The Dark Knight Rises (2012)
Kurczę, żeby tylko to nie miało happy endu :P

Odpowiedz
[Obrazek: animation3qo79.gif]

Odpowiedz
"Oh shit I'm screwed"

ciekawe kto w tle stoi.

Odpowiedz
Szykuje się walka roku w federacji WBA.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że ta scena z teasera to są ostatnie momenty Bruce'a Wayne'a ;]

Odpowiedz
Szykuje się coś na poziomie TDK. Czyli znów będę znudzony, zażenowany i zawiedziony...

Odpowiedz
Bane wygląda przezajebiście:

[Obrazek: banemanip.jpg]

Odpowiedz
Cytat:tylko czemu Bane ma na twarzy facehuggera? :d

Mnie się to skojarzyło z:

http://images.wikia.com/oddworld/images/2/23/Slig.jpg


Odpowiedz
Bane wygląda spoko.
Ostatnia scena z teasera wygląda zachęcająco i mogę się założyć, że wreszcie Batman dostanie ostry wpier... manto:o
A już szczytem marzeń by było jakby zginął:) CO za zwrot akcji by był.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Nie po to taki tytuł, żeby zaraz uśmiercać Batmana. Zresztą, Nolan już nie raz udowodnił, że może zniszczyć swojego bohatera, nie zabijając go. Ale nie specjalnie chce mi się wierzyć, żeby konkluzją trylogii o Batmanie był upadek tego bohatera. W tytule jest "Rises", a nie "Falls", na litość boską!

Odpowiedz
Ok, Nolan na bank coś fajnego pokaże i początkowo będzie niezły Hype na TDKR. Pierwszy trailer na pewno rozwieje część naszych wątpliwości.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Najlepsze zakończenie by było jakby Bane pokonał Batmana :) :).

Odpowiedz
Ja się jarać nie zamierzam, tak jak Joker został potwornie ograniczony przez kategorię wiekową, tak samo będzie ograniczony Bane, chociaż nie ukrywam, że na film zwyczajnie czekam, Beginsa bardzo lubię, TDKa mimo kosmicznej wielkości niedoróbek również, więc w dniu premiery zjawię się w kinie.

Zresztą nawet jeśli złamie Batkowi kręgosłup, to - według teorii - Bruce wykąpie się w Jamie Łazarza, nie zdziwię się jeśli Nolan ucieknie w totalną fantastykę tylko po to, by dobro zwyciężyło.

Odpowiedz

Nie bardzo jest sie tu czym zachwycac. Nigdy nie bylem fanem nowego Batmana i watpie, ze nagle stane sie po seansie TDKR.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Do pobrania:

480p

CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425">





720p

CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425">





1080p

CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425">





Odpowiedz
O teaserze:
Szczerze? Spodziewałem się jakichś nie wiadomych cudów po tym całym zamieszaniu, które ten teaser wokół siebie wzbudził w necie, a tu nic specjalnego jak dla mnie. Oczywiście nie twierdzę, że jest źle, albo mi się nie podoba, ale praktycznie tylko Bane przykuł moją uwagę... Ale rozumiem, że film dopiero się robi, więc za wiele nie dało się pokazać. I zgodzę się, że ostatnie sekundy z Bane' m rzeczywiście robią niesamowite wrażenie i sprawiają, że już nie mogę się doczekać tego filmu. Na film kończący się całkowitą porażką Batmana nie ma szans, ale złamanie bohatera w trakcie filmu jak najbardziej możliwe moim zdaniem ;) .

Odpowiedz
"Bruce wykapie się w Jamie Łazarza"
Więc Ra's Al Ghul też może wrócić i tyle jeśli idzie o realizm Batmanów Nolana.
Ja tam wolę Knightfall, opcje z Brucem na wózku i
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/81/Detective_Comics_667.jpg

Później może No Man's Land :).

Odpowiedz
Przecież wiadomo od dawna, że pojawi się Ra's Al Ghul
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Tak a podobno miał zginąć w pociągu na końcu BB.
Jeszcze się okaże że Harvey Dent / Two Face tez przeżył upadek w TDK :) :).

Odpowiedz
Słyszałeś o czymś takim jak retrospekcje?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Dark Knight (2008) [wątek spoilerowy] military 945 197,610 31-08-2025, 12:34
Ostatni post: Krismeister
  The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy] Gieferg 1,365 243,460 16-01-2025, 23:56
Ostatni post: Gieferg
  The Amazing Spider-Man (2012) koronex1989 905 192,599 20-06-2023, 20:11
Ostatni post: Paszczak
  [oddzielony] The Dark Knight Rises (2012) Arahan 0 571 21-07-2010, 17:13
Ostatni post: Arahan
  The Dark Knight (2008) Łukasz Waligórski 1,212 208,929 16-08-2008, 16:11
Ostatni post: Jakuzzi



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości