Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Thor: Ragnarok (2017)
#21
Czyżby wszechobecne zachwyty nad Stranger Things spowodowały ogólny powrót do stylistyki lat 80.? Czy te mody w Hollywood mogą tak szybko się rozprzestrzeniać? :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#22
Dla mnie to miód na uszy i oczy, bo ja jestem niespełnionym dzieckiem urodzonym po cudownych latach 80, ktoś już fajnego mema zrobił do pegasusa z tym logo :D

Odpowiedz
#23
Wykurwiste logo i tyle. Reżyser jest dość szalony, więc kto wie co oni tam planują. Może się okazać, że jest jak najbardziej na miejscu.

Odpowiedz
#24
(24-07-2016, 16:34)RysuMack napisał(a): Już tłumaczę...

Marvel nie może zrobić filmu o Hulku, ponieważ Universal ma prawa do dystrybucji filmu i zysków
To nie jest prawda. Marvel moze zrobic film o Hulku, a Universal ma prawo pierwszej odmowy dystybucji.

Inna rzecz, ze nie do konca rozumiem komu to tlumaczysz :)

Odpowiedz
#25
Tym, którzy są zdziwieni występem Hulka w zbroi... :(

Odpowiedz
#26
Moje pierwsze skojarzenie z logo:

W zasadzie spoko. Skoro nikt nie chce tego zrobić współcześnie, to wersja Marvela musi mi wystarczyć ;)

Odpowiedz
#27
Jak nie chce przecież ten gościu co grał w Zmierzchu i Herculesie dostał rolę, a reżyseruje mistrz od Terminator: Salvation.

Odpowiedz
#28
Cytat:reżyseruje mistrz od Terminator: Salvation
Co? :D

Odpowiedz
#29
No tak, McG odpowiada za cały projekt, a niejaki Kellan Lutz ma grać He-Mana.

Odpowiedz
#30
Ogólnie to już jest trzecie logo do filmu. Ciekawe ile jeszcze nas czeka? :)

Odpowiedz
#31
Dokładnie, logo jest świetne i daje pewien pogląd na to, jaki to będzie film. Oczekiwałem czegoś bardziej poważnego w stylu Winter Soldiera, ale kto wie, może dostaniemy staroszkolny buddy superhero movie w sci-fi/fantasy stylistyce.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#32
http://io9.gizmodo.com/we-saw-a-glimpse-of-thor-ragnarok-but-learning-what-t-1784216701

O rany, to brzmi genialnie. Oby wydali to na Blu-ray.

Odpowiedz
#33
Logo jest wspaniałe, od razu mi przywołuje na myśl jakąś bijatykę z czasów Amigi lub SNES-a, co poniekąd może być informacją, co nas czeka. "Masters of The Universe" plus "Double Dragon" plus pieprzony "Gladiator". Bo nie wiem, czy rozumiecie...

TO BĘDZIE O THORZE I HULKU VERSUS MORTAL KOMBAT W PIEPRZONYM KOSMOSIE.

Jak bardzo smutne się wydaje Universum DC w obliczu takich marvelowskich dróg rozwoju.
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.

Odpowiedz
#34
Ja to rozumiem, ale zrozum fanów komiksu, dla których historia Ragnarok to była istna apokalipsa, jeśli zrobią z tego tutaj film typu zabójcza broń, ok, rozumiem konwencję, ale to praktycznie przeinacza klimat i fabułę z komiksu.

Odpowiedz
#35
Może po prostu pierwsza połowa to będzie bitwa gladiatorów, a apokalipsa potem?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
#36
Cytat:TO BĘDZIE O THORZE I HULKU VERSUS MORTAL KOMBAT W PIEPRZONYM KOSMOSIE.

I'd buy that for a dollar.

Odpowiedz
#37
Lubię Thora, bardzo żałuję że jest tak marnowany w filmach o Avengersach. Trzeci film o nim jest jednym z najbardziej oczekiwanych przeze mnie z trzeciej fazy. Jak ma być tam jeszcze Hulk to już w ogóle nie mogę się doczekać.

Logo jest przedziwaczne, ciekawe jak będą wyglądały plakaty z nim.

Odpowiedz
#38
[Obrazek: TTfGvGb.jpg]

http://www.comicbookmovie.com/thor/thor_ragnarok/heres-a-first-look-at-that-hilarious-thor-ragnarok-a143872

Cytat:But easily the best part about this little short are the letters that Thor dictates for Daryl to send to Tony Stark and Steve Rogers. Thor writes to Tony, “How’s it going? Remember that time you created the possessed robot that nearly destroyed Earth? That was funny.”
LOL

Plus: http://www.comicbookmovie.com/thor/thor_ragnarok/sdcc-16-are-the-eternals-in-thor-ragnarok-a143856

Wygląda na to, że Ragnarok w prawdopodobnie w dość mocny sposób rozwinie poruszyną już w GOTG kosmologię tego uniwersum.

Odpowiedz
#39
https://www.facebook.com/twhiddleston/photos/a.461776240532833.102995.418706804839777/1149648041745646/?type=3&theater
[Obrazek: 13872778_1149648041745646_23354262874521...e=582440D7]
Aż zapomniałem o tej postaci, ale to pewnie przez fascynacje Winter Soldierem.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
#40
A wiecie, że zwiastun z CC śmiga po sieci od dawna. W jakości cam.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Grievous 428 71,786 30-07-2024, 19:37
Ostatni post: Rozgdz
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 55,038 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Thor (2011) LPC 280 67,679 12-06-2018, 20:27
Ostatni post: shamar
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 102,863 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister
  Thor: The Dark World (2013) Bogdan 394 80,709 22-02-2018, 23:11
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości