Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Thor: Ragnarok (2017)
Thor jest zajebisty. Tylki Hel straszy

@Juby to jest Valkyria, love interesant Thora i wojowniczka, gra ją utalentowana Tessa Thompson.

Odpowiedz
Nie ma długich włosów, do tego nie trzyma młota i ma inną zbroję. Jestem pewien, że przynajmniej przez połowę filmu zachowa swoją normalną stylówę.
Razi mnie tylko to, że nie jest wyraźnym blondynem.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Próba zrobienia z tego "GotG 2.0" to dla mnie nietrafiony pomysł, no ale zobaczymy.


- krótka fryzura Thora na minus
- Cate - cud, miód, malina. Po prostu zaaaaaaaajebista jak zawsze,
- Walkiria to nieporozumienie,
- a Goldbluma przemilczę xD
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Buu, spóźniłem się. Ale podpinam się pod post zombiego, im dłużej na Helę patrzę, tym bardziej mi się podoba (poza cieniem wokół oczu, kojarzy się z Winter Soldierem).

Odpowiedz
No, to zdjęcie już o wiele bardziej przekonujące, chociaż kuca nadal żal. :)

Odpowiedz
Thor i Loki (zapewne będzie oglądał walkę Thora na arenie) meega sztos. Reszty nie oceniam po samych zdjęciach.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Zdjęcie z Goldblumem najpierw mnie zażenowało, a potem pomyślałem, że może to sygnał, że Taika Waititi dostał na tyle wolną rękę, że poszedł w tą swoją nowozelandzką dziwność. Z tego powodu bardzo podoba mi się fotka z pijącymi piwko :D Po Loganie nie chce mi się już oglądać tych wszystkich filmów wyciętych z szablonu, więc mam nadzieję, że to będzie jakaś totalnie ironiczna, zdystansowana historia, świadomie operująca komiksowym kiczem, coś w stylu Strażników galaktyki, ale jeszcze bardziej :D

Odpowiedz
Kolorowo na tych fotach, czyżby Thor i Hulk brali udział nie w walkach na arenie a siłowaniu w kisielu? ;)
Z Goldblumem problemu nie mam bo to w końcu jakiś krewniak Kolekcjonera a ten też miał ekscentryczną stylówę.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Też jestem pozytywnie nastawiony, to wygląda zupełnie inaczej niż dotychczasowe produkcje marvela, jest kolorowo, zapowiada się fajnie.

Odpowiedz
Czekam aż ktoś wpadnie i napisze, że ostatecznie to i tak będzie wyglądać brzydko, mdło i ciemno. Bo może będzie. Nie wiem :P

Tak czy siak wygląda na to że stylistycznie najbliżej będzie temu do GOTG właśnie. Zamiast fotek wolałbym jednak trailer, strasznie ciekawi mnie w jakim stylu to będzie nakręcone.

Odpowiedz
LOL! To będzie najlepsza część. Ta komiksowa kiczowatość jest urocza.

Odpowiedz
Poczekam na trailer, ale fotki generalnie kompletnie mnie nie przekonują. Przede wszystkim stylistyka, kolory...klimat GOG, ale tam to się sprawdza tutaj kompletnie mi nie pasuje do tego co na razie wiemy o filmie. Aż boje się jak będzie wyglądać arena i pojedynki....

Goldblum wygląda tak sobie, Hel jest tragiczna i nic nie zmieni mojej opinii, przynajmniej na tych fotach tak wygląda, z Thorem i Valkyrią nie mam żadnego problemu, ich design naprawdę mi się podoba.

Odpowiedz
Klimat GotG? Mnie to bardziej wygląda na Master of the Universe połączone z jakimś Flashem Gordonem. Mam przeczucie, że ten film nas jeszcze zaskoczy.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Thor w takiej fryzurze niestety wygląda jak Hercules w wersji z Kellanem Lutzem:

[Obrazek: HerculesTheLegendBeginsKellanLutzLSLionsgate.jpg]

Czyli idźtafhuj.

Odpowiedz
Podsumujmy punktację:
Phil - uno
Gieferg - nada
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Chris w krótkich włosach wygląda bardzo spoko... ale w ogóle nie jak Thor! Sorry, ale tym obcięciem włosów całkowicie zjebali efekt. Nie widzę już postaci, którą chcę zobaczyć w filmie, tylko grającego ją aktora. :/

Fotka z Blanchett bardzo fajna (nie spodziewałem się, że może tak atrakcyjnie wyglądać). Reszta - no comment. Poczekam na trailer zanim zacznę psioczyć.

Odpowiedz
Chris określił planetę na której będą trwały walki jako "kosmiczną spelunę"......taaaa.
Coś wyczuwam za duży nadmiar kiczu jak dla mnie, w sumie nadal trzymają mnie przy tym filmie ciekawe postacie zwłaszcza Doctor Strange.

Odpowiedz
(08-03-2017, 23:24)Phil napisał(a): Gieferg - dorosły mężczyzna, mąż, ojciec. Nie obejrzy filmu, bo nie podoba mu się fryzura głównego bohatera. : )
To tak jak ja. A ja mam dwójkę dzieci!
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Hasła:
NEW VILLAINS!
NEW WEAPONS!
NEW HAIR!
idealnie pasują do każdego nowego filmu komiksowego, tylko tym można się tam emocjonować :)

Tak, jestem hejterem i już znikam z tego tematu ;)

Odpowiedz
Beka z fanów Marvela...

[Obrazek: thor3.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Grievous 428 71,777 30-07-2024, 19:37
Ostatni post: Rozgdz
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 55,030 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Thor (2011) LPC 280 67,665 12-06-2018, 20:27
Ostatni post: shamar
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 102,860 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister
  Thor: The Dark World (2013) Bogdan 394 80,700 22-02-2018, 23:11
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości