Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Chryste, shamar, czy ty naprawdę jesteś aż tak ograniczony? Albo o zgrozo po prostu głupi?
To jest spot TV. Wiesz co oznacza TV? Zakładam, że tak. A domyślasz się, jakie pieniądze Warner władował w promocję tego filmu? To teraz zastanów się, ile milionów Amerykanów zobaczy go, jak i pozostałe, w czasie bloków reklamowych.
Poza tym powtarzam - to jest standard kampanii reklamowych filmów w USA, że różne spoty kładą nacisk na inne elementy filmu - akcję, romans, konkretne postacie, wątki czy akcenty komediowe właśnie. Nie wierzę, że muszę tłumaczyć takie rzeczy dorosłemu człowiekowi.
15-07-2012, 21:20
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,522
Liczba wątków: 30
"Chryste, (...)czy ty naprawdę jesteś aż tak ograniczony? Albo o zgrozo po prostu głupi?"
Mogę Cię zacytować. Czy ty oglądasz, jak debil, każdą reklamę w tv? Każdy blok reklamowy?
A może Amerykanie są fanami reklam albo są już tak rozleniwieni, że nie chce im się przełączać na pilocie?
Kończę to... Bo znowu ci słoma z butów wychodzi.
A nie pisałem, że wiocha? jeszcze na tyle prymitywna, żeby zwyzywać i zablokować. Przeklejam to tutaj dlatego, że ćwierćmózg ma na tyle jaj, żeby kogoś zbluzgać i wziąć nogi za pas.
Mierzwiak napisał(a):wściekły PW
Jesteś największym debilem, durniem, półmózgiem, amebą, kretynem i idiotą z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Albo po prostu trollem, tylko tak mogę wyjaśnić pisanie postów, w których udowadniasz (udajesz?) że nie wiesz co to jest marketing i reklama.
Pozdrawiam :)
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
15-07-2012, 22:34
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2012, 11:07 przez shamar.)
悟
Liczba postów: 11,556
Liczba wątków: 37
Ale wiesz, że to tylko sprawa między tobą a Mierzwiakiem i nikogo nie obchodzi, co ci napisał w PRYWATNEJ wiadomości? Dżizas faking krajst.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi
16-07-2012, 06:52
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,522
Liczba wątków: 30
Nie. To nie sprawa między mną a nim. To sprawa między nim a nim. To on ma problemy ze sobą.
A że nie dało się odpisać a dotyczy tematu.
Kolejne spoty... i nie komediowe. W koncu komediowych było już ze 30. W szumie medialnym są zapamiętane.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
16-07-2012, 10:57
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2012, 11:14 przez shamar.)
http://www.rottentomatoes.com/m/the_dark_knight_rises/
Niby na razie tylko 15 opinii ( w tym 2 top critics), ale przyjemnie się je czyta. Gdzie tam 27 ... :/
P.S: komentarz do recenzji gościa z Hollywood Reporter:
- Wow... And this from the same critic that didn't care much for Batman Begins back in 2005. That's high praise indeed!
16-07-2012, 16:17
Red Crow
Liczba postów: 12,707
Liczba wątków: 50
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,522
Liczba wątków: 30
(16-07-2012, 17:33)nawrocki napisał(a): A tymczasem wyciekło zakończenie:
Bardzo spoilerowe? W sensie jest jakiś twist jakiego już się nie domyślano?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
16-07-2012, 17:39
Stały bywalec
Liczba postów: 1,858
Liczba wątków: 48
nawrocki, lubię Cię i zapewne jesteś cudownym człowiekiem ale WY*IERDALAJ MI Z TYM :) Albo chociaż oznacz spoilerem ten filmik, no Boże kochany :)
16-07-2012, 17:59
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Ludzie to jest filmik z Funny Or Die :)
16-07-2012, 18:09
Stały bywalec
Liczba postów: 4,444
Liczba wątków: 8
Widziałem 3 sekundy i wygląda całkiem prawdziwie, także GTFO :)
16-07-2012, 18:32
Jeżeli w filmie Nolana Bane po złamaniu kręgosłupa Batmanowi wyciągnie jaja i pomyzia go po twarzy, obsika i odrąbie głowę to spadnę z fotela, a Mental będzie miał nowy ulubiony film ;)
ludzie c'mon - już po masce Batka widać, że to zgrywa ;)
16-07-2012, 18:41
Stały bywalec
Liczba postów: 4,444
Liczba wątków: 8
Ale nie powiesz mi, że po tych 3 sekundach nie miałeś zimnych potów :)
16-07-2012, 18:57
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Cytat:W sensie jest jakiś twist jakiego już się nie domyślano?
Powiedziałbym, że nawet kilka :>
16-07-2012, 18:59
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2012, 19:00 przez Gieferg.)
Stały bywalec
Liczba postów: 13,473
Liczba wątków: 77
(16-07-2012, 18:32)Huntersky napisał(a): Widziałem 3 sekundy i wygląda całkiem prawdziwie, także GTFO :)
Po 3 sekundach zaczyna się niezły dżołk :D Dobry leak.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
16-07-2012, 19:06
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Ehh, popsuliście całą zabawę jaka mogła tu być z tego filmiku :(
16-07-2012, 19:06
Red Crow
Liczba postów: 12,707
Liczba wątków: 50
No właśnie ;(
Ludzie, naprawdę uwierzyliście, że wrzuciłbym do tematu prawdziwy spoilerowy filmik? :)
16-07-2012, 19:22
Stały bywalec
Liczba postów: 1,858
Liczba wątków: 48
Ok, zmieniam zdanie: filmik genialny i zdecydowanie naginający reguły kategorii PG-13. Sądzę, że cokolwiek stworzy Nolan nie dorówna tej mega epie.
16-07-2012, 19:25
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Z jedynej jak dotąd negatywnej recenzji:
Cytat:Both sides have guns – and they wind up in a massive fistfight in the middle of a street?
Coś czuję, że ten motyw będzie jak cierń w dupie, uwierający bardziej niż co niektórych barki z TDK... :/
16-07-2012, 20:13
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2012, 20:17 przez Gieferg.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Zapewne. Na 13-munutowym materiale zza kulis widać, że praktycznie każdy z ludzi Bane'a ma na plecach zawieszonego kałacha. Może w ramach przygotowań Nolan powinien był obejrzeć nagrania z ustawek naszych kochanych kiboli, którzy robią użytek z przyniesionego sprzętu? :)
No ale cóż, nie zamierzam sobie tym zaprzątać głowy i po prostu dobrze bawić się w kinie.
16-07-2012, 20:17
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2012, 20:25 przez Mierzwiak.)
Nowy
Liczba postów: 335
Liczba wątków: 0
|