22-10-2018, 12:35
|
Venom (2018)
|
|
Domestic: $206,233,603 30.6%
+ Foreign: $467,300,000 69.4% = Worldwide: $673,533,603 Hardy w pojedynkę wygrał z Justice League. 11-11-2018, 22:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2018, 22:26 przez Gieferg.)
No fajnie, tylko niech jeszcze zwolnią Fleischera i tych nieudaczników od scenariusza i zatrudnią na ich miejsce kogoś utalentowanego i z jakąś wizją.
A znajac życie, nie zatrudnią, bo to przecież Sony, które wyjdzie z założenia, że skoro to natrzepało tyle kasy, to nie ma potrzeby nic zmieniać i dostaniemy kolejny bezpłciowy filmik, którego pewnie nawet Hardy już nie uratuje.
https://www.filmweb.pl/user/Nawrocki/activity
https://letterboxd.com/nawrocki/list/best-movies-of-2020s/ https://letterboxd.com/nawrocki/list/2024-movies/ 12-11-2018, 20:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2018, 20:39 przez nawrocki.)
Sony czy nie Sony, w następnej części musi pojawić się jako Carnage jako villain :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.
12-11-2018, 22:02
No przecież się pojawi! Wszystko na to wskazuje.
Najlepszy film 2021: Titane
Najlepszy film 2020: Pewnego razu w Hollywood Najlepszy film 2019: Parasite Najlepszy film 2018: Suspiria 12-11-2018, 22:06 (12-11-2018, 22:02)Pitero napisał(a): Sony czy nie Sony, w następnej części musi pojawić się jako Carnage jako villain :) No wiadomo że się pojawi, scena po napisach po coś była... Problem tylko w tym, że skoro dali już symbiota-villaina w jedynce, teraz Carnage będzie powtórką z rozrywki i w sumie bez sensu go dawać, chyba że... pojawi się także Spider-Man i zrobią team up z Venomem, żeby pokonać Carnage'a. Jeśli dadzą Carnage'a tylko po to, by Venom sam mu wklepał, będzie to nie tylko powtórka z rozrywki ale i zmarnowanie postaci i możliwości jakie daje jej pojawienie się. 12-11-2018, 22:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2018, 22:32 przez Gieferg.) (12-11-2018, 20:34)nawrocki napisał(a): A znajac życie,to zatrudnią Alvareza, który im ten sequel machnie za pół darmo :) A tak na poważnie, to wynik Venoma niesamowity o.O. Kto by się spodziewał? Hardy to nie jest aktor, który ciągnął wyniki finansowe swoich filmów w górę, a i sama postać Venoma nie wydawała się być takim wabikiem na widza. Przy Morbiusie już nie będzie tak wesoło.. ale niech on też się przypadkiem Sony sprzeda, to jeszcze naprawdę Holland i jego Spidey pomachają w 2020/2021 MCU na do widzenia.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
12-11-2018, 22:57
I jak dla mnie mogą pomachać. Chciałem Pajączka w MCU, dostałem Pajączka w MCU - teraz bardziej chcę go zobaczyć w interakcji ze swoimi własnymi wrogami, a jeśli będą to tacy, którzy wcześniej dostali własne filmy, tym lepiej. Oczywiście wolałbym, żeby Spider-Holland wystepował jednocześnie w MCU na dotychczasowych zasadach ORAZ w filmach z Sony spider-verse i w sumie zarówno marvel jak i Sony powinni uznać to za rozwiązanie optymalne, ale jeśli z jakiegoś powodu Marvel będzie miał z tym problem to... cóż, fuck marvel :P
PS. no chyba, że Disney wykupi Sony ;) 12-11-2018, 23:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2018, 20:55 przez Gieferg.)
Domestic: $210,031,043 26.9%
+ Foreign: $570,500,000 73.1% = Worldwide: $780,531,043 ...and counting TASM1 i 2, SM2 już pobite, SM1 też pewnie przeskoczy. Do Homecoming i SM3 chyba nie dociągnie, chociaż kto wie... Sparować z pajączkiem i miliard wpadnie. Go for it, Sony! 18-11-2018, 20:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2018, 21:00 przez Gieferg.)
Tyle, że w czasach SM1 czy SM2 bilet kosztował 6 USD, a dzisiaj 14. Więc takiego SM2 obejrzało 2x więcej widzów, ale co z tego... skoro na koniec dnia liczy się liczba MLN wygenerowanego obrotu. ;]
18-11-2018, 23:32
Elegancko. Mam nadzieję, że w wersji rozszerzonej.
No cóż. Sony kuje żelazo póki gorące :) Film zebrał $822,546,285. Masz jakieś źródło? 28-11-2018, 00:46 Premiera dokładnie 18 grudnia. Brytyjska wersja 4K z polskimi napisami.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
28-11-2018, 13:40
Żelazo się kuje, nie kłuje :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 28-11-2018, 13:57
Koszmarny zwiastun, serwisy piszące o tym że jest stylizowany na komedię romantyczną chyba go nie oglądały.
28-11-2018, 14:02 Cytat:w sklepikach śmiga jakiś webrip, ale nie wiem co za jakość prezentuje. Jakość przyzwoita. Co do samego filmu: ![]() Mieć dobrego aktora, kultowego antybohatera i wypuścić srakę - tylko Sony potrafi tak położyć swój projekt. Film jest nudny i duchowo siedzi gdzieś na początku XXI w. - obok Pająków Raimiego, Punishera i Daredevila. Tak chwalona relacja Edek-Venom to przecież suchar na sucharze... Wynik finansowy tego paździerza to dla mnie jakiś error w Matriksie. 29-11-2018, 01:17
Można filmu nie lubić, ale pisanie, że Sony położyło ten projekt jest tak dalekie od rzeczywistości jak tylko się da. Zgaduję, że nawet najoptymistyczniejsze warianty prognoz studia nie zakładały >820 mln przychodu.
Przy czym zgadzam się, że film ma klimat właśnie jakby był z początku wieku, ale dla mnie to żadna wada, skoro jest taki fajny :) 29-11-2018, 02:17 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Venom 2 (2020) | Szaman | 133 | 26,075 |
09-04-2025, 11:11 Ostatni post: Gieferg |
|
| Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) | Pelivaron | 238 | 47,126 |
02-04-2025, 16:38 Ostatni post: Danus |
|
| Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) | Monika | 6 | 2,848 |
26-04-2018, 23:17 Ostatni post: werter |
|
| [oddzielony] Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) | Arahan | 0 | 811 |
07-12-2017, 00:01 Ostatni post: Arahan |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |
![[Obrazek: aa0.png]](https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/632/211/aa0.png)






