Sherlock [BBC]
#81
Dokładnie, Moriarty to porażka z przebłyskiem w ostatnim odcinku. Zresztą, co się będę produkował - dość go już tu zjechano. Naprawdę, jest mnóstwo innych rzeczy, za które można ten serial pochwalić ;)

Odpowiedz
#82
Bardzo udany serial. Można gdzieś dorwać soundtrack? Szczególnie w drugim sezonie muzyka świetna.

Odpowiedz
#83
Parę dni temu wyszła na płycie muzyka z pierwszego sezonu, z drugiego też będzie - według Amazona pod koniec tego miesiąca.

Odpowiedz
#84
Super! Dzięki za info.

Odpowiedz
#85
Muza w Sherlocku jest kapitalna.

Pojadę dwoma najbardziej oczywistymi, ale rewelacyjnymi kawałkami:




Odpowiedz
#86
Sherlock na DVD po polsku:

http://merlin.pl/Sherlock-seria-1-Studium-w-rozu_Paul-McGuigan-Euros-Lyn/browse/product/2,998085.html

O ile planują wydać pełne dwa sezony, to będzie 6*30 zł = 180 zł.
Ciekawe, jaki jest lektor w tym.

Odpowiedz
#87
Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie tego oglądać z lektorem.

Dźwięk 2.0 i rak wydania Blu-ray? Moich pieniędzy nie zobaczą.

Odpowiedz
#88
3 dychy za odcinek, dźwięk 2.0. Szok.

Odpowiedz
#89
Inside jokes nieco trudniejsze do wychwycenia:
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
#90
nie czaję
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#91
Czego nie czaisz? Tego, że twórcy ukrywają żarty w serialu? Wystarczy mieć poczucie humoru ;)

Odpowiedz
#92
(22-02-2012, 16:23)Mefisto napisał(a): nie czaję
Przeczytaj pierwsze zdanie artykułu ;)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.


Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier


Odpowiedz
#93
to jest albo za durne, albo za mądre, bo dalej nie czaję.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#94
Nie czaisz bezposredniego nawiazania do Conan Doyle'a?

Odpowiedz
#95
"W zaskakującym zwrocie wydarzeń godnym powieści Conan Doyle'a (...)" "(...) sprawa posiadająca wszystkie składniki kinowego hitu (...)"

Rany, Mefi... :)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.


Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier


Odpowiedz
#96
eeee, znaczy się to jest cały inside joke? myślalem, że jest jakiś związek między filmikiem a tym artykułem
lame i tyle
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#97
Trochę cienki ten Sherlock :/ Ekscentryczny detektyw sprawdził się w animacji jako L, ale we współczesnym Londynie co najwyżej niezamierzenie śmieszy. Watson w takiej formie został dokoptowany na siłę, zresztą Freeman w tej roli jest dość odpychający. Sól tej produkcji, czyli sprawy kryminalne, rozczarowują słabą puentą i przerysowanymi sprawcami. Humor w wielu scenach jest totalnie wymuszony, w dodatku "swojski" klimat jeszcze bardziej przeszkadza w zaakceptowaniu Sherlocka i jego arcywroga takimi, jakimi są. 5 / 10

Odpowiedz
#98
(25-03-2012, 13:44)Anielski_Pyl napisał(a): Sól tej produkcji, czyli sprawy kryminalne, rozczarowują słabą puentą i przerysowanymi sprawcami.

Sprawy kryminalnie nie są żadną solą tej produkcji. Postać Sherlocka jest i jego relacje (albo antyrelacje) z innymi. Tak samo można się czepiać, że w Housie choroby są z dupy i wymuszone, a w Deadwood ludzie nie przeklinali tak w XIX wieku i w ogóle tam nie ma indian.

Odpowiedz
#99
Nie histeryzuj jak zawsze (vide Prometeusz), tylko zważ na to, że TAKI Sherlock za ch. wafla nie pasuje do TAKIEGO świata przedstawionego, jaki tutaj mamy. A wówczas wszystkie te jego "relacje" z innymi są gówno warte. Zostaje więc kryminał, który jest przeraźliwie przeciętny. Dlatego wyżej niż 5 być nie może.

Odpowiedz
dlaczego nie pasuje, skoro pasuje, skoro nic z niczym się nie gryzie, tylko płynnie łączy współczesną formę z tradycyjną treścią? To przecież największa zaleta Sherlocka.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości