Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Thor: Ragnarok (2017)
#JustMonikaContent ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Już bez przesady, nie macie się czego dopieprzyć, to dopieprzacie się bez sensu "skrótu myślowego" i tyle. Zwykłego ustawienia TV (A nie tzw "profesjonalnej kalibracji") nie wyobrażam sobie robić inaczej niż na jakimś filmie. Inna sprawa, że ja bym do tego celu użył takiego, który dobrze znam i wiem jak powinien wg mnie wyglądać :P

Odpowiedz
To o czym piszesz to nie jest kalibracja. Dlatego pytam :)

Odpowiedz
Znana mi definicja kalibracji jak najbardziej pasuje do ustawiania TV pod własne preferencje. Nikt nie powiedział do jakiego wzorca należy dopasowywać TV.
No ale nie dziwi mnie że dopieprza się do tego jedna z trzech osób w Polsce, która płaci za to, żeby ktoś jej ustawiał TV ;)

Odpowiedz
Można to obejrzeć bez znajomości poprzednich filmów (nie oglądałem żadnego od marvela), czy nie będę TOTALNIE wiedział o co chodzi ?

Odpowiedz
(17-05-2018, 16:10)Wolfman napisał(a): Można to obejrzeć bez znajomości poprzednich filmów (nie oglądałem żadnego od marvela), czy nie będę TOTALNIE wiedział o co chodzi ?

żeby się nie pogubić powinieneś przynajmniej mniej więcej kojarzyć postaci thora, odyna, lokiego i hulka
tak że o.

Odpowiedz
Czyli obejrzeć Thora 1,2, Avengersów 1,2, ale głupio oglądać Avengersów bez znajomości Iron Mana i Kapitana więc ogólnie rzecz biorąc - bezsens zupełny to oglądać bez znajomości poprzednich filmów, no chyba, że ktoś lubi oglądać seriale zaczynając od 17-tego odcinka.

Odpowiedz
Od 17 odcinka... 3. sezonu :)

Odpowiedz
(17-05-2018, 16:16)f.lamer napisał(a): żeby się nie pogubić powinieneś  przynajmniej mniej więcej kojarzyć postaci thora, odyna, lokiego i hulka

Wiem, że Thor ma młot, Loki to jego przeciwnik a Hulk ma dużą masę i jest zielony ;)

Te filmy nigdy mnie nie interesowały, ale że generalnie zachwalacie min. za humor i dystans to może poczytam sobie jakieś streszczenia poprzednich filmów i obejrzę Ragnaroka.

Odpowiedz
(17-05-2018, 19:04)Wolfman napisał(a): może poczytam sobie jakieś streszczenia poprzednich filmów i obejrzę Ragnaroka.
Zadzwoniłbym do onkologa ale szybciej będzie po prostu paść trupem na miejscu :)

Odpowiedz
Cytat:to może poczytam sobie jakieś streszczenia poprzednich filmów i obejrzę Ragnaroka.

Do dupy pomysł. Tak w skrócie.
Tu nie chodzi tylko o to, żeby znać fabułę poprzednich filmów, tylko o to, żeby znać postacie. Ze streszczeń ich nie poznasz.

Odpowiedz
eeee Paanieee, to odpuszczam !

Odpowiedz
Prawidłowa decyzja.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
(17-05-2018, 19:04)Wolfman napisał(a): Te filmy nigdy mnie nie interesowały, ale że generalnie zachwalacie min. za humor i dystans

obejrzyj sobie guardians of the galaxy lepiej. humor i dystans też tam niezgorszy, a podbudowy nie trzeba żadnej. a jak ci się spodoba, to możesz od razu vol.2 zapuścić
tak że o.

Odpowiedz
Co może być gorszego od dwóch wcześniejszych, najgorszych z Marvela, smętno-męczących "Thorów"?
Kolejna część, tylko tym razem ujeb... na sucharami, po 3,4 na 5 minut projekcji. Zapuszczenie się w tą komediową stylistykę jest ŻENUJACE (Serio, już wolałem te filmy z kołkiem w dupie)

Toż to było chyba jeszcze gorsze niż "Pantera"
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie shamar, nie było. To było całkiem śmieszne, szkoda że obudowane nędznym Marvelowskim schematem. I mówię to ja - samozwańczy pierwszy hejter MCU ;)

Jak z rzadko który film z uniwersum, nowego Thora chętnie obejrzę jeszcze raz.

Odpowiedz
Nie poznaję kolegi. Mnie tam prawie nic nie śmieszyło :(
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Mnie bardziej irytuje, że humor absolutnie zabija wagę wydarzeń
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Ja właśnie dzięki humorowi w Ragnaroku mogę do tego filmu wracać i wracać. Właśnie dzięki temu wszystko tutaj gra i huczy. Śmiesznie ubrani panowie i panie, głupia stylistka i humor. Wtedy wszystko to do siebie pasuje. Jak się odejmie humor i zostawi tylko Poważne sprawy przez wielkie "P" to pozostają nam drętwe Marvele silące się na powagę z przebranymi klaunami, którzy starają się mówić o problemach świata. Co wygląda tak przegłupio, że głowa mała. Dzięki podejściu do tematu w stylu komedii ten świat jest całkiem do ogarnięcia.

Odpowiedz
(16-06-2018, 09:39)Corn napisał(a): Mnie bardziej irytuje, że humor absolutnie zabija wagę wydarzeń
Wystarczy nie brać tego uniwersum na poważnie, a więc uznać, że właściwie żadne wydarzenia nie mają tam żadnej wagi i już problem znika :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Grievous 428 71,775 30-07-2024, 19:37
Ostatni post: Rozgdz
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 55,028 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Thor (2011) LPC 280 67,651 12-06-2018, 20:27
Ostatni post: shamar
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 102,858 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister
  Thor: The Dark World (2013) Bogdan 394 80,697 22-02-2018, 23:11
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości