Vikings [History]
[Obrazek: VvA9KT1.jpg]

Haakona Matata ;)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
japierdole. Już nawet odległa przeszłość nie jest wolna od tego gówna. Jak przecwelą średniowiecze, zastaniemy z niczym - tylko III Rzesza pozostanie biała i nieskażona feminizmem :)

Odpowiedz
Nie no, to nie może być prawda. To musi być żart :D
Zmianę koloru skóry powiedzmy, że jeszcze bym rozumiał, ale zmiana płci jest nie do obrony :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Netflix po prostu wie o co kaman:

[Obrazek: t8q2Cfn.jpg]

Odpowiedz
(09-02-2022, 10:07)Corn napisał(a): Nie no, to nie może być prawda. To musi być żart :D
Zmianę koloru skóry powiedzmy, że jeszcze bym rozumiał, ale zmiana płci jest nie do obrony :D

A co jest do zrozumienia w "zmianie koloru skóry"?

Swoją drogą: widzę bardzo nielicznie komentarze Norwegów, którzy są wściekli.

Jest też petycja. Ale coś słabo idzie m

https://www.change.org/p/netflix-petition-to-remove-caroline-henderson-from-viking-valhalla?redirect=false
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:A co jest do zrozumienia w "zmianie koloru skóry"?
To, że netflix jest zjebany i takie akcje to już normalka. Zmiana płci historycznych postaci to już novum, kolejne przesuwanie granicy
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
A ile takich przypadków było do tej pory? I tego nie można uznawać za normę bo zaraz stanie się czymś powszechnym.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Moja przygoda z serialem zakończyła się chyba gdzieś w połowie drugiego sezonu, być może na początku trzeciego, przy powtórce też dotarłem chyba tylko do drugiego, później następuje zmęczenie materiału.

In Eggers we trust.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
U mnie podobnie, ale ja chyba dojechałem do trzeciego sezonu, akcja już się przeniosła gdzieś do Paryża. Wątpię, czy wiele straciłem, ale pierwsze dwa sezony jak najbardziej warte uwagi.

Odpowiedz
Odcinek z atakiem na Paryż akurat warto nadrobić bo sporo tam epy :)

Odpowiedz
(09-02-2022, 12:55)shamar napisał(a): A ile takich przypadków było do tej pory? I tego nie można uznawać za normę bo zaraz stanie się czymś powszechnym.
Nie wiem, nie dbam o to, mam ważniejsze rzeczy na głowie niż przejmowanie się takimi bzdurami. To już jest powszechne i nic z tym nie zrobisz
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Wikingowie to najlepszy przykład serialu, który stał się ofiarą własnego sukcesu. W przypadku Walhalli można być pewnym, że nie spotka serial Netflixa to co Wikingów, czyli po sukcesie pierwszych serii Hirst postanowił wydłużyć sezony krótkie z 9, 10 odcinkami do 20 odcinków które miały przerwy półroczne/roczne po emisji pierwszej dziesiątki. No i fabuła tak mocno zwolniła, że w 18,19 z 20-u odcinków dosłownie nic się nie działo, były to same zapychacze, a działo się coś dopiero w finałach pierwszej połowy albo drugiej połowy. Do dzisiaj pamiętam jak Floki odkrył nowy ląd i przez 3, 4 lata emisji , przez 40, 50 epizodów, w każdym odcinku pokazywali jak siedział na wyspie, nic nie robił, tylko marudził na pogodę i to jak się go nikt nie słucha. Podobnie o wiele za długi był wątek z ćpaniem Ragnara z azjatką i wiele innych. A skoro Netflix to raczej jest pewne, że 1 sezon i kolejne będą miały góra 10 odcinków, dzięki czemu skończą się 18-odcinkowe zapychacze i sztuczne przedłużanie historii.

Ale akurat tego sequela/spinoffa jestem ciekaw, bo nie odpowiada za niego autor oryginału Michael Hirst (choć kiedyś pisał fajne kostiumowe dzieła jak Tudors czy Elizabeth z Cate Blanchett), tylko Jeb Stuart. A jeśli coś Wam nazwisko mówi, to nie dziwię się, bo pisał scenariusze do wielu fajnych filmów z lat 80 i 90, głównie sensacji, czyli Die Hard 1, Leviathana z Peterem Wellerem (to akurat SF/horror), Osadzonego ze Stallone, 48 godzin 2, Ściganego, W słusznej sprawie z Seanem Connery i Edem Harrisem, Switchback z Danny Gloverem, Dennisem Quaidem i młodym Jaredem Leto.

Odpowiedz
Ja chromolę jaki chad!!!
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz

Odpowiedz
Koncze za chwile doku o Bizancjum i od razu odpalam to:



Narracja, aktorstwo, kostiumy, rozmach, zdjecia i ogolne kwestie technicznie, pierwsza klasa.


Edit.



Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hatfields & McCoys [History] hanys 29 10,189 05-03-2023, 15:41
Ostatni post: Doppelganger
  Knightfall (History Channel) Mental 10 3,707 14-05-2019, 22:44
Ostatni post: Snappik
  Texas Rising (History) Norton 2 1,886 04-08-2015, 22:40
Ostatni post: Mental



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości