31-01-2012, 15:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2012, 15:49 przez Dexter.)
|
Sherlock [BBC]
|
|
Dokładnie, Moriarty to porażka z przebłyskiem w ostatnim odcinku. Zresztą, co się będę produkował - dość go już tu zjechano. Naprawdę, jest mnóstwo innych rzeczy, za które można ten serial pochwalić ;)
Bardzo udany serial. Można gdzieś dorwać soundtrack? Szczególnie w drugim sezonie muzyka świetna.
03-02-2012, 13:09
Muza w Sherlocku jest kapitalna.
Pojadę dwoma najbardziej oczywistymi, ale rewelacyjnymi kawałkami: 03-02-2012, 18:58
Sherlock na DVD po polsku:
http://merlin.pl/Sherlock-seria-1-Studium-w-rozu_Paul-McGuigan-Euros-Lyn/browse/product/2,998085.html O ile planują wydać pełne dwa sezony, to będzie 6*30 zł = 180 zł. Ciekawe, jaki jest lektor w tym. 05-02-2012, 21:42
Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie tego oglądać z lektorem.
Dźwięk 2.0 i rak wydania Blu-ray? Moich pieniędzy nie zobaczą. 05-02-2012, 22:24
nie czaję
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 22-02-2012, 16:23
Czego nie czaisz? Tego, że twórcy ukrywają żarty w serialu? Wystarczy mieć poczucie humoru ;)
22-02-2012, 16:31
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie. Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier 22-02-2012, 17:41
to jest albo za durne, albo za mądre, bo dalej nie czaję.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 22-02-2012, 21:11
Nie czaisz bezposredniego nawiazania do Conan Doyle'a?
22-02-2012, 21:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2012, 21:20 przez Gal Anonim.)
"W zaskakującym zwrocie wydarzeń godnym powieści Conan Doyle'a (...)" "(...) sprawa posiadająca wszystkie składniki kinowego hitu (...)"
Rany, Mefi... :)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie. Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier 22-02-2012, 21:21
eeee, znaczy się to jest cały inside joke? myślalem, że jest jakiś związek między filmikiem a tym artykułem
lame i tyle
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 22-02-2012, 21:34
Trochę cienki ten Sherlock :/ Ekscentryczny detektyw sprawdził się w animacji jako L, ale we współczesnym Londynie co najwyżej niezamierzenie śmieszy. Watson w takiej formie został dokoptowany na siłę, zresztą Freeman w tej roli jest dość odpychający. Sól tej produkcji, czyli sprawy kryminalne, rozczarowują słabą puentą i przerysowanymi sprawcami. Humor w wielu scenach jest totalnie wymuszony, w dodatku "swojski" klimat jeszcze bardziej przeszkadza w zaakceptowaniu Sherlocka i jego arcywroga takimi, jakimi są. 5 / 10
25-03-2012, 13:44 (25-03-2012, 13:44)Anielski_Pyl napisał(a): Sól tej produkcji, czyli sprawy kryminalne, rozczarowują słabą puentą i przerysowanymi sprawcami. Sprawy kryminalnie nie są żadną solą tej produkcji. Postać Sherlocka jest i jego relacje (albo antyrelacje) z innymi. Tak samo można się czepiać, że w Housie choroby są z dupy i wymuszone, a w Deadwood ludzie nie przeklinali tak w XIX wieku i w ogóle tam nie ma indian. 25-03-2012, 13:53
Nie histeryzuj jak zawsze (vide Prometeusz), tylko zważ na to, że TAKI Sherlock za ch. wafla nie pasuje do TAKIEGO świata przedstawionego, jaki tutaj mamy. A wówczas wszystkie te jego "relacje" z innymi są gówno warte. Zostaje więc kryminał, który jest przeraźliwie przeciętny. Dlatego wyżej niż 5 być nie może.
25-03-2012, 14:02 |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |

Spoiler






