Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
(19-05-2017, 21:20)zombie001 napisał(a): z wszystkiego da się zrobić R-kę, a Pająk w takiej konwencji byłby czymś świeżym.
Podpowiem ci: figurki, plecaki, kolorowanki, kubki, pościel and all that crap. Spider-Man to marka, nikt przy zdrowych zmysłach nie zrobi filmu dla dorosłych z idolem dzieci i młodzieży, rezygnując jednocześnie z potencjalnych milionów z tych wszystkich licencji.
I nie, Logan nie jest dowodem na to, że nie mam racji, bo Wolverine nigdy nie miał w popkulturze takiego statusu jak Pajączek, a jeśli chodzi o serię X-Men, zdaje się że X2 był ostatnim filmem, z którego wypuszczono zabawki.
19-05-2017, 21:34
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
To chyba akurat już problem wynikający z tego, że kto inny ma prawa do robienia filmów, a kto inny do wypuszczania zabawek. Z drugiej strony to z Pajączkiem jest chyba podobnie, ale nie znam szczegółów.
19-05-2017, 21:36
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2017, 21:37 przez Gieferg.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Możliwe, chyba nawet gdzieś o tym czytałem.
Tak czy siak dajcie znać jak Spider-Man wystąpi w filmie z Rką, najlepiej jeszcze za mojego życia :)
19-05-2017, 21:38
Miami Vice
Liczba postów: 8,061
Liczba wątków: 43
(19-05-2017, 20:14)Crov napisał(a): Tom Hardy będzie Venomem, Fleischer reżyseruje. Huh.
http://deadline.com/2017/05/venom-movie-tom-hardy-eddie-brock-sony-marvel-film-1202098343/
Jestem ostro wstawiony i pierwsze co przeczytałem to że Fincher reżyseruje a Hardy Venomem. Zawiesiłem się na 15 minut, przemyślałem swoje życie oraz rozwój ludzkości od jednokomórkowca po zejście z drzewa i wtedy doczytałem że Fleischer reżyseruje a Hardy Venomem. I jestem tylko zaskoczony. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
19-05-2017, 22:45
Stały bywalec
Liczba postów: 9,121
Liczba wątków: 44
Najbardziej absurdalny projekt o jakim słyszałem właśnie stał się jeszcze bardziej absurdalny! Co skłoniło Hardy'ego do wzięcia tej roli? :O
20-05-2017, 09:15
Don Sinatio
Liczba postów: 2,953
Liczba wątków: 11
Podobno jest osobiście wielkim fanem tej postaci. No i chyba to świetny wybór, btw? A z pewnością lepszy niż Topher Grace :D
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.
20-05-2017, 10:13
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
:D
20-05-2017, 13:13
Stały bywalec
Liczba postów: 9,121
Liczba wątków: 44
Ta grafika nabiera teraz nowego znaczenia. :)
20-05-2017, 14:47
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2017, 14:47 przez Juby.)
Stały bywalec
Liczba postów: 5,942
Liczba wątków: 6
(19-05-2017, 21:34)Mierzwiak napisał(a): Podpowiem ci:
Nie musisz mi podpowiadać. To że studio nie ma jaj, bo hajs się musi zgadzać, to już inna kwestia. Aczkolwiek... istniałaby możliwość, aby obejść ten problem. Sony mógł zrobić TASM3 i wypuścić to z "Venomem" w jednym roku, w krótkim odstępie czasu. Mieliby hajs z zabawek bazujących na TASM, a fanom można by dać Pajęczaka (kolejny raz powtarzam, w roli 2/3-cio planowej) w filmie z Rką.
(20-05-2017, 10:13)Pitero napisał(a): Podobno jest osobiście wielkim fanem tej postaci.
Ehe, ale to akurat niekoniecznie coś dobrego. Fanboizm mógł mu zamglić jasność umysłu, gdy czytał scenariusz i skończy się to na: świetnym Hardym w ultra-przeciętnej adaptacji komiksu. Pragnę tylko wam przypomnieć, że on niemal zagrał w tym paździerzu Ayera i - o zgrozo - zachwalał scenariusz. Nie ma co się oszukiwać, Hardy, podobnie zresztą jak Fassbender, to świetny aktor, ale obydwaj dość chooyowo dobierają ostatnio role.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
20-05-2017, 14:58
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2017, 15:56 przez zombie001.)
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
Cytat:Już widzę jak Sony robi TASM3 równolegle do filmów z Hollandem :D :D :D
W sumie why not? :)
Cytat:ale oboje dość chooyowo dobierają ostatnio role.
Który z nich jest kobietą?
20-05-2017, 15:20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2017, 15:21 przez Gieferg.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
(20-05-2017, 15:20)Gieferg napisał(a): W sumie why not? :)
W sumie racja, Sony tak bardzo się ostatnio pogrąża że nawet pasowałoby to do ich obecnego wizerunku :)
20-05-2017, 15:25
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
(20-05-2017, 14:58)zombie001 napisał(a): (19-05-2017, 21:34)Mierzwiak napisał(a): Podpowiem ci:
Nie musisz mi podpowiadać. To że studio nie ma jaj, bo hajs się musi zgadzać, to już inna kwestia. Aczkolwiek... istniałaby możliwość, aby obejść ten problem. Sony mógł zrobić TASM3 i wypuścić to z "Venomem" w jednym roku, w krótkim odstępie czasu. Mieliby hajs z zabawek bazujących na TASM, a fanom można by dać Pajęczaka (kolejny raz powtarzam, w roli 2/3-cio planowej) w filmie z Rką.
Co by to zmieniło? Przeciez oba filmy trzeba byłoby wyprodukować za pieniądze. Wiec co za roznica, czy zrobią TASM3 i Venoma rok pozniej czy tydzień później? :)
20-05-2017, 15:43
Stały bywalec
Liczba postów: 5,942
Liczba wątków: 6
(20-05-2017, 15:20)Gieferg napisał(a): Który z nich jest kobietą?
Już żaden. Mój błąd, bo zanim wpisałem Fassbendera, była tam Johanson, która ostatnio robi za kaskaderkę w filmach akcji zamiast grać! :P
@Crov
Mierzwiak pisał o tym, że nie opłaca się studiu robić R-rated Spide'a więc uznałem, że solo z nim w PG-13 i "Venom" w Rce z jego występem, wypuszczone w bliskim okresie, da swego rodzaju efekt synergii obu produkcjom i całościowo zwiększy też zyski z zabawek, kubków i całego tego dziadostwa.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
20-05-2017, 16:09
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2017, 16:10 przez zombie001.)
Stały bywalec
Liczba postów: 12,599
Liczba wątków: 29
To kiedy moderacja przenosi ten temat do właściwego działu :)?
18-06-2017, 19:36
Miami Vice
Liczba postów: 8,061
Liczba wątków: 43
Ciekawe czy sami się ogarnęli czy ogólnoświatowe zdziwienie ich do tego popchnęło? :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
18-06-2017, 19:48
Stały bywalec
Liczba postów: 5,942
Liczba wątków: 6
Nie jarałbym się na waszym miejscu. Raczej poczekał na potwierdzenie z pewniejszego źródła.
Feige, który siedział obok Pascal, gdy o tym mówiła, zrobił minę w stylu "Ale o co chodzi o.O.", a i Pascal nie wyglądała na osobę, która wie co mówi...
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
18-06-2017, 19:58
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Pascal kiedykolwiek wiedziała co mówi? Dopiero co pieprzyła coś o niepewnej przyszłości Spider-Mana w MCU, a teraz wyskakuje z czymś takim.
Oczywiście jutro albo pojutrze te brednie zostaną zdementowane, no ale internety już podchwyciły.
18-06-2017, 20:00
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2017, 20:00 przez Mierzwiak.)
Netrunner Junkie
Liczba postów: 2,999
Liczba wątków: 1
Majaczenie.
18-06-2017, 20:39
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
http://www.slashfilm.com/spider-man-spin-off-marvel-universe/
Tutaj spojrzenie na to z innej strony.
Holland jako Spider-Man mógłby się pojawiać w tych filmach w oderwaniu od MCU. To miałoby jakiś sens, choć niekoniecznie dla przeciętnego widza.
18-06-2017, 20:48
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2017, 20:53 przez Mierzwiak.)
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
Nie widzę problemu, żeby Spider-Man pojawiał się jednocześnie w MCU i tych spin-offach gdy ani jedno ani drugie nie będzie ze sobą powiązane w żaden inny sposób niż tylko przez postać Pajączka, ewentualnie by postacie z tych spin-offów wystąpiły potem w kolejnych odsłonach solowego Spider-Mana.
18-06-2017, 21:13
|