17-05-2018, 14:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2018, 14:58 przez Badus.)
|
Thor: Ragnarok (2017)
|
|
Już bez przesady, nie macie się czego dopieprzyć, to dopieprzacie się bez sensu "skrótu myślowego" i tyle. Zwykłego ustawienia TV (A nie tzw "profesjonalnej kalibracji") nie wyobrażam sobie robić inaczej niż na jakimś filmie. Inna sprawa, że ja bym do tego celu użył takiego, który dobrze znam i wiem jak powinien wg mnie wyglądać :P
17-05-2018, 15:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2018, 15:17 przez Gieferg.)
Znana mi definicja kalibracji jak najbardziej pasuje do ustawiania TV pod własne preferencje. Nikt nie powiedział do jakiego wzorca należy dopasowywać TV.
No ale nie dziwi mnie że dopieprza się do tego jedna z trzech osób w Polsce, która płaci za to, żeby ktoś jej ustawiał TV ;) 17-05-2018, 15:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2018, 15:24 przez Gieferg.)
Można to obejrzeć bez znajomości poprzednich filmów (nie oglądałem żadnego od marvela), czy nie będę TOTALNIE wiedział o co chodzi ?
17-05-2018, 16:10 (17-05-2018, 16:10)Wolfman napisał(a): Można to obejrzeć bez znajomości poprzednich filmów (nie oglądałem żadnego od marvela), czy nie będę TOTALNIE wiedział o co chodzi ? żeby się nie pogubić powinieneś przynajmniej mniej więcej kojarzyć postaci thora, odyna, lokiego i hulka
tak że o.
17-05-2018, 16:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2018, 18:07 przez f.lamer.)
Czyli obejrzeć Thora 1,2, Avengersów 1,2, ale głupio oglądać Avengersów bez znajomości Iron Mana i Kapitana więc ogólnie rzecz biorąc - bezsens zupełny to oglądać bez znajomości poprzednich filmów, no chyba, że ktoś lubi oglądać seriale zaczynając od 17-tego odcinka.
17-05-2018, 16:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2018, 16:31 przez Gieferg.) (17-05-2018, 16:16)f.lamer napisał(a): żeby się nie pogubić powinieneś przynajmniej mniej więcej kojarzyć postaci thora, odyna, lokiego i hulka Wiem, że Thor ma młot, Loki to jego przeciwnik a Hulk ma dużą masę i jest zielony ;) Te filmy nigdy mnie nie interesowały, ale że generalnie zachwalacie min. za humor i dystans to może poczytam sobie jakieś streszczenia poprzednich filmów i obejrzę Ragnaroka. 17-05-2018, 19:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2018, 19:04 przez Wolfman.) Cytat:to może poczytam sobie jakieś streszczenia poprzednich filmów i obejrzę Ragnaroka. Do dupy pomysł. Tak w skrócie. Tu nie chodzi tylko o to, żeby znać fabułę poprzednich filmów, tylko o to, żeby znać postacie. Ze streszczeń ich nie poznasz. 17-05-2018, 19:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2018, 19:13 przez Gieferg.)
Prawidłowa decyzja.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church
17-05-2018, 22:44 (17-05-2018, 19:04)Wolfman napisał(a): Te filmy nigdy mnie nie interesowały, ale że generalnie zachwalacie min. za humor i dystans obejrzyj sobie guardians of the galaxy lepiej. humor i dystans też tam niezgorszy, a podbudowy nie trzeba żadnej. a jak ci się spodoba, to możesz od razu vol.2 zapuścić
tak że o.
18-05-2018, 22:03
Co może być gorszego od dwóch wcześniejszych, najgorszych z Marvela, smętno-męczących "Thorów"?
Kolejna część, tylko tym razem ujeb... na sucharami, po 3,4 na 5 minut projekcji. Zapuszczenie się w tą komediową stylistykę jest ŻENUJACE (Serio, już wolałem te filmy z kołkiem w dupie) Toż to było chyba jeszcze gorsze niż "Pantera"
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 15-06-2018, 23:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2018, 23:55 przez shamar.)
Nie shamar, nie było. To było całkiem śmieszne, szkoda że obudowane nędznym Marvelowskim schematem. I mówię to ja - samozwańczy pierwszy hejter MCU ;)
Jak z rzadko który film z uniwersum, nowego Thora chętnie obejrzę jeszcze raz. 16-06-2018, 00:23
Nie poznaję kolegi. Mnie tam prawie nic nie śmieszyło :(
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 16-06-2018, 00:57
Ja właśnie dzięki humorowi w Ragnaroku mogę do tego filmu wracać i wracać. Właśnie dzięki temu wszystko tutaj gra i huczy. Śmiesznie ubrani panowie i panie, głupia stylistka i humor. Wtedy wszystko to do siebie pasuje. Jak się odejmie humor i zostawi tylko Poważne sprawy przez wielkie "P" to pozostają nam drętwe Marvele silące się na powagę z przebranymi klaunami, którzy starają się mówić o problemach świata. Co wygląda tak przegłupio, że głowa mała. Dzięki podejściu do tematu w stylu komedii ten świat jest całkiem do ogarnięcia.
16-06-2018, 09:52 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | Grievous | 428 | 71,775 |
30-07-2024, 19:37 Ostatni post: Rozgdz |
|
| Thor: Love and Thunder (2021) | Mierzwiak | 485 | 55,028 |
07-06-2023, 12:19 Ostatni post: shamar |
|
| Thor (2011) | LPC | 280 | 67,651 |
12-06-2018, 20:27 Ostatni post: shamar |
|
| Spider-Man Homecoming (2017) | Grievous | 647 | 102,858 |
25-05-2018, 12:45 Ostatni post: Krismeister |
|
| Thor: The Dark World (2013) | Bogdan | 394 | 80,697 |
22-02-2018, 23:11 Ostatni post: Juby |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |






