Game of Thrones (HBO, 2011-2019)
Wyciekły zdjęcia z pilota skasowanego prequela "Gry o tron" - "Blood Moon" z Naomi Watts:



plus jakieś zdjęcia zza kulis:



W sumie bardziej teraz jestem ciekawy tego prequela niż "Rodu smoka" :P

Odpowiedz
Czy ja wiem... Nie pamiętam co tam się miało dziać, ale były jakieś przecieki odnośnie fabuły i fandom nie odebrał ich zbyt optymistycznie jak dobrze kojarzę :D

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
A szkoda, jestem fanem Watts i bardziej mnie interesował ten serial niż ten cały Ród smoka.

Wysłane z mojego CPH2481 przy użyciu Tapatalka
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Cholera wie czy to byłoby lepsze czy gorsze niż Ród smoka, ja tam nie narzekam i czekam na drugi sezon. Zagrożeniem w Blood Moon byłaby odległość czasowa od sagi - znając życie twórcy uznaliby, że nic ich nie ogranicza i jedziemy z różnymi karkołomnymi pomysłami. Szkoda tylko pierwszoligowej aktorki w tym uniwersum.
Może kiedyś wycieknie cały ten pilot, chyba każdy chętnie rzuciłby okiem.

Odpowiedz
Długie porównanie serialowego Jona z wersja książkową.


Odpowiedz
https://filmozercy.com/wpis/gwiazdy-nowego-prequela-gry-o-tron-ujawnione-to-nietypowy-duet-bohaterow

Latem wrócimy do świata „Gry o tron” za sprawą drugiego sezonu serialu „Ród Smoka”, ale HBO już przygotowuje dla widzów drugi prequel swojego największego hitu w historii. Poznaliśmy główną obsadę serialu „A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight”.

Nowy spin-off „Gry o Tron” ma już swoje gwiazdy.

Stacja HBO ogłosiła właśnie, kto zagra główne role w drugim prequelu „Gry o tron”. W obsadzie produkcji zatytułowanej: „A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight” obsadzeni zostali Peter Claffey i Dexter Sol Ansell. Pierwszy z nich wcieli się w rolę Dunka, a Ansell zagra Jajo.
Akcja serialu będzie osadzona sto lat przed wydarzeniami z „Gry o tron” i skupi się na historii dwóch nietypowych bohaterów wędrujących po Westeros... młody, naiwny, ale odważny rycerz, ser Duncan Wysoki (Claffey) i jego drobny giermek, Jajo (Ansell). Akcja rozgrywa się w czasach, gdy ród Targaryenów wciąż zasiada na Żelaznym Tronie, a pamięć o ostatnim smoku jest wciąż żywa. Dwójkę niezwykłych przyjaciół czekają niebezpieczne wyzwania i zaskakujący wrogowie.


[Obrazek: peter-claffey-i-dexter-sol-ansell-nowy-s...o-tron.jpg]


Peter Claffey nie ma w swoim dorobku jeszcze żadnych głośnych produkcji. To były zawodnik drużyny Connacht Rugby, który ma na swoim koncie role w serialach „Siostry na zabój” i „Wreck”. Wśród jego nadchodzących projektów znajduje się natomiast film „Small Things Like These”, w którym wystąpi obok Cilliana Murphy’ego. Będzie można zobaczyć go także w trzecim sezonie serialu „Wikingowie: Walhalla”.

Z kolei Dexter Sol Ansell rozpoczął karierę aktorską w wieku czterech lat w serialu „Emmerdale”. Od tego czasu wystąpił  w serialu „Kukułki z Midwich” oraz w filmie „Święta na Jemiołowej Farmie”. Ostatnio zagrał młodego Coriolanusa Snowa w filmie „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”.

Showrunnerem serialu jest Ira Parker, który jako współproducent wykonawczy nadzorował przygotowania „Rodu smoka” oraz takich serii jak „Nierealne”, „Lepsze życie” i „Ostatni okręt”. Na pokładzie projektu znalazł się też ceniony reżyser Harry Bradbeer mający w dorobku pracę przy „Fleabag” i „Obsesji Eve”. Premiera serialu planowana jest na platformie Max na koniec przyszłego roku.

Odpowiedz
Ha, już myślałem, że wiadomość o treści - "Z żalem zawiadamiamy, że Grubas umarł, ale spadkobiercy wynajęli AI do dokończenia "Pieśni lodu i ognia"" - a tu niestety tradycyjnie, kolejny serial o którym Grubas będzie mógł pisać na swoim "nie blogu".

No nic, czekamy dalej.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Aż tak to nie, ale za to Grubas będzie na pewno bardzo zajęty pomaganiem przy tym serialiku, więc Wichry zamiast nigdy ukażą się na nigdy nigdy.

Odpowiedz
Now, during an exclusive interview with Screen Rant promoting Blood for Dust, Harington confirmed that the Jon Snow spinoff series is no longer in development. The actor says the project was previously in the developmental stage, but "currently, it's not" and "it's off the table" because they "couldn't find the right story to tell." Though it's no longer in active development, Harington hopes they can revisit the project sometime in the future.

https://screenrant.com/game-thrones-jon-snow-spinoff-cancelled-why-kit-harington-response/

Odpowiedz
Szkoda, totalnie zmarnowana postać
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Równo 5 lat temu, miała miejsce premiera pierwszego odcinka najgorszego sezonu "Gry o Tron".

[Obrazek: 6fd9e041c4e865f698df30bd4eae2554a842afd9...0ab0bf.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Boys (Amazon, 2019 -) Mierzwiak 224 35,101 04-05-2024, 23:03
Ostatni post: Krismeister
  The Witcher (Netflix, 2019-) Gal Anonim 2,612 262,861 24-04-2024, 16:30
Ostatni post: first-pepe
  For All Mankind (Apple, 2019) Pelivaron 82 12,292 19-04-2024, 12:16
Ostatni post: raven.second
  The Big Bang Theory (CBS, 2007-2019) Negrin 44 11,868 22-03-2024, 11:46
Ostatni post: Scheckley
  Breaking Bad - serial (AMC, 2008-2013) i film El Camino (Netflix, 2019) Albertino 1,656 341,528 19-11-2023, 20:19
Ostatni post: Ted
  Euphoria / Euforia (HBO, 2019- ) Kuba 40 4,777 24-10-2023, 23:25
Ostatni post: Gieferg
  Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) patyczak 125 24,844 21-07-2023, 08:53
Ostatni post: simek
  Bron/Broen aka "Most nad Sundem" (2011 - ?) und3r 11 7,059 26-06-2023, 17:45
Ostatni post: Jan_Władeczek
  Good Omens (2019, Amazon) Pelivaron 18 3,345 07-06-2023, 16:09
Ostatni post: Trailery Srailery
  Supernatural (WB / CW, 2005-2019) Bartholomew 146 32,501 18-03-2023, 11:02
Ostatni post: Ted



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości