Star Wars (temat ogólny)
Ja wiem, że nikt tego nie oglądał, ale powstało Star Wars: Visions, które jest właśnie tym, na czego brak narzekacie, czyli różnorodność stylistyczna, gatunkowa, czasowa, więc wystarczy wbić na Disney+ i oglądać Uśmiech

Odpowiedz
I powiem Ci, że nawet mam zamiar to sprawdzić przy najbliższej okazji Uśmiech Choć to zdaje się jest w stylistyce anime (za którą nie przepadam)? No i serial animowany nie będzie miał takiego wydźwięku ani nie zdobędzie takiej popularności, ani nie dotrze do równie szerokiego grona, co kolejny film kinowy, czy nawet serial aktorski... Ale może to jakiś początek, badanie gruntu...
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
A teraz najnowsza plotka...

Kevin Fajgi chce żeby Chloe Zhao, nowa box officowa petarda wyreżyserowała jego film zapowiedziany kilka lat temu. Zazdroszczę optymizmu.

Odpowiedz
Już jeden taki był co zrobił Star Warsy inaczej i jednocześnie wyruchał moje dzieciństwo mieszadłem do betonu, dziękuję bardzo. Tu pewnie będzie tak samo.

Odpowiedz
A żeby tylko jeden: Choć jeden pseudofilm nakręcił, ale miał mieć całą trylogię. A pamiętacie jak "geniusze" od Gry o Tron też mieli mieć całą trylogię, czy co tam? Tak też kolejne nazwisko, to po prostu kolejne miejsce w tabelce. Ja już sam się pogubiłem co to ma być kręcone, gdyż naprawdę wygląda to tak jakby fani Star Wars mieli wolne 24 godziny, aby to wszystko oglądać. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Musimy wreszcie zrozumieć, że „nasze” filmy i serie umarły i odpuścić :). Jedna za jedną zostały zabite przez polityki studia chcące zdobyć nowych widzów kosztem starych lub pozwalające na przesadną swobodę twórczą i brak jakiejkolwiek kontroli - Star Warsy, Bondy, Obce, Predatory itd, itp

Jesteśmy umierającym gatunkiem ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Niestety jestem tego świadomy, ale właśnie jako dinozaur i stary dziadek, sobie po prostu narzekam jak na dziadka przystało z mówieniem, że za moich czasów było lepiej. Oczko

A w ogóle pisząc o przeszłości, przyszłości i pozostając w temacie projektów Disneya związanych z Gwiezdnymi wojnami, to dzisiaj przypada rocznica, dokładnie 4 lata temu,  kiedy to Disney ogłosił, że powstaje Trylogia Riana Johnsona:
https://www.starwars.com/news/rian-johnson-writer-director-of-star-wars-the-last-jedi-to-create-all-new-star-wars-trilogy?fbclid=IwAR0ccuElyVvAsp-e1zQvCS2qF4z1NMn6zbE6lQmoLuoTGGslkFUh7z-Gt6U
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
(09-11-2021, 20:52)Corn napisał(a): Musimy wreszcie zrozumieć, że „nasze” filmy i serie umarły i odpuścić Uśmiech. Jedna za jedną zostały zabite przez polityki studia chcące zdobyć nowych widzów kosztem starych lub pozwalające na przesadną swobodę twórczą i brak jakiejkolwiek kontroli - Star Warsy, Bondy, Obce, Predatory itd, itp

Jesteśmy umierającym gatunkiem Oczko

Kiedy zaczyna się dorosłość/starość? Gdy bohaterowie twojego dzieciństwa się starzeją i umierają Duży uśmiech
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Przedłużyli kontrakt Kejtlin... Na 3 lata.


Odpowiedz
Fade In.
Dlatego też dobrze, że już dawno dałem sobie spokój z tymi wszystkimi YouTuberami, którzy od lat przewidują koniec Kathleen Kennedy. Albo ma jakieś haki na szychy z Disneya, albo robi naprawdę najlepsza kawę w mieście, albo Disney jest zadowolony z jej roboty. Nie mam pojęcia i w sumie nawet nie chcę już wiedzieć. Wiem, wiem, że tu niektórzy zarzucą mi hipokryzję już samym faktem, że tutaj się wypowiadam. Tak samo jak i moim czepianiem się odnośnie serialu Obi-Wan i głupoty związanej z kolejnym pojedynkiem Obi-Wana z Vaderem. 
Ale to już pisałem wielokrotnie: Gwiezdne wojny pozostaną moją miłością. I nawet jeżeli jestem świadomy, że te Gwiezdne wojny, które kochałem umarły, to jednak ciężko tak całkowicie wyłączyć to uczucie. I nawet jeżeli teraz Gwiezdne wojny są już tylko zwłokami, to jednak chyba można zrozumieć, że czasami ponoszą mnie emocje, widząc jak te zwłoki są bezczeszczone i co Disney z nimi robi. Wiem, wiem zapłacili za nie 4 miliardy i niby mają do tego prawo. Ale nawet jeżeli Twoja wielka miłość zostaje prostytutką i klienci mają prawo z nią robić co im się podoba, gdyż za nią zapłacili. To też uczucia dalej są i dalej to boli i nie można ich tak po prostu wyłączyć.
Fade Out. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Niby ludzie się dziwią, ale dla mnie to wcale nie jest taki szok.

Tam po prostu nie ma komu tej fuchy przejąć. Uśmiech. I nic w tym nadzwyczajnego, bo jej przejęcie w praktyce oznaczałoby konieczność podjęcia się sprzątania tego burdelu, który zrobiono z marki. A tak to jakoś się będzie turlać. KK może udawać dalej głupa, że wszystko jest cacy, a ktoś tam u góry w studiu pewnie myśli, że może przez te 3 latka pykną przypadkiem dobry film i grzechy Disneya zostaną wybaczone. Przecież RO się udało, to czemu i coś innego miałoby nie wyjść...

Ja to swoją drogą jestem ciekaw jak długo Łatatiti zagrzeje tam tyłek. Bo coś mi się wydaje, że on jednak jest zbyt ekstrawagancki, żeby KK mogła go zdzierżyć. Reżyseria jednego epka Mando to nieco inna kategoria, niż robienie filmu pod ścisłe dyktando producentów. Ktoś powie, że w Marvelu mu się dobrze pracuje, ale przecież na oko widać, że on tam lepiej pasuje, niż do SW, a to pewnie jakaś decyzyjna głowa z Disneya wepchnęła go w to kosmiczne uniwersum..

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(16-11-2021, 22:22)zombie001 napisał(a): Ja to swoją drogą jestem ciekaw jak długo Łatatiti zagrzeje tam tyłek. Bo coś mi się wydaje, że on jednak jest zbyt ekstrawagancki, żeby KK mogła go zdzierżyć. Reżyseria jednego epka Mando to nieco inna kategoria, niż robienie filmu pod ścisłe dyktando producentów. Ktoś powie, że w Marvelu mu się dobrze pracuje, ale przecież na oko widać, że on tam lepiej pasuje, niż do SW, a to pewnie jakaś decyzyjna głowa z Disneya wepchnęła go w to kosmiczne uniwersum..

Zważywszy, że Katleen Kennedy przeszkadzały skarpetki jakie Phil Lord i Chris Miller nosili to rzeczywiście jestem ciekaw jak sobie poradzi z Waititi. Oczko 
Chociaż trochę to też pokazuje co to znaczy dać komuś władzę. Gdyż w sumie lista osób ile się tam przewinęła jest naprawdę długa jak na ten czas działania. I w sumie jakoś przy produkcjach Spielberga, gdzie byłą niby producentem takich cyrków nie było. Nie wspominając już czy Katleen Kennedy odważyłaby się podskoczyć Johnowi Miliusowi u którego pracowała i zajmowała się głównie inwentaryzacją jego kolekcji broni. Uśmiech 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
To taka gra pozorów, Kathleen zachowa posadę, Disney będzie udawał, że jest ok, a tymczasem najważniejszymi kreatywnie ludźmi w LF będą Jon i Dave.

Odpowiedz
W sumie znamiennym jest, że taka informacja nie została podana przez Variety, czy Hollywood Reporter, które tak naprawdę są biurem prasowym wytwórni filmowych. Pasowałoby to pod narrację, że z jednej strony nie ma się czym chwalić i tak naprawdę nie ma odpowiedniej osoby, która by chciała/mogła tę posadę przejąć. A więc polityka Disney'a jest, zostajemy przy Kathleen, ale tego nie nagłaśniamy. Gdyż chyba oni też są świadomi jaką ma ona pozycję/opinię wśród wielu fanów i po prostu, aby nie podgrzewać atmosfery wolą być w tek kwestii mniej formalni. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
(16-11-2021, 22:31)Lawrence napisał(a): I w sumie jakoś przy produkcjach Spielberga, gdzie byłą niby producentem takich cyrków nie było.
Przecież wiadomo, że na planie u Spielberga rządzi Spielberg, a reszta producentów mu ogarnia co on chce.

Odpowiedz
Ale nie wiem czemu się dziwicie. Kathleen Kennedy czy Kevin Faige są w gruncie rzeczy tylko managerami Disneya a w Marvelu i Lucasfilm rządzi Disney a nie oni. Czemu niby Disney ma zwalniać Kennedy? Bo ogarnia i sprząta burdel który Disney robi w Star Wars a jak Disney coś jej każe to to robi?

W firmach Disneya jest tylko jeden "czarny charakter" i jest nim sam Disney. Bez wtrętów Disneya i Star Wars i Marvel wygladałyby zupełnie inaczej.
I tyle, to naprawdę jest takie proste ^^

Odpowiedz
Serial o pilotach odłożony na półkę. 
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Precyzyjnie mówiąc - film Oczko

Odpowiedz
Faktycznie, nie wiem co mi się ubzdurało, że to miał być serial Uśmiech 
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Ja się tam już gubię w tym wszystkim - serial to miał być chyba o kolesiu z Rogue One.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 498,965 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,708 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 60,223 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,500 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 190,262 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,562 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,820 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 251,882 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 144,928 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence
  Star Wars: Prequel Trilogy (I-III) military 559 89,002 04-12-2020, 10:36
Ostatni post: Corn



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości