バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
24-07-2016, 17:13
|
Thor: Ragnarok (2017)
|
|
Czyżby wszechobecne zachwyty nad Stranger Things spowodowały ogólny powrót do stylistyki lat 80.? Czy te mody w Hollywood mogą tak szybko się rozprzestrzeniać? :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン #Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D 24-07-2016, 17:13
Dla mnie to miód na uszy i oczy, bo ja jestem niespełnionym dzieckiem urodzonym po cudownych latach 80, ktoś już fajnego mema zrobił do pegasusa z tym logo :D
24-07-2016, 17:18
Wykurwiste logo i tyle. Reżyser jest dość szalony, więc kto wie co oni tam planują. Może się okazać, że jest jak najbardziej na miejscu.
24-07-2016, 17:28 (24-07-2016, 16:34)RysuMack napisał(a): Już tłumaczę...To nie jest prawda. Marvel moze zrobic film o Hulku, a Universal ma prawo pierwszej odmowy dystybucji. Inna rzecz, ze nie do konca rozumiem komu to tlumaczysz :) 24-07-2016, 18:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2016, 18:41 przez Gal Anonim.)
Jak nie chce przecież ten gościu co grał w Zmierzchu i Herculesie dostał rolę, a reżyseruje mistrz od Terminator: Salvation.
24-07-2016, 18:46
Dokładnie, logo jest świetne i daje pewien pogląd na to, jaki to będzie film. Oczekiwałem czegoś bardziej poważnego w stylu Winter Soldiera, ale kto wie, może dostaniemy staroszkolny buddy superhero movie w sci-fi/fantasy stylistyce.
24-07-2016, 21:17
http://io9.gizmodo.com/we-saw-a-glimpse-of-thor-ragnarok-but-learning-what-t-1784216701
O rany, to brzmi genialnie. Oby wydali to na Blu-ray. 24-07-2016, 23:16
Logo jest wspaniałe, od razu mi przywołuje na myśl jakąś bijatykę z czasów Amigi lub SNES-a, co poniekąd może być informacją, co nas czeka. "Masters of The Universe" plus "Double Dragon" plus pieprzony "Gladiator". Bo nie wiem, czy rozumiecie...
TO BĘDZIE O THORZE I HULKU VERSUS MORTAL KOMBAT W PIEPRZONYM KOSMOSIE. Jak bardzo smutne się wydaje Universum DC w obliczu takich marvelowskich dróg rozwoju.
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.
24-07-2016, 23:26
Ja to rozumiem, ale zrozum fanów komiksu, dla których historia Ragnarok to była istna apokalipsa, jeśli zrobią z tego tutaj film typu zabójcza broń, ok, rozumiem konwencję, ale to praktycznie przeinacza klimat i fabułę z komiksu.
24-07-2016, 23:28 Cytat:TO BĘDZIE O THORZE I HULKU VERSUS MORTAL KOMBAT W PIEPRZONYM KOSMOSIE. I'd buy that for a dollar. 24-07-2016, 23:37
Lubię Thora, bardzo żałuję że jest tak marnowany w filmach o Avengersach. Trzeci film o nim jest jednym z najbardziej oczekiwanych przeze mnie z trzeciej fazy. Jak ma być tam jeszcze Hulk to już w ogóle nie mogę się doczekać.
Logo jest przedziwaczne, ciekawe jak będą wyglądały plakaty z nim. 25-07-2016, 15:37 ![]() http://www.comicbookmovie.com/thor/thor_ragnarok/heres-a-first-look-at-that-hilarious-thor-ragnarok-a143872 Cytat:But easily the best part about this little short are the letters that Thor dictates for Daryl to send to Tony Stark and Steve Rogers. Thor writes to Tony, “How’s it going? Remember that time you created the possessed robot that nearly destroyed Earth? That was funny.”LOL Plus: http://www.comicbookmovie.com/thor/thor_ragnarok/sdcc-16-are-the-eternals-in-thor-ragnarok-a143856 Wygląda na to, że Ragnarok w prawdopodobnie w dość mocny sposób rozwinie poruszyną już w GOTG kosmologię tego uniwersum. 25-07-2016, 18:39
https://www.facebook.com/twhiddleston/photos/a.461776240532833.102995.418706804839777/1149648041745646/?type=3&theater
![]() Aż zapomniałem o tej postaci, ale to pewnie przez fascynacje Winter Soldierem. 09-08-2016, 15:30 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | Grievous | 428 | 71,786 |
30-07-2024, 19:37 Ostatni post: Rozgdz |
|
| Thor: Love and Thunder (2021) | Mierzwiak | 485 | 55,038 |
07-06-2023, 12:19 Ostatni post: shamar |
|
| Thor (2011) | LPC | 280 | 67,680 |
12-06-2018, 20:27 Ostatni post: shamar |
|
| Spider-Man Homecoming (2017) | Grievous | 647 | 102,863 |
25-05-2018, 12:45 Ostatni post: Krismeister |
|
| Thor: The Dark World (2013) | Bogdan | 394 | 80,710 |
22-02-2018, 23:11 Ostatni post: Juby |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |