnarokiem, żeby Infinty War było tuż po?

Odpowiedz
Black Panther rozgrywałoby się na Ziemi, gdzie nie dotarły jeszcze wieści o wydarzeniach z kosmosu mających miejsce w Thorze.

Odpowiedz
W sumie jak weźmiemy pod uwagę opis sceny Thora z trailera IW...zakończenie "Ragnaroku" może być bardzo ciekawe. Jestem za tym aby Hel była wybranką serca Thanosa, ale osobiście byłbym za niewielkim epizodem w Infinity War. Thanos i tak jest potężny, ma armie, 4 członków Black Order i Lokiego, wielu więcej villainów mu nie trzeba do pomocy.

Odpowiedz
(24-07-2017, 11:28)Mierzwiak napisał(a): W Infinity War jest zbyt tłoczno by wprowadzać nową postać
Zgadza się*, tylko że ta Śmierć Thanosowa to nie jest taka do końca postać. Po pierwsze to ucieleśnienie prawdziwej śmierci, a nie po prostu władczyni piekieł, jak Hela (która jest takim asgardzkim Hadesem). Oczywiscie w filmie to może być zmienione, ale Śmierć, w której zakochał sie Thanos jest troche symbolem (kosmicznym bytem) i to nie jest tak, że muszą wprowadząć nową postać, bo to troche tak, jakbyś miał super-złoczyńce czczącego Szatana. A sama Śmierć jako postac jest troche taką księżniczką, której rycerz składa przysięge i ona teraz czeka aż on wypełni to, co jej przyrzekł. Mogłaby się pojawić w prologu filmu i w finale/epilogu.

Jesli juz to bardziej bym oczekiwal, ze Hela będzie łącznikiem z tym prawdziwym odzwierciedleniem Śmierci i np. będzie pokazane, że się z nią jakoś komunikuje (bo robią w bliźniaczej branży). (No i inna, troche marginalna, sprawa: jeżeli Hela, asgardzka bogini śmierci, byłaby tą prawdziwą Śmiercią to czy Thor jest prawdziwym bogiem?) Tym bardziej, że ta Thanosowa Śmierć była też obiektem jego pożadania, bo jest zwyczajnie ponad nim, co w przypadku Heli byłoby słabe (bo co? Thor ją pokona, a potem wszyscy beda musieli bic slabszego od niej Thanosa?)

Mnie byloby szkoda, jakby tak to zmienili, bo choc nie zdziwiloby mnie to, to jednak motywacja Thanosa jaką jest zaimponowanie wiecznemu ucieleśnieniu Śmierci (które ciężko nazwać nawet bogiem, czy czymś takim) jest tak dziwna i kozacka, że bardzo chcialbym ja zobaczyc na ekranie. :)

Tj. oczywiscie teoria z tym, ze Hela jest ukochaną Thanosa zamiast mitycznej Śmierci, nie jest wcale zła sama w sobie i w filmie - jeśli tak będzie - może wyjść fajnie, ale wydaje mi się, że - poza tym, co pisalem juz wczesniej - problemem mogłoby być to, że za bardzo zrobiłoby to z Thora 3 "po prostu prequel Avengers 3", a wydaje mi się, że Marvel ma troche nauczke po roznych filmach, w ktorych tego probowal.

I najwazniejsze: czy mówiło się coś o Blanchett w Avengers 3/4?

* abstrahujac od tego, ze wprowadza przynajmniej 5 nowych postaci w Infinity War. ;P

Odpowiedz
Który z ComicConowych trailerów wygrał w walce o najwyższą ilość wyświetleń w sieci podczas pierwszych 24 godzin? Ready Player One? Może Justice League?

[Obrazek: tumblr_otisdnD7aU1upvr5ao1_540.gif]

;)

Odpowiedz
Z jednej strony film zapowiada się niby nieźle, z drugiej - wygląda tragicznie od strony technicznej.

Cytat:jeżeli Hela, asgardzka bogini śmierci, byłaby tą prawdziwą Śmiercią

A po co niby miała by być "prawdziwą śmiercią" - po cholere w ogóle robić jakąś "prawdziwą śmierć"?

Odpowiedz
Bo ta Śmierć jest kluczowym elementem całej historii Thanosa i Infinity Gauntlet i powinna się pojawić.

Odpowiedz
No rzeczywiście, argumentacja nie do zbicia, przekonałeś mnie.


Odpowiedz
To po co robić jakąś nową postać zupełnie inna zamiast dać Hel jako Śmierć?
Skoro w MCU na razie nie ma postaci która by się kwalifikowała jako wybranka Thanosa.

Odpowiedz
Nie wiem nic o komiksowym backgroundzie Thanosa, oprócz powierzchownych ogółów, ale jeżeli on rzeczywiście był jak rycerz działający jako czempion księżniczki, która była autentycznym uosobieniem śmierci (W sensie śmierć-śmierć, z czaszką, kapturem i w ogóle, a nie jakieś podrabiańce), to ich romans może być tak przewspaniałym pomysłem, że jeżeli Marvel pokaże to na ekranie, to po prostu + 100000 do kozactwa i street credu. W ogóle sama idea wielkiego galaktycznego Złoczyńcy, który przychodzi rozpierdolić świat, nie dlatego, że jest hurr-durr zły, tylko dlatego, ze chce zaimponować śmierci, no przecież to jest taki dramatyczny wypas, że głowa boli.

Wielka, kosmiczna Kostucha na ekranie, szczerząca czaszkę do widza, a jednocześnie posiadająca w sobię jakąś dziwną kobiecość. COME-FUCKING-ON. Przecież to jest tak zajebisty koncept, ze nie wiem jak można w ogóle argumentować by tego nie robić ;)

A Crov ładnie napisał jak to można zmieścić.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(24-07-2017, 17:22)Kuba napisał(a): To po co robić jakąś nową postać zupełnie inna zamiast dać Hel jako Śmierć?

Nie mam pojęcia. Czemu w ogóle mnie o to pytasz?

Odpowiedz
(24-07-2017, 17:33)Proteus napisał(a):  (W sensie śmierć-śmierć, z czaszką, kapturem i w ogóle, a nie jakieś podrabiańce)

Tak. Mistress Death :).
[Obrazek: ed0e118229bffd57e698b0a72d6e55e6.jpg]

[Obrazek: 9262c167e450a4c14f038aefe4ec0542--jim-st...heroes.jpg]

Odpowiedz
Nie zdziwię jak Marvel koniec końców przedstawi Thanosa tak jak 99% swoich antagonistów i okaże się równie pretekstowym przeciwnikiem jak Ronan i tym bardziej nie będzie mieć znaczenia po co robi cokolwiek, bo całe "Infinity War" skupi się na pozytywnych bohaterach.

Odpowiedz
Proteus roztoczył ciekawą wizję, ale nie wiem czy aż taka dosłowność nie przekroczyłaby granicy za którą marvelowski fun staje się ciężkostrawnym cringem. No ale może się mylę i byłoby wprost przeciwnie, ciężko ocenić, mam jednak wrażenia że wymagałoby to pewnej, hmm, poetyckiej wręcz subtelności? To coś czego w tej serii jeszcze nie było, a zbliżyła się do niej jedynie scena rozmowy Strange'a i Przedwiecznej w szpitalu.

Odpowiedz
(24-07-2017, 17:10)Gieferg napisał(a):
Cytat:jeżeli Hela, asgardzka bogini śmierci, byłaby tą prawdziwą Śmiercią

A po co niby miała by być "prawdziwą śmiercią" - po cholere w ogóle robić jakąś "prawdziwą śmierć"?
Doczytaj mojego posta to się dowiesz. :D

Mierzwiak napisał(a):Proteus roztoczył ciekawą wizję, ale nie wiem czy aż taka dosłowność nie przekroczyłaby granicy za którą marvelowski fun staje się ciężkostrawnym cringem.
Niby dlaczego? Wizja, o której piszę to przecież wlasciwie mityczne przedstawienie postaci Thanosa i jego relacji ze Śmiercią. Tutaj nie potrzeba wiele.

Odpowiedz
@Crov:
Nie wiem czemu, spekuluję sobie. Doczytałeś w ogóle do końca? :)

Zrobiłem kilka screenów pokazujących ewolucję efektów czy też w ogóle wyglądu scen [góra - trailer 1, dół - 2]:

[Obrazek: AZRxQhs.png]
[Obrazek: vzmxS3fg.png]
[Obrazek: AJj3B4Vg.png]
[Obrazek: 4o0Pl2Sg.png]
[Obrazek: JLAt45N.png]
[Obrazek: c4aPgaxg.png]
[Obrazek: SyDfQIwg.png]
[Obrazek: 3p8iXMNg.png]
[Obrazek: ReO2f4gg.png]
[Obrazek: yacCofpg.png]

Odpowiedz
(24-07-2017, 19:56)Mierzwiak napisał(a): @Crov:
Nie wiem czemu, spekuluję sobie. Doczytałeś w ogóle do końca? :)
No zalozylem, ze z jakiegos powodu masz takie spojrzenie i możesz mi o nim opowiedziec. Nie mialem nic złego na mysli. Zapytalem, bo bylem ciekaw, dlaczego tak to widzisz.

Odpowiedz
W zwiastunie można dostrzec smaczki w postaci Man-Thinga, Beta Ray Billa, Aresa i Bi-Beasta:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Grievous 428 71,800 30-07-2024, 19:37
Ostatni post: Rozgdz
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 55,081 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Thor (2011) LPC 280 67,836 12-06-2018, 20:27
Ostatni post: shamar
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 102,872 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister
  Thor: The Dark World (2013) Bogdan 394 80,729 22-02-2018, 23:11
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości