Ile razy w roku w kinie?
#61
gigacz napisał(a):1. Australia (chyba 2009)

premiera była na święta 2008, więc technicznie się nie liczy - ale jeśli to Cię pocieszy, to ja też byłem po nowym roku :D

ja się tymczasem podliczyłem i wyszło mi 62 filmy, niestety prawie połowa to WFF, więc mogę zaliczyć jedynie 37 seansów oficjalnych, z czego:
- Bękarty wojny x3
- (500) days of Summer x2
- Avatar x2, w tym raz Imax
- Public Enemies x2
oraz 1 film, który premiery nie miał i nie będzie miał, bo istnieje tylko festiwalowo lub względnie telewizyjnie, acz chyba żadna stacja go jeszcze nie kupiła (Zabić sędziego).

Na upartego mógłbym w sumie parę filmów z tego WFF jeszcze podpiąć, bo kilka też na pewno żyje jedynie festiwalowym życiem, ale niech będzie, że 37 to oficjalny mój wynik za rok 2009 - jestem zadowolony, paru filmów co prawda nie udało mi się zobaczyć na dużym ekranie, ale źle nie jest, szczególnie, że poprawa względem poprzedniego roku jest znaczna (względem 2007 roku też, choć wtedy obyło się bez filmów festiwalowych, toteż można powiedzieć, że pod względem oficjalnym mam dosłownie minimalny i właściwie nieodnotowywalny spadek: -1).
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#62
Wrogowie Publiczni
Zmierzch (x2 - raz na pokazach przed premiowych w listopadzie 2008)
Transformers 2
SAW VI
Bękarty Wojny
Babylon A.D. ( nie wiem czy to nie błąd ale chyba z początkiem roku na tym byłem)
2012
AVATAR 3D ( jeszcze z 2 razy pójdę)
Termiantor: Ocalenie
Star Trek (x2)
Anioły i Demony
Opowieść Wigilijna 3D
X-MEN Geneza: Wolverine
The final destination 3D
The Proposal
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
#63
Phil napisał(a):razy dwa?!

Tak, byłem dwa razy. Za drugim po to, bo nie mogłem uwierzyć, że dwójka jest tak żenująca słabo w porównaniu z jedynką, myślałem że może tylko tak jakoś wydawało mi się, że ten film taki głupi jest, a i był to dla towarzystwa wypad. W związku z tym na trójkę planuje się nie wybrać, chyba, że Bay powie, że przeprasza za chujowy humor i denny scenariusz lub coś podobnego się zdarzy.
Demokracja: Bóg, który zawiódł

Odpowiedz
#64
Heh, ja 3 razy byłem:
1. Wrogowie publiczni
2. Ostatni dzień lata (z Janem Machulskim)
3. Łowca Jeleni

Z każdego seansu jestem zadowolony. Mam nadzieję, że w tym roku będzie tak samo <ok>
"Każdy dzień to pieprzona walka; nigdy nie wiesz, kto chce cię utrącić, zwłaszcza gdy jesteś już capo albo bossem. (...) Trzeba mieć oczy dookoła głowy. Każdy pieprzony dzień to wojna o utrzymanie władzy i pozycji"
-Sonny Black

Odpowiedz
#65
Oj, oj, ja w kinie byłem całkiem dużo razy wliczając w to, to co obejrzałem na festiwalu ENH i Camerimage, za najbardziej udane uważam wyjścia na :

- Każdy myśli swoje/Burrowing
- Moje Winnipeg
- Ostrożnie
- Parnassus
- Rewers
- Dzieci natury
- Filmowe dni
- Bękarty wojny
- Obywatel Milk
- Wojna polsko-ruska

i było pewnie tego jeszcze dużo, ale nie zapisywałem ;)

Odpowiedz
#66
Obywatel Milk
Idealny facet dla mojej dziewczyny
Frost/Nixon
Wątpliwość
Watchmen
Lektor
Koralina i tajemnicze drzwi
Vicky Cristina Barcelona
Wrogowie publiczni
Harry Potter i Książę Półkrwi
Spotkanie w Palermo
Bękarty wojny
9
Przerwane objęcia
Julie i Julia
Dystrykt 9
Dobry, zły i zakręcony
Millenium: mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Rewers
Polański: ścigany i pożądany
Księżyc w nowiu
Biała wstążka
Ricky
Dom zły
Mikołajek
500 dni miłości

czyli 26, ale na trzech czy czterech byłam więcej niż raz.

Plus około 15 filmów na ENH, koło 20 na WFF, i tyle samo w Iluzjonie. Plus Parnassus i jeszcze coś, ale już nie pamiętam.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
#67
kubek napisał(a):Moje Winnipeg

na śmierć o tym zapomniałem :D - 63 (38 i wychodzimy na zero)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#68
Heh, kurde, też zapomniałem napisać o Moim Winnipeg. Przypadek, że o tym filmie się nie pamięta? ;-)

Odpowiedz
#69
Czego chcesz, niezły film, choć trochę nadęty (nie to co Piętno)
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
#70
- Benjamin Button
- Ile waży koń trojański?
- Watchmen: Strażnicy
- Terminator: Ocalenie
- Popiełuszko: Wolność jest w nas
- Generał Nil
- Klasa
- Jeszcze dalej niż Północ
- Transformers: Zemsta Upadłych
- Pulp Fiction
- Rolling Stones: Shine a Light
- Wrogowie Publiczni
- Bruno
- Bękarty Wojny [x2]
- Dystrykt 9
- Odlot [3D]
- Spotkania na krańcach świata
- Dom Zły
- Rewers
- Avatar [IMAX]

Ile razy? 21
Ile filmów? 20
Ile razy 3D? 1
Ile razy IMAX? 1

Na Avatara jeszcze co najmniej raz pójdę i na Dom Zły jeszcze raz bo wygrałem wejściówkę :). Jedyne czego żałuję to Transformers.
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
#71
Jak wyliczyłem w roku 2009 byłem w kinie tylko 5 razy :/ A oglądam filmów dużo, niestety budżet nie pozwalał ostatnio na częstsze wizyty i też nie było wiele premier, które by mnie interesowały (nie licząc festiwali). Dla porównania w roku 2008 (nie liczyłem dokładnie) byłem na co najmniej trzy razy większej liczbie filmów... Zatem pierwsze postanowienie noworoczne już jest :razz:

Edit: Jednak byłem 6 razy, bo przypomniałem sobie jeszcze jeden tytuł, ale to i tak mało :( Wychodzi średnio raz na dwa miesiące.

Odpowiedz
#72
22 razy, jeden pokaz 3D - Avatar

Odpowiedz
#73
Proszę bardzo. Kolejność losowa:

Avatar, Rewers, 2012, Prawo zemsty, Gamer, Dystrykt 9, Surogaci, Bękarty wojny, Metro Strachu, Kac Vegas, Wrogowie publiczni, Trzy królestwa, Transformers 2, Terminator 4, Stan gry, Dragon Ball, International, Frost/Nixon, Włatcy móch, Bracia Karamazow, Benjamin Button, W cieniu chwały

Odpowiedz
#74
Aha, w 2009 byłem na:
- Avatar
- Strażnicy
- Dom zły
- Hanami: Kwiat wiśni
- Gabinet doktora Caligari
- Spotkanie

Odpowiedz
#75
The Hangover, Funny People, District 9, Star Trek (x3 - miałem dwa wyjścia za darmo to skorzystałem :] ), Janosik, The International, Public Enemies, G.I. Joe, (500) Days of Summer, Zombieland.

W zasadzie zobaczyłem praktycznie wszystko to na co czekałem w tym roku (nielicząc G.I. Joe), plus - niestety już nie w kinie I Love You, Man, Walk Hard: The Dewey Cox Story i parę innych filmów, których nawet nie wymienię teraz.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#76
Bardzo możliwe, nie patrzyłem na datę. W każdym razie obejrzałem na dvd, sądziłem po prostu ze dystrybutor ominął premierę kinową tak jak zrobił to np. z The Boat That Rocked.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#77
Cytat:However średnio mi do tematu pasuje
To wyjmij kijek z tyłka i przymknij na to oko :]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#78
W 2009 byłem z 3-4 razy w kinie, ale nie o tym chciałem...

Otóż rok był rokiem filmowo zajebistym. Z łatwością mógłbym ułożyć top 10, a i tak nie starczyłoby miejsca dla paru filmów. Nie miałem tak od lat.

Odpowiedz
#79
2009 rok miałem strasznie biedny jeżeli chodzi o wizyty w kinie. Tylko 7 razy byłem:
- Anioły i Demony,
- 2012,
- Kac Vegas,
- Bękarty Wojny,
- Ja Cię kocham a Ty z nim,
- Transformers: Zemsta Upadłych,
- Włatcy Móch: Ćmoki, czopki i mondzioły.

Kiepsko, ale w tym roku nadrobię. Póki co na samym Avatarze będę w styczniu 2 razy ;)

Odpowiedz
#80
Po przeliczeniu biletów wyszło 13:

- Terminator: Ocalenie
- Wrogowie Publiczni
- Janosik. Prawdziwa historia
- Galerianki
- Spotkanie w Palermo
- Dystrykt 9
- Przerwane objęcia
- Rewers
- Dom zły
- [REC] 2
- 2012
- Avatar 3D
- Millennium: Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na co do kina w 2024/ Najbardziej oczekiwane premiery roku 2024 zombie001 49 2,112 1 godzinę temu
Ostatni post: Corn
  Twój pierwszy film obejrzany w kinie piXi 95 16,774 10-01-2023, 11:49
Ostatni post: Reno
  Na co do kina w 2023 roku Krismeister 14 1,341 29-11-2022, 10:00
Ostatni post: Kryst_007
  Na co do kina w 2022/ Najbardziej oczekiwane premiery roku 2022 zombie001 20 2,575 02-01-2022, 14:17
Ostatni post: Kryst_007
  Na co do kina w 2020/ Najbardziej oczekiwane premiery roku 2020 zombie001 77 10,997 14-12-2020, 22:20
Ostatni post: kordian_slowackiego
  Na co do kina w 2019? / Najbardziej oczekiwane premiery przyszłego roku Juby 70 13,249 24-01-2019, 23:41
Ostatni post: Kuba
  Bottom 5 - rozczarowania i najgorsze filmy 2016 roku Juby 34 8,672 02-01-2017, 14:55
Ostatni post: Negatywny
  Bottom 5 - rozczarowania i najgorsze filmy 2015 roku Juby 28 8,567 20-03-2016, 02:15
Ostatni post: krysiron
  W kinie więcej niż raz gigacz 34 5,806 30-08-2010, 22:29
Ostatni post: Kubeczek
  Ankieta. Tradycyjny film na święta, puszczany co roku. Wolf 01 28 10,320 03-01-2010, 14:14
Ostatni post: Wolf 01



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości