12-05-2007, 14:33
|
LOST (ABC, 2004-2010)
|
|
Jednak Richard ma jakis interes w tym wszystkim skoro pomogl Johnowi. Moze Richard trzyma sztame z Jacobem ?
No właśnie - może Ben taki był ciekawy co Jacob powiedział do Locka, bo Ben go w ogóle nie słyszał i (może) przestał go też widzieć. Z tego samego powodu, właśnie po to, by go znowu zobaczyć (SPOILER!) zabił (?) Locka. (DE END OF SPOILER).
O, widzę, że już Mierzwiak o tym napisał ;) A, że ten proch to sól? No, ciekawe, ba, nawet prawdopodobne. Ben to psychol ;)
Aktualnie rządzi: ja
12-05-2007, 14:36
Mozliwe ze Ben manipulowal Johnem w chatce , moze owa chatka to jest MAGIC BOX :D gdzie wszystko sie spelnia . Tylko , ze Ben mial przewage nad Johnem bo wiedzial , ze moze tam wszystko wyczarowac , a John byl tego nieswiadomy i latwo ulegl ??iluzji?? , a Ben chcial mu tylko bardziej zjarac mozgownice . :)
12-05-2007, 14:44
fajne byłoby gdyby się okazało, że to wszystko to jakieś urojenia albo sen bohaterów ;-)
12-05-2007, 15:10
Nie wiem czy tak fajnie :) , ja osobiscie nie chcialbym zobaczyc zakonczenia w stylu : Jack wstaje , wlacza TV i szykuje sie na lot 815 :) .Wszyscy sie spotykaja, patrza sie na siebie i mowia jednoczesnie : NO FUCKING WAY :D
12-05-2007, 15:13
OBY NIE :D No zastrzelę ich jak się okaże, że właśnie po to 6 lat serial oglądałem :P
Aktualnie rządzi: ja
12-05-2007, 15:26 MOLQ napisał(a):Ktos tu ma zly dzien :> :)Po prostu czytanie niektórych rzeczy przyprawia mnie o ból głowy. Dlatego przestałem się udzielać na forum o lost. picek napisał(a):fajne byłoby gdyby się okazało, że to wszystko to jakieś urojenia albo sen bohaterów ;-)Fajnie? To najgorsze i najbanalniejsze z możliwych zakończeń w historii tej planety. I pomyśleć że w taki sam sposób zakończyłby serial Stephen King. Kto powiedział że ten człowiek potrafi spieprzyć zakończenie najlepszej fabuły? Zdaje się że ja. Zresztą o to można być spokojnym, twórcy mówili że to się dzieje naprawdę. 12-05-2007, 15:49
Taki EWENTUALNY SPOILER (w sumie do 3x20)
No i wyjaśniło się - twórcy w oficjalnym podcaście podali, że owy proch, który otaczał chatkę Jacoba, to pył wulkaniczny, służący do więzienia go tam.
Aktualnie rządzi: ja
14-05-2007, 09:06
No niezle teoria sie sprawdzila :) , a co do 3x21 to obstawiam ze Charlie w koncu pojdzie do piachu :)
14-05-2007, 18:02 MOLQ napisał(a):a co do 3x21 to obstawiam ze Charlie w koncu pojdzie do piachu :) Przyjmuję zakłady :D 14-05-2007, 18:31
Ben do Richarda: You do remember birthdays, don't you?
Zabrzmiało to dla mnie tak, jakby Ben rzucał tu aluzję do niestarzenia się Richarda. Tak jakby on już przestał liczyć swoje lata i mógł zapomnieć, czym są urodziny. To jest post jakiegos kolesia z forum LOST . Bardzo interesujace. W sumie Richard wtedy dziwnie spojrzal na Bena :) http://www.dailymotion.com/related/3287575/video/x16l6b_newbrain/1 To tez jest ciekawe only fools are enslaved by timee and space 14-05-2007, 19:24
Skoro wyspa zwiększa liczbę plemników, leczy raka itp., dlaczego nie miałaby powstrzymywać starzenia? Podejrzewam że retrospekcje Richarda i jego ludzi będą bardzo ekscytujące.
14-05-2007, 19:49
3x21 Spoiler
Cóż, za tydzień będzie gorąco :P Fajny motyw ze Zwierciadłem (wiedziałem, że ktoś będzie środku :] ). A ci, którzy obstawiali, że 'wiadomo kto' się dzisiaj wykończy, to troszkę się zawiedli chyba ;) Ogółem odcinek bardzo dobry, nawet nie porównuje z poprzednim, bo na końcu sezonu to chyba nie ma sensu. 17-05-2007, 14:49
SPOILER 3x21
Odcinek genialny! Z postaci Charliego zrobili fajnego, wzruszającego chłopca. Jeśli w następnym odcinku zginie to ma rewelacyjne pożegnanie. Jestem ciekaw czy Desmond wiedział, że ludzie będą w środku bunkru i okłamał Charliego? Jak jest z tym ostatnim odcinkiem.. będzie jakoś podwójny czy jak? 17-05-2007, 19:05
Ostatni odcinek jest podwójny :)
Przyznam, że podobały mi się dzisiejsze retrospekcje. I pojawiła się dziewczyna Sayida :P 17-05-2007, 19:15
Rewelacyjny odcinek (to stwierdzenie stało się już banałem w przypadku LOST). Myślę że to, co ma się niby stać rzeczywiście się stanie, tak czy siak jak napisał picek to bardzo dobre pożegnanie.
Miło że w końcu pokazano Rose i Bernarda :) Kojarzycie tę Inną? (tylko niech mi nit nie mówi że ta fotka to jakikolwiek spoiler) ![]() Wiedziałem że skądś ją znam i rzeczywiście, to aktorka Tracy Middendorf (grała opiekunkę Dylana w "Nowym koszmarze Wesa Ravena i min. w "Alias"): http://www.lostpedia.com/wiki/Tracy_Middendorf PS. Aktor, który gra Richarda, w "The Dark Knight" zagra burmistrza Gotham :D 17-05-2007, 20:38
Wow... tylko tyle mogę powiedzieć. Kurde oni skrócili chyba ten odcinek bo to ledwo co się zaczął i już się skończył!
No rewelacja. Teraz już nie wiem czy ten EKHM w końcu zginie, czy nie, pewnie i tak, ale przerwali w takim momencie, że aż otworzyłem japę. No cóż... czekamy jeszcze tydzień, a później jakieś 8 miechów ;)
Aktualnie rządzi: ja
17-05-2007, 23:50
ostatnie odcinki są świetne, ciekawe czemu wcześniej nie wpadli na pomysł by sprawdźić dokąd prowadzi kabel (mieli już ze trzy łódki) ale przymykam oko. A jak już jesteśmy przy aktorach to nauczycielka małego Bena to księżniczka Peach z filmu "Super Mario Bros" :P
ciekawe czemu charlie po prostu nie przeciął kabla zasilającego :twisted:
get ready for suprise...
19-05-2007, 08:27 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Glina (TVP, 2004-2008) | shot | 164 | 31,116 |
17-03-2026, 13:29 Ostatni post: shamar |
|
| Friends (NBC, 1994-2004) | Mefisto | 307 | 75,632 |
04-03-2026, 20:43 Ostatni post: Bucho |
|
| Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) | patyczak | 126 | 30,706 |
26-11-2025, 08:20 Ostatni post: simek |
|
| Deadwood - serial (HBO, 2004-2006) i film (2019) | dillinger | 339 | 95,236 |
21-03-2025, 18:10 Ostatni post: slepy51 |
|
| Justified (FX, 2010-2015) | Luis Cyfer | 141 | 32,708 |
16-09-2023, 16:40 Ostatni post: michax |
|
| Oficer (TVP, 2004-2008) | Hitch | 12 | 3,924 |
14-09-2019, 10:29 Ostatni post: Capt. Nascimento |
|
| Shameless (2010) | nawrocki | 7 | 3,855 |
07-04-2014, 14:57 Ostatni post: michax |
|
|
|
Coupling (Każdy z każdym) (2000-2004) | anormalnychiromanta | 1 | 1,934 |
05-03-2012, 11:14 Ostatni post: Gieferg |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 9 gości |
![[Obrazek: losts3e21greatesthitsqe7.jpg]](http://img520.imageshack.us/img520/1774/losts3e21greatesthitsqe7.jpg)





