Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Thor: Ragnarok (2017)
Nareszcie Marvel zaczyna wykorzystywać bogactwo stworzonego świata. Może jest też szansa dla seriali.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Bardzo fajna wiadomość, oby to nie było tylko cameo, a jakaś większa rola..., tak czy siak teraz czekam jeszcze bardziej :)
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
(01-01-2017, 23:18)Grievous napisał(a): Z oficjalnej strony D23:
...


I właśnie dlatego mam wy... na filmy Marvela :) Niby kolejne, pojedyńcze części a każdy w każdym, każdy z każdym.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
To nie marnuj czasu na pisanie o nich i F&F tylko przytul dziewczyne i zabierz ją na jakiś dobry film. Proste.

Odpowiedz
A cicho tam.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz




znowu filmik z życia Thora :)
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
[Obrazek: 17191240_1721640867852478_58303795366266...e=5969B4B9]
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Thor i Valkyria wyglądają świetnie, za to Hel tragedia.

Odpowiedz
W tej fryzurze wygląda idiotycznie. Traci co najmniej 30% charyzmy.
Te panienki też marne. Ta po lewej to z "Trona" się urwała?
Słabe.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Rita wygląda ok, z rogami będzie lepiej.
Maximus fajnie, szkoda, że się przefarbował, blond mu pasował.
Neytiri wygląda zdecydowanie najlepiej, jak prawdziwa Valkyrie :)

Odpowiedz
(08-03-2017, 19:20)nawrocki napisał(a): Thor bez kuca? Pffff.

Pewnie jak w serialowym "Spartakusie" zrobili mu przymusowe postrzyżyny i będzie motyw jak z biblijnym Samsonem :).

Odpowiedz
[Obrazek: buscemi-wtf.gif]

Co to ma niby być? Pierdolę, nie oglądam.

Odpowiedz
Wyczuwam 10 stron pieprzenia o włosach w stylu szminki Catwoman.
Wygląda OK, pewnie obcięli mu kłaki przed wyjściem na arenę. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Klasyk, wpierw widzimy jakieś gówniane foto na okładce gazety. Wygląda kiepawo ale to nie ma znaczenia.

Odpowiedz
Przecież od dawna było wiadome, że Thor będzie miał ścięte włosy. Samej grafiki nie oceniam, bo wygląda jak okładka Bravo, i za nic bardziej ambitnego ma to nie służyć. Czekam na trailer, bo ciekawi mnie jaki styl będzie miał ten film. Po nieudanej dwójce poprzeczka nie jest wysoko postawiona.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Thor bez kudłów to słaby motyw, chyba że uzasadniony w fabule. Blanchett za to wygląda nieźle.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Thor wygląda świetnie w tej stylówie, co do reszty... hmmm, jak zwykle zapominacie jak bohaterowie prezentują się na takich zdjęciach a jak w filmie. Przypomnieć wam jak na okładce EW wyglądał Batfleck? :)

Odpowiedz
Nie wiem co to za czarnulka z sitcomu i co to za figura woskowa udająca Cate, ale Thor w krótki włosach wygląda jak najbardziej okej.

Odpowiedz
(08-03-2017, 19:50)Huntersky napisał(a): Wyczuwam 10 stron pieprzenia o włosach w stylu szminki Catwoman.
Wygląda OK, pewnie obcięli mu kłaki przed wyjściem na arenę. :)
Tylko że szminka Catwoman to nieistotny szczegół, jedna z głównych cech wyglądu głównego bohatera już tak. Jasne, że jest to najpewniej w pełni uzasadnione fabularnie, co nie zmienia faktu że (dla mnie) wygląda kiepsko.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Grievous 428 71,790 30-07-2024, 19:37
Ostatni post: Rozgdz
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 55,074 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Thor (2011) LPC 280 67,795 12-06-2018, 20:27
Ostatni post: shamar
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 102,872 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister
  Thor: The Dark World (2013) Bogdan 394 80,722 22-02-2018, 23:11
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości