Wieczór Anime
#1
Witam !
Chciałabym wszystkich wielbicieli Anime zaprosić do Clubu Stara Piekarnia ul. Dwernickiego 5 w Krakowie o godz. 20.00 na pokaz dwóch klasycznych filmów Anima: " Spiritet Away" reż. Hayao Miyazaki oraz "Vampire Hunter" Yoshiaki Kawajiri.
Dla posiadaczy biletu wstępu w cenie 4 zł mamy shishe za jedyne 15 zł.
Pomnóż to przez nieskończoność, dodaj głębię wieczności, a otrzymasz próbkę tego, czym mówię.

— Joe Black

Odpowiedz
#2
Po pierwsze: Anime, nie Anima
Po drugie: Spirited Away, nie Spiritet Away
Po trzecie: Vampire Hunter D a nie Vampire Hunter
No i po ostatnie: Co ma shisha do filmów anime? :roll:

Ale sama inicjatywa świetna, powinno się częściej takie imprezy robić... i zapowiadać je przynajmniej na kilka dni przed ;).

Odpowiedz
#3
Karol, cii, przeca widać, że mamy do czynienia z pasjonatami gatunku ;P
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
#4
Wybaczcie błędy, nie jestem miłośnikiem a raczej pośrednikiem. Tytuły spisywałam na kolanie i stąd błędy. Organizatorzy tych seansów chętnie sklecą następny, podobny wieczór i możliwa jest nawet dobra zabawa jeśli przybysze nie będą patrzeć na drobne potknięcia.
Gdyby nie było ludzi, którzy coś robią, nie mieliby co robić Ci od poprawiania :)
Pomnóż to przez nieskończoność, dodaj głębię wieczności, a otrzymasz próbkę tego, czym mówię.

— Joe Black

Odpowiedz
#5
Ok, nie ma problemu, zdarza się :). Po prostu mam małą traumę po tym, jak pojechałem do Poznania na pierwszy (i chyba drugi po Wenecji w Europie) pokaz "Ruchomego Zamku Hauru", podczas którego zapowiadający nie potrafił przeczytać nazwiska reżysera i zrobił z sytuacji jakąś farsę. Jak już się robi taki pokaz, a na sali jest mnóstwo fanów, to liczą oni na choć trochę profesjonalizmu :/. Stąd moje obawy co do tamtego pokazu, ale oczywiście w tym wypadku rozumiem sytuację. Jak poszedł tamten pokaz? Jest organizowany następny?

Odpowiedz
#6
Poszło jako tako, ale spodziwaliśmy się lepszej frekwencji. Organizował to nasz kolega i chyba nawet był w tym celu na zjeździe wielbicieli tego gatunku, zrobił jeden błąd (moim zdaniem) chciał sprzedawać bilety, a powinien być wstęp wolny.
Z tego co wiem, w ostatnim momencie wpuszczał wszystkich bez biletów.
Probujemy teraz stworzyć filmowy klub dyskusyjny, jeśli chciałby ktoś wziaśc w tym aktywny udział to bardzo prosze o kontakt.
Pomnóż to przez nieskończoność, dodaj głębię wieczności, a otrzymasz próbkę tego, czym mówię.

— Joe Black

Odpowiedz
#7
Jutro o 18.00 w Cubie Stara Piekarnia ul. Dwernickiego 5 odbędzie się wieczor filmowy. Seans obejmie dwa filmy "Harold and Kumar Go to White Castle" oraz " Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay".
Zapraszam
Pomnóż to przez nieskończoność, dodaj głębię wieczności, a otrzymasz próbkę tego, czym mówię.

— Joe Black

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Anime Karol 457 109,673 24-04-2024, 15:24
Ostatni post: OGPUEE
  Najlepsze openingi i endingi :) z Anime DrunkenMaster 23 14,533 19-04-2024, 19:54
Ostatni post: OGPUEE
  Cyberpunk anime Lawrence 35 14,128 06-03-2013, 22:06
Ostatni post: Lawrence
  Anime Music Video Bart 6 3,378 26-01-2011, 20:39
Ostatni post: Anielski_Pyl
  Festiwal Filmów Anime-wanych - czyli Ghibli w końcu w Polsce Karol 11 4,258 03-10-2007, 15:51
Ostatni post: Karol
  [CENZURA] wielkie roboty, czyli dżapaniz hardkor s-f anime military 16 5,010 27-07-2007, 14:55
Ostatni post: Glut



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości