@Juby to jest Valkyria, love interesant Thora i wojowniczka, gra ją utalentowana Tessa Thompson.
08-03-2017, 21:26
|
Thor: Ragnarok (2017)
|
|
Thor jest zajebisty. Tylki Hel straszy
@Juby to jest Valkyria, love interesant Thora i wojowniczka, gra ją utalentowana Tessa Thompson. 08-03-2017, 21:26
Nie ma długich włosów, do tego nie trzyma młota i ma inną zbroję. Jestem pewien, że przynajmniej przez połowę filmu zachowa swoją normalną stylówę.
Razi mnie tylko to, że nie jest wyraźnym blondynem. 08-03-2017, 21:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017, 21:32 przez Huntersky.)
Próba zrobienia z tego "GotG 2.0" to dla mnie nietrafiony pomysł, no ale zobaczymy.
- krótka fryzura Thora na minus - Cate - cud, miód, malina. Po prostu zaaaaaaaajebista jak zawsze, - Walkiria to nieporozumienie, - a Goldbluma przemilczę xD
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
08-03-2017, 21:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017, 21:34 przez zombie001.)
Buu, spóźniłem się. Ale podpinam się pod post zombiego, im dłużej na Helę patrzę, tym bardziej mi się podoba (poza cieniem wokół oczu, kojarzy się z Winter Soldierem).
08-03-2017, 21:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017, 21:36 przez raven.second.)
No, to zdjęcie już o wiele bardziej przekonujące, chociaż kuca nadal żal. :)
https://www.filmweb.pl/user/Nawrocki/activity
https://letterboxd.com/nawrocki/list/best-movies-of-2020s/ https://letterboxd.com/nawrocki/list/2024-movies/ 08-03-2017, 21:36
Thor i Loki (zapewne będzie oglądał walkę Thora na arenie) meega sztos. Reszty nie oceniam po samych zdjęciach.
08-03-2017, 21:38
Zdjęcie z Goldblumem najpierw mnie zażenowało, a potem pomyślałem, że może to sygnał, że Taika Waititi dostał na tyle wolną rękę, że poszedł w tą swoją nowozelandzką dziwność. Z tego powodu bardzo podoba mi się fotka z pijącymi piwko :D Po Loganie nie chce mi się już oglądać tych wszystkich filmów wyciętych z szablonu, więc mam nadzieję, że to będzie jakaś totalnie ironiczna, zdystansowana historia, świadomie operująca komiksowym kiczem, coś w stylu Strażników galaktyki, ale jeszcze bardziej :D
08-03-2017, 21:49
Kolorowo na tych fotach, czyżby Thor i Hulk brali udział nie w walkach na arenie a siłowaniu w kisielu? ;)
Z Goldblumem problemu nie mam bo to w końcu jakiś krewniak Kolekcjonera a ten też miał ekscentryczną stylówę.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン #Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D 08-03-2017, 21:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017, 21:54 przez SonnyCrockett.)
Też jestem pozytywnie nastawiony, to wygląda zupełnie inaczej niż dotychczasowe produkcje marvela, jest kolorowo, zapowiada się fajnie.
08-03-2017, 21:53
Czekam aż ktoś wpadnie i napisze, że ostatecznie to i tak będzie wyglądać brzydko, mdło i ciemno. Bo może będzie. Nie wiem :P
Tak czy siak wygląda na to że stylistycznie najbliżej będzie temu do GOTG właśnie. Zamiast fotek wolałbym jednak trailer, strasznie ciekawi mnie w jakim stylu to będzie nakręcone. 08-03-2017, 21:56
Poczekam na trailer, ale fotki generalnie kompletnie mnie nie przekonują. Przede wszystkim stylistyka, kolory...klimat GOG, ale tam to się sprawdza tutaj kompletnie mi nie pasuje do tego co na razie wiemy o filmie. Aż boje się jak będzie wyglądać arena i pojedynki....
Goldblum wygląda tak sobie, Hel jest tragiczna i nic nie zmieni mojej opinii, przynajmniej na tych fotach tak wygląda, z Thorem i Valkyrią nie mam żadnego problemu, ich design naprawdę mi się podoba. 08-03-2017, 22:27
Klimat GotG? Mnie to bardziej wygląda na Master of the Universe połączone z jakimś Flashem Gordonem. Mam przeczucie, że ten film nas jeszcze zaskoczy.
08-03-2017, 22:28
Thor w takiej fryzurze niestety wygląda jak Hercules w wersji z Kellanem Lutzem:
![]() Czyli idźtafhuj. 08-03-2017, 22:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017, 22:34 przez Gieferg.)
Podsumujmy punktację:
Phil - uno Gieferg - nada 08-03-2017, 23:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017, 23:42 przez Corn.)
Chris w krótkich włosach wygląda bardzo spoko... ale w ogóle nie jak Thor! Sorry, ale tym obcięciem włosów całkowicie zjebali efekt. Nie widzę już postaci, którą chcę zobaczyć w filmie, tylko grającego ją aktora. :/
Fotka z Blanchett bardzo fajna (nie spodziewałem się, że może tak atrakcyjnie wyglądać). Reszta - no comment. Poczekam na trailer zanim zacznę psioczyć. 08-03-2017, 23:54
Chris określił planetę na której będą trwały walki jako "kosmiczną spelunę"......taaaa.
Coś wyczuwam za duży nadmiar kiczu jak dla mnie, w sumie nadal trzymają mnie przy tym filmie ciekawe postacie zwłaszcza Doctor Strange. 09-03-2017, 00:17
Hasła:
NEW VILLAINS! NEW WEAPONS! NEW HAIR! idealnie pasują do każdego nowego filmu komiksowego, tylko tym można się tam emocjonować :) Tak, jestem hejterem i już znikam z tego tematu ;) 09-03-2017, 01:45 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | Grievous | 428 | 71,777 |
30-07-2024, 19:37 Ostatni post: Rozgdz |
|
| Thor: Love and Thunder (2021) | Mierzwiak | 485 | 55,030 |
07-06-2023, 12:19 Ostatni post: shamar |
|
| Thor (2011) | LPC | 280 | 67,665 |
12-06-2018, 20:27 Ostatni post: shamar |
|
| Spider-Man Homecoming (2017) | Grievous | 647 | 102,860 |
25-05-2018, 12:45 Ostatni post: Krismeister |
|
| Thor: The Dark World (2013) | Bogdan | 394 | 80,700 |
22-02-2018, 23:11 Ostatni post: Juby |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |