LOST (ABC, 2004-2010)
Mierzwiak napisał(a):Cool, pewnie będzie można zamówić przez empik.

Hmm, no ciekawe, nie wiem czy się skuszę, ze względu na Lostpedię, bo to tak jakby w dzisiejszych czasach kupić encyklopedię mając Wikipedię :) Ale może książka/książko-album czymś zaskoczy, aby jednak warto to posiadać.

Ja w tej chwili nie mogę się doczekać retrospekcji Richarda, to powinien być outstanding episode i ciekawe czy zobaczymy go w powiązaniu z tym motywem "- You came here because of the ship? - I am." i czy Richard będzie zakutym w łańcuchy niewolnikiem.
Demokracja: Bóg, który zawiódł

Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla Lostpedii, jest tam jednak mnóstwo niepotrzebnego śmiecia :) To ma być oficjalna publikacja podpisana przez twórców co daje nadzieję na dopowiedzenie pewnych rzeczy które w serialu pozostaną bez odpowiedzi.

Odpowiedz
6x07

Oczywiście kolejny, świetny odcinek, fajne fiuczury Bena. Pewnie ktoś znowu wyleci z tekstem "gdzie te wyjaśnienia, to już koniec, a oni nic" :)

Demokracja: Bóg, który zawiódł

Odpowiedz
Mimo dość spokojnej narracji to kolejny bardzo dobry odcinek.

Samo zakończenie świetne i jednocześnie będące fajnym nawiązaniem do typowych zakończeń epizodów z pierwszego i drugiego sezonu.

Odpowiedz
Sam odcinek niezły, choć rozczarowało mnie nie wykorzystanie dogodnego momentu na retrospekcję Richarda. Wstyd.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Ale Richard...

Odpowiedz
Wiesz może, kiedy czy tak sobie marzysz tylko?
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
w związku z tym, że retrospekcji już nie ma, ciekawe na czym będzie polegał odcinek poświęcony Richardowi.

odcinek podobał mi się. uwielbiam black rock więc plus za to : ) no i w porządku nawiązanie do wspomnianych już końcówek sezonu pierwszego i drugiego.

ila ma mieć odcinków ten sezon? jesteśmy na półmetku już?
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Hitch, nie chciałem spoilerować na wypadek, gdyby ktoś unikał takich informacji, ale:

Jeszcze jedna rzecz propos wczorajszego epizodu, której - o dziwo - nikt nie skomentował:

Odpowiedz

Odpowiedz
[Obrazek: 2790.jpg]

:)

Odpowiedz
To jest po prostu zajebiste! :grin:
Ale raczej nie będzie już epizodu poświęconego Kate, chyba że czegoś nie wiem, heh
koronex1989

Odpowiedz
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści

Odpowiedz

Odpowiedz
Polecam taki dział na Lostpedii, gdzie są rozważania/teroie na temat ważnych wydarzeń z danego z odcinka, do najnowszego odcinka "Dr. Linus" - http://lostpedia.wikia.com/wiki/Dr._Linus/Theories

Demokracja: Bóg, który zawiódł

Odpowiedz
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Glina (TVP, 2004-2008) shot 164 31,118 17-03-2026, 13:29
Ostatni post: shamar
  Friends (NBC, 1994-2004) Mefisto 307 75,635 04-03-2026, 20:43
Ostatni post: Bucho
  Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) patyczak 126 30,706 26-11-2025, 08:20
Ostatni post: simek
  Deadwood - serial (HBO, 2004-2006) i film (2019) dillinger 339 95,238 21-03-2025, 18:10
Ostatni post: slepy51
  Justified (FX, 2010-2015) Luis Cyfer 141 32,708 16-09-2023, 16:40
Ostatni post: michax
  Oficer (TVP, 2004-2008) Hitch 12 3,925 14-09-2019, 10:29
Ostatni post: Capt. Nascimento
  Shameless (2010) nawrocki 7 3,855 07-04-2014, 14:57
Ostatni post: michax
Wideo Coupling (Każdy z każdym) (2000-2004) anormalnychiromanta 1 1,934 05-03-2012, 11:14
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości