WandaVision (2020, Disney+)
#21
Sword to

Odpowiedz
#22
Jak narazie kaszana. Obejrzalem poki co jeden odcinek, ale tylko z fanowskiego obowiazku. Na razie nie wiem czym to ma byc. Nie czuje tego, ba nawet forma mi nie odpowiada tego czarno bialego sitcomu ze smiejaca sie publicznoscia w tle. Wszystkie zarty nie smieszne.
Zobaczymy co bedzie dalej, bo narazie nie wiadomo w jakim miejscu jest w MCU i jaki jest tego cel.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#23
Nie mam zamiaru tego tykać, zwłaszcza po takich recenzjach pierwszych odcinków, ale co do tego w jakim miejscu jest obecnie MCU i dokąd zmierza, to odpowiedź może być zbliżona do tej w jakim miejscu były Star Wars i dokąd zmierzają w okolicach premiery TFA, czyli: zasadniczo nigdzie, zmierzają w nieokreślonym kierunku, a co będzie w kolejnych częściach, to twórcy wymyślą tuż przed :p

Odpowiedz
#24
(17-01-2021, 16:47)Danus napisał(a): jaki jest tego cel.

Rozwój

D i $ n € ¥ +

:)


IMO WandaVision lepiej by się sprawdził jako pełnoprawny film, z takim 20 minutowym prologiem w formie sitcomu. Przy czym fragmenty tego prologu mogłyby nawiązywać do różnych epok, ale nie w formie chronologicznej, jak w serialu, tylko w bardziej chaotycznym porządku.
Byłoby zdecydowanie ciekawsze.

A na razie to wygląda jak odbębniony na szybko pomysł, który wpadł im na etapie przygotowań fabuły.



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
#25
mi to nie podeszło a już na pewno pierwszy odcinek, za dzieciaka nie lubiłem takich form, kiepskich żartów i publiczności więc u mnie na nostalgii nie zagrali, nie lubiłem wtedy i nie lubię teraz

pod koniec drugiego odcinka zrobiło się kolorowo i jedyne co mnie zaciekawiło to (nie śledziłem informacji o tym serialu, nie czytałem o czym będzie)
podejrzewam, że to się dzieje w jakimś jej świecie wymyślonym po starcie Visiona tak?
najbardziej mnie bawi, że Vision się ukrywa pod ludzką postacią a kumple z pracy mówią do niego Vision - nie no super no bo w tamtych latach to popularne imię było

Odpowiedz
#26
Bardzo mi się podobały pierwsze odcinki, czekam na więcej. Jestem zaintrygowany i widać tu potencjał. Teraz zobaczymy czy zostanie zmarnowany :)

Odpowiedz
#27
Po trzecim odcinku bez zmian, dla mnie to jest wciąż zbyt przestylizowane i nieśmieszne.

Odpowiedz
#28
A dla mnie trzeci odcinek jest najlepszy, bo w końcu ruszyli coś więcej, niż stylizacja na sitcomy sprzed lat. Pomijam oczywiście fatalne gagi związane z ciążą (chociaż Olsenka uroczo wygląda z brzuszkiem, w kozakach i długich włosach), bo reszta wszystko wynagrodziła.

Odpowiedz
#29
Ten trzeci powinien być drugim. Wtedy pierwszemu moznaby bylo wybaczyc rozlazlosc. Bo tu sie cos dzieje wreszcie, choć i tak duzo czasu jest poswiecone na stylizacje - generalnie to byloby okej, ale po dwoch rozwleczonych odcinkach to juz za duzo.

Odpowiedz
#30
Miejscami faktycznie rozwleczone, jednak po przydługiej historii ciąży dostajemy świetne zakończenie. Zapowiada się, że MCU zrobi lepszą Sagę Fenixa z Wandą niż 2-krotne próby Foxa z Jean Grey

Odpowiedz
#31
Witam, zapraszam na mój kanał w którym nieco chce rozjaśnić niektóre sytuacje z serialu, część z nich to spekulacje, ale myślę, że warto posłuchać :) Do tej pory ukazały się dwa odcinki, ale to dopiero początek :)


Odpowiedz
#32
Czwarty odcinek stylistycznie przypomina pierwszego Thora, mnóstwo sucharów, nawet muzyka wydaje się taka sama.

Odpowiedz
#33
Ja tam jestem zadowolony z Hendrixa w końcówce, odcinek niby trochę fillerowy, bo pokazuje to co już było tylko z innej perspektywy. A chaotyczny początek w szpitalu i powrót pstrykniętych ludzi jest wspaniały, tego mi brakowało w MCU!

Odpowiedz
#34

Odpowiedz
#35
Bardziej

Odpowiedz
#36
Jak dla mnie sztos. Serial od początku był świetnie niepokojący. Ten odcinek pokazuje to z innej strony. Miodzio, oby starczyło jaj żeby nie kończyć tego jakimś miękkim finałem.

Jest w tym pułapka - co zrobić z tak potężną postacią.

Odpowiedz
#37
Do sieci wyciekły dwa kolejne epizody:


Odpowiedz
#38
(29-01-2021, 20:04)Craven napisał(a): Jest w tym pułapka - co zrobić z tak potężną postacią.
Zabić nią Captain Marvel.

Odpowiedz
#39
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
#40
Na youtube jest jeszcze nagranie z wycieku:


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Loki (Disney+) Capt. Nascimento 136 14,914 11-11-2023, 00:00
Ostatni post: Rozgdz
  She-Hulk: Attorney at Law (2022 - , Disney+) marsgrey21 236 16,767 13-11-2022, 18:21
Ostatni post: Rozgdz
  Black Widow (2020) Kuba 200 25,375 06-11-2022, 11:49
Ostatni post: deymos
  The Falcon and the Winter Soldier (2020) serial Disney+ Mickey 264 29,109 25-07-2022, 17:23
Ostatni post: Grievous
  The Eternals (2020) Kuba 352 32,880 09-05-2022, 01:23
Ostatni post: Bucho



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości