18-07-2011, 20:19
|
The Dark Knight Rises (2012)
|
|
Szykuje się walka roku w federacji WBA.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
18-07-2011, 20:35
Coś mi się wydaje, że ta scena z teasera to są ostatnie momenty Bruce'a Wayne'a ;]
18-07-2011, 20:37
Szykuje się coś na poziomie TDK. Czyli znów będę znudzony, zażenowany i zawiedziony...
18-07-2011, 20:40 Cytat:tylko czemu Bane ma na twarzy facehuggera? :d Mnie się to skojarzyło z: http://images.wikia.com/oddworld/images/2/23/Slig.jpg 18-07-2011, 21:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2011, 22:41 przez Gieferg.)
Bane wygląda spoko.
Ostatnia scena z teasera wygląda zachęcająco i mogę się założyć, że wreszcie Batman dostanie ostry wpier... manto:o A już szczytem marzeń by było jakby zginął:) CO za zwrot akcji by był.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron 18-07-2011, 22:56
Nie po to taki tytuł, żeby zaraz uśmiercać Batmana. Zresztą, Nolan już nie raz udowodnił, że może zniszczyć swojego bohatera, nie zabijając go. Ale nie specjalnie chce mi się wierzyć, żeby konkluzją trylogii o Batmanie był upadek tego bohatera. W tytule jest "Rises", a nie "Falls", na litość boską!
18-07-2011, 23:03
Ok, Nolan na bank coś fajnego pokaże i początkowo będzie niezły Hype na TDKR. Pierwszy trailer na pewno rozwieje część naszych wątpliwości.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron 18-07-2011, 23:08
Ja się jarać nie zamierzam, tak jak Joker został potwornie ograniczony przez kategorię wiekową, tak samo będzie ograniczony Bane, chociaż nie ukrywam, że na film zwyczajnie czekam, Beginsa bardzo lubię, TDKa mimo kosmicznej wielkości niedoróbek również, więc w dniu premiery zjawię się w kinie.
Zresztą nawet jeśli złamie Batkowi kręgosłup, to - według teorii - Bruce wykąpie się w Jamie Łazarza, nie zdziwię się jeśli Nolan ucieknie w totalną fantastykę tylko po to, by dobro zwyciężyło. 18-07-2011, 23:24 Nie bardzo jest sie tu czym zachwycac. Nigdy nie bylem fanem nowego Batmana i watpie, ze nagle stane sie po seansie TDKR.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
18-07-2011, 23:51
Do pobrania:
480p CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425"> 720p CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425"> 1080p CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425"> 19-07-2011, 00:11
O teaserze:
Szczerze? Spodziewałem się jakichś nie wiadomych cudów po tym całym zamieszaniu, które ten teaser wokół siebie wzbudził w necie, a tu nic specjalnego jak dla mnie. Oczywiście nie twierdzę, że jest źle, albo mi się nie podoba, ale praktycznie tylko Bane przykuł moją uwagę... Ale rozumiem, że film dopiero się robi, więc za wiele nie dało się pokazać. I zgodzę się, że ostatnie sekundy z Bane' m rzeczywiście robią niesamowite wrażenie i sprawiają, że już nie mogę się doczekać tego filmu. Na film kończący się całkowitą porażką Batmana nie ma szans, ale złamanie bohatera w trakcie filmu jak najbardziej możliwe moim zdaniem ;) . 19-07-2011, 07:55
"Bruce wykapie się w Jamie Łazarza"
Więc Ra's Al Ghul też może wrócić i tyle jeśli idzie o realizm Batmanów Nolana. Ja tam wolę Knightfall, opcje z Brucem na wózku i http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/81/Detective_Comics_667.jpg Później może No Man's Land :). 19-07-2011, 10:15
Przecież wiadomo od dawna, że pojawi się Ra's Al Ghul
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau
19-07-2011, 11:43
Tak a podobno miał zginąć w pociągu na końcu BB.
Jeszcze się okaże że Harvey Dent / Two Face tez przeżył upadek w TDK :) :). 19-07-2011, 12:06 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| The Dark Knight (2008) [wątek spoilerowy] | military | 945 | 197,619 |
31-08-2025, 12:34 Ostatni post: Krismeister |
|
| The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy] | Gieferg | 1,365 | 243,461 |
16-01-2025, 23:56 Ostatni post: Gieferg |
|
| The Amazing Spider-Man (2012) | koronex1989 | 905 | 192,602 |
20-06-2023, 20:11 Ostatni post: Paszczak |
|
| [oddzielony] The Dark Knight Rises (2012) | Arahan | 0 | 571 |
21-07-2010, 17:13 Ostatni post: Arahan |
|
| The Dark Knight (2008) | Łukasz Waligórski | 1,212 | 208,931 |
16-08-2008, 16:11 Ostatni post: Jakuzzi |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |

![[Obrazek: banemanip.jpg]](http://img714.imageshack.us/img714/3460/banemanip.jpg)






