Kurczę, jeden z najfajniejszych, najzdolniejszych, najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Pamięta ktoś jego występ w kapitalnej "Selekcji"?...
27-05-2009, 09:18
|
Zmarli
|
|
Marek Walczewski, przeżył 72 lata.
Kurczę, jeden z najfajniejszych, najzdolniejszych, najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Pamięta ktoś jego występ w kapitalnej "Selekcji"?...
27-05-2009, 09:18
szkoda faceta - świetny aktor, aczkolwiek swoje lata już miał + chorował
w sumie był już taki topik kiedyś - z tego co pamiętam został zamknięty dość szybko
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 27-05-2009, 15:41
Zmarł David Carradine - 72 lata.
To niesamowite, ale podobno popełnił samobójstwo.
04-06-2009, 18:08
O zmarłych źle się nie mówi, ale Carradine widziałem ostatnio w takich rolach ("Big Stan", "Crank 2"), że - o ile ta informacja o samobójstwie jest prawdziwa - się nie dziwie, że to zrobił.
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku" https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści 04-06-2009, 18:49
Panowie, rzeczywiście, ograniczcie się z tymi jajcami w tym wątku jednak, co?
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie
06-06-2009, 11:29
Farrah Fawcett i Michael Jackson nam dziś z mapy zniknęli :(
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 26-06-2009, 01:42
Naj genialnieszy twórca popu, człowiek, który z teledysku potrafił zrobić mini arcydzieło. Szkoda, miałem nadzieję, że jeszcze zdoła się odrodzić :(
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
26-06-2009, 01:57
Jakbym dostał obuchem w głowę. Moje dzieciństwo kojarzy mi się z Heal the World.
Liczyłem, że da radę, przecież planował nową płytę i trasę koncertową. Ech ... 26-06-2009, 02:07
Jackson stworzył tyle zajebistych piosenek, że trudno go nie doceniać. Ale z tym chwaleniem go za robienie świetnych teledysków to żeście pojechali - fakt, to były klipy do jego piosenek, ale ich autorami byli czołowi twórcy z Hollywoodu.
26-06-2009, 06:12
takich teledysków nikt już nie robi. szkoda, naprawdę liczyłem na jego comeback.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9Xs9OQHpwDE[/youtube] 26-06-2009, 07:39 Oconnel napisał(a):Micheal nie żyję, nie mogę w to uwierzyć, szok! Serio? Ja tam sie dziwilem, ze w takim stanie sie jeszcze trzymal. 26-06-2009, 08:34 |
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Zmarli | military | 11 | 4,695 |
17-12-2010, 12:01 Ostatni post: gigacz |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |