Thor: The Dark World (2013)
#1
[Obrazek: Thor-2-Dark-World-Logo.jpeg]

Jest temat poświęcony trzeciej części Iron-Mana, więc czemu by nie założyć również wątku o kontynuacji Thora, tym bardziej, że pojawił się właśnie opis fabuły:

"Thor: The Dark World" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemi i pozostałych Dziewięciu Królestw przez tajemniczym wrogiem, starszym nawet niż wszechświat. Po wydarzeniach z "Thora" oraz "Avengers", bohater próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, któremu nie może dać rady nawet Asgard pod wodzą Odyna, Thor musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować nas wszystkich.

"Wróg starszy niż wszechświat" brzmi dosyć tandetnie, ale w sumie nie jakoś gorzej od pierwszej części, którą nadal uważam za film dość przeciętny. W sequelu mamy podobno ujrzeć wszystkie dziewięć światów, mam nadzieję że mają na nie lepszą koncepcję niż na nieco plastikowy Asgard. Liczę, że Hemsworth znów rozsadzi ekran charyzmą.

Dorzucę jeszcze zdjęcie z planu:

[Obrazek: thor-bourne11.jpg]

Mimo wszystko czekam, tak jak i na pozostałe nadchodzące filmy Marvela.

Odpowiedz
#2
SPOILERY o fabule:
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#3
http://splashpage.mtv.com/2012/11/14/thor-set-photos-dark-elves/

Rzut oka na mroczne elfy... które według mnie wyglądają jakby uciekły z planu Hellboya.

Odpowiedz
#4
jakby nie członek ekipy filmowej to bym pomyślał że to jakieś figurki rozstawione na makiecie.

Odpowiedz
#5
Pierwszy zwiastun ma 1 minutę i 41 sekund, a zadebiutuje prawdopodobnie wraz z Iron Manem 3.

Odpowiedz
#6
[Obrazek: thorthedarkworldposter1.jpg]

Odpowiedz
#7
Nawet spoko, wygląda jak porządny fan art z deviantArta. :) Ładne kolory.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#8
Jak dla mnie ok, mogło być gorzej a coś się przynajmniej na tym plakacie dzieje.

Odpowiedz
#9
Faktycznie, dzieje się. Aż musiałem zmrużyć oczy.

Odpowiedz
#10
Kurczę, ten plakat jest dobry! :)

Odpowiedz
#11
tylko czcionka po chuju
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#12
Nie podoba mi się w ogóle (jest gorszy chyba od wszystkich plakatów poprzedniej części). Thor stoi, nic w tle, tylko wszędzie lata śnieg, błyskawice, i jakieś gówno. Bije od tego photoshpem na kilometr.

Odpowiedz
#13
(19-04-2013, 22:30)Pitero napisał(a): Kurczę, ten plakat jest dobry! :)
Nie jest. To mógłby być plakat pierwszego, jedenastego albo i czterdziestego filmu z cyklu "Thor". Co nam mówi nowego w porównaniu z pierwszym filmem? NIC.

Odpowiedz
#14
W końcu jakiś głos rozsądku i negatywna opinia o tym żałosnym plakacie (a już się obawiałem, że skoro powstrzymałeś się od komentarza przy wklejaniu postera, tak jak i innymi ci się podoba). Uff...

Odpowiedz
#15
Ma ładne kolory. I jest poprawny technicznie. Nie powiem, że mi się podoba, ale też nie napiszę, że mi się nie podoba. To plakat, bez którego moglibyśmy się obyć, który nic nie wnosi.

Odpowiedz
#16
[Obrazek: 49822.9.jpg]

Jutro trejla.

Odpowiedz
#17
- Anakin?
- Nope, just Thor Testa. Heh heh.

Odpowiedz
#18
I w pytę. Idąc za Militarym, uważam za siłę pierwszego Thora tę prostotę, klasyczną, bajkową opowiastkę fish out of the water. I tutaj co się szykuje? Podobnie, tylko z perspektywy Jane. I dochodzą wątki szekspirowskie iście: rodzina nie akceptuje dziewczyny księcia, a ponoć relacje Thora i Lokiego ulegną zmianie.

Czekam bardzo. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę dawał zielone światło serii filmów o Thorze, ale po pierwszym filmie i "Avengers" kocham gościa.
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.

Odpowiedz
#19
Nie podobał mi się pierwszy Thor, założę się, że nie będzie podobał mi się drugi ;)

Odpowiedz
#20
Zapowiada się lepiej od Iron Mana 3. Dobry trailer, zdecydowanie największy "must see" z filmów mających premierę po wakacjach w tym roku.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 45,291 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Thor: Ragnarok (2017) Grievous 566 78,685 10-07-2021, 01:53
Ostatni post: Rozgdz
  Thor (2011) LPC 280 62,118 12-06-2018, 20:27
Ostatni post: shamar
  Iron Man 3 (2013) Gieferg 904 152,108 04-04-2018, 20:55
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości