Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Venom (2018)
Fajny plakat, tylko po co do IMAXa na ten tytuł?
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Po co w ogóle na to do kina? :)

Odpowiedz
Mi się tam podoba design i głos Venoma i ciekaw jestem w jaki sposób to spierdolą, więc polecę do kina like turd in the wind.

Odpowiedz
Ja idę się pośmiać :D

Odpowiedz
Nadal liczę na spoko film, nawet pomimo PG13, więc lecę do kina. Tylko nie bardzo widzę potencjał na IMAX experience ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
[Obrazek: DnUCbS4XgAEhHNt.jpg]

lol

embargo do 2.10

Odpowiedz
Jest Golden Gate, jest impreza.

Odpowiedz
Biedny Godzilla, przecież jeszcze nawet Konga nie pokonał :)

Odpowiedz
Między tym czymś, Hardym gadającym jak królik Bugs w tym filmie o Capone i tym, że koleś nagrywa teraz album to jest naprawdę ekscytujący czas by być jego fanem :D

Odpowiedz



Odpowiedz


:)

Odpowiedz


Okrutny montaż, a "przemiana" wygląda fatalnie.
.

Odpowiedz
Najbardziej żenujący w tym klipie jest chyba moment w którym kostium odbiera komandosom pukawki, żeby nie mogli strzelać. Jakby to była R-ka to by mógł im zwyczajnie pourywać ramiona. ;)

Odpowiedz
Zwłaszcza w kontekście tytułu klipu

Odpowiedz
2003 all the way
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz

Czytam komentarze, że to PG-13 Upgrade z podróbą Logana Marshalla-Greena. ;)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz


Serio, ewentualna konfrontacja dwóch Tomków w przyszłości to jedyny powód dla którego jestem zainteresowany. Sony, make it happen.

W sumie dobrym pomysłem byłby film z Venomem, Spideyem i Caranage'em. Tak, wiem, nie będzie R-ki. Walić to.

Odpowiedz
(28-09-2018, 17:54)Huntersky napisał(a):
Czytam komentarze, że to PG-13 Upgrade z podróbą Logana Marshalla-Greena. ;)

Ale czemu podróba nie zagrała w tym paździerzu, a Tomek w "Upgrade" to ja nie wiem...

Odpowiedz
Podróba w MCU/Spider-verse już nie żyje :P

Odpowiedz
Przeciek na temat sceny po napisach.
http://filmozercy.com/wpis/venom-bedzie-mial-dwie-sceny-po-napisach-znamy-ich-opisy

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Venom 2 (2020) Szaman 133 26,104 09-04-2025, 11:11
Ostatni post: Gieferg
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) Pelivaron 238 47,183 02-04-2025, 16:38
Ostatni post: Danus
  Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) Monika 6 2,861 26-04-2018, 23:17
Ostatni post: werter
  [oddzielony] Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) Arahan 0 821 07-12-2017, 00:01
Ostatni post: Arahan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości