13-02-2014, 16:48
|
LEGO / Ninjago
|
|
Dwa razy dosłownie popłakałem się ze śmiechu. To najbardziej jajcarska baja od czasów pierwszego Shreka i wszystko podporządkowane jest tutaj temu, żeby widz (niezależnie od wieku) miał ubaw. Poszczególne motywy (te z Batmanem czy Star Warsami) są po prostu świetne, a poziom kreatywności, który osiągnęli twórcy, jest niesamowity. Pomysł na finał nie do końca mnie przekonał, ale już ostatnie ujęcie jest po prostu genialne i cholernie przewrotne przy okazji. Poszedłbym jeszcze raz, gdyby grali wersję z napisami :)
8/10
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast
13-02-2014, 22:09
Mam nadzieję, że nie zespoilowałem sobie (mam nadzieję weekendowego) seansu oglądając to:
Generalnie nie jarają mnie animacje, ale LEGO coraz bardziej wygląda zbyt pięknie, żeby było prawdziwe. Dobrze, że piszecie, że nie popsuli dubbingiem, bo ciężko by było wytrzymać do premiery na blu. 14-02-2014, 01:41 Cytat:czy ten film się w jakiś wyjątkowy sposób wyróżnia?Jest o klockach Lego i można tam zobaczyć Justice League (już na zwiastunach i plakatach Liga była) :) 14-02-2014, 11:53
Jednego nie rozumiem - jeśli nie masz nic wartościowego do powiedzenia, nie wnosisz nic do dyskusji, to po prostu... zamilcz, zignoruj temat, omijaj go z daleka.
Bezwartościowe posty usunąłem. 14-02-2014, 11:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2014, 11:57 przez desjudi.)
Des, czy to oznacza że mogę usuwać każdy post w stylu "A ja ten film mam w dupie i go nie obejrzę :)" ? Jest kilku użytkowników którzy lubują się w pisaniu jak bardzo ich coś nie obchodzi, a tak jak zaznaczyłeś, jest to bardzo irytujące dla kogoś kto wchodzi w taki temat i liczy że zobaczy ciekawy, merytoryczny post.
14-02-2014, 13:29
Jakie k***a bezwartościowe posty? Pytam co jest w tym filmie wyjątkowego żeby się dowiedzieć, czy się na film wybrac, czy nie, bo zwiastuny mnie nie ruszyłym, ale widze, że z jakiegoś powodu wszyscy się jarają, Crov w swej niezmierzonej głupocie zgłasza to do moderacji, a administrator usuwa.
Mogę bez problemu wskazać na tym forum dziesiątki postów bardziej bezwartościowych, które nikogo nie obchodzą, ale co tam, Crovuś zgłosił. NO JA PIERDOLE 14-02-2014, 14:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2014, 14:37 przez Gieferg.)
Myślę że chodziło o post "A ja wciąż nie widzę żadnego aby się na ten film wybrać." czy coś w tym stylu. To jest śmiecenie.
14-02-2014, 15:39
Gieferg, wiesz że Cię lubię, ale zapytam serio: naprawdę uważasz, że skoro powszechnie wiadomo (i czego nie ukrywasz) jak bardzi nie lubisz filmów animowanych, to kogokolwiek interesuje Twoja opinia na temat LEGO, tego że nie pójdziesz, że masz gdzieś, że nie widzisz w tym nic ciekawego etc? :)
14-02-2014, 17:05
Przypomniało mi się jeszcze jedno. Rozbrajające były onomatopeje okrętów i kotów (pamięta ktoś te czasy gdy wydawaliśmy dźwięki poczas zabawy). I jeszcze ten dyndający na sznurkach duch grający pewną zabitą postać rozwalił mnie :D.
W polskiej wersji muszę przyczepić do niekonsekwencji w tłumaczeniu napisów. Większość z nich dorobiono polską wersję, a w niektórych dano tłumaczące napisy na dole. A konsekwencja ludzie? 14-02-2014, 21:04 (14-02-2014, 15:39)Snuffer napisał(a): Myślę że chodziło o post "A ja wciąż nie widzę żadnego aby się na ten film wybrać." czy coś w tym stylu. To jest śmiecenie. I właśnie dlatego kolejny post napisałem bardziej rozbudowany tak, żeby wyraźnie było wiadomo o co chodzi, a nie tylko że mnie nie obchodzi. Ale co tam. 14-02-2014, 21:22
No wlasnie, zgloszony byl ten nie rozbudowany, tego dluzszego nawet nie widzialem. Także pozdro, spokój, ściskam i całuję, kupie Ci jednorożca.
Z innej beczki: co pieprzy Seinfeld? http://www.slashfilm.com/jerry-seinfeld-accuses-the-lego-movie-of-stealing-his-superman-joke/ Bez klikania w link: Seinfeld sugeruje, ze LEGO MOVIE ukradł jego żart. Wnoszę, że typ uważa, że wymyślil Supermana i Green Lanterna, bo innego powiązania nie widzę z filmem. I jeszcze sugeruje, że LEGO MOVIE nie ma historii. Ej, sorry, Snuffer, ale SEINFELDA nawet nie tknę. (14-02-2014, 13:29)Snuffer napisał(a): Des, czy to oznacza że mogę usuwać każdy post w stylu "A ja ten film mam w dupie i go nie obejrzę :)" ?Nota bene, jak przyszedł mod do tematu to tego typu posty zwykle leciały. Moj tego typu poleciał z tematu o INTERSTELLAR, choć był akapitem a nie tylko jednym zdaniem. 14-02-2014, 21:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2014, 21:44 przez Gal Anonim.)
Rozczarowanie po tylu pozytywnych opiniach. Jest to schematyczna do bólu animacja, której nie ratuje kilka dobrych gagów i postaci. Gdyby zabrać bardzo przyjemne wykonanie z klocków, to w ogóle nie byłoby powodów, żeby interesować się tym filmem. 6/10
16-02-2014, 16:05
Piąteczka simek!!!!!!!!!
Mój główny problem z LEGO (poza toporną, kiepską końcówką) jest taki, że to film przede wszystkim dla dzieci i jest to oczywiste od pierwszych minut. Dla mnie, dorosłego widza, nie było tutaj nic, co mogę znaleźć w najlepszych filmach Pixara. Ani fabuły, ani bohaterów, ani emocji. Nie powiem, jest to lekkie, łatwe i przyjemne, ale poza KAPITALNĄ animacją i paroma naprawdę świetnymi gagami (guma do żucia!) nie ma tutaj nic, co wyróżniałoby LEGO na tle animowanych taśmówek. Poza tym mam wrażenie że film w ogóle, ale to w ogóle nie wykorzystał potencjału jaki tkwił w okazji do zrobienia również czegoś dla dorosłych, którzy książeczki LEGO przeglądają z łezką w oku. 6.0/10 PS. 1) Tradycyjnie już w przypadku filmów z polskim dubbingiem nie zrozumiałem jakiejś 1/5 dialogów 2) Że niby w tym filmie jest najlepszy lub jeden z najlepszych Batmanów? W tym filmie nie ma Batmana, tylko ludzik wyglądający jak on, który jest postacią komediową jakich wiele i z Batmanem ma tyle wspólnego, co - o wiele zabawniejszy - Adam West. 16-02-2014, 17:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2014, 17:27 przez Mierzwiak.) |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| The LEGO Batman Movie (2017) | Juby | 76 | 24,733 |
27-12-2017, 16:23 Ostatni post: Mefisto |
|
| LEGO® NINJAGO®: FILM (2017) | Pelivaron | 0 | 1,761 |
08-02-2017, 16:24 Ostatni post: Pelivaron |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |





