Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Thor: Ragnarok (2017)
Nie wiedziałem kim jest Beta Ray Bill, ale przeczytałem i kurde - to byłby fajny motyw na film! :o Jak np odjebią Thora, kiedyś tam.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
kapitalnie wyglądają te trailery i cała promocja. wydaję mi się, że może być najlepszy film marvela

Odpowiedz
Wg tego co donosi Collider, Ragnarok ma trwać 100 minut.

Odpowiedz
Krótko coś

Odpowiedz
Wiele źródeł już o tym mówi, więc to chyba prawda. Najkrótszy film MCU. Ciekawe, biorąc pod uwagę, że tutaj ma się chyba dość sporo dziać i będzie to bezpośredni poprzednik IW. Może jednak wyjdzie to na dobre.
.

Odpowiedz
Bezpośrednim łącznikiem ma być Black Panther, przynajmniej tak mówili w marvelu.

Odpowiedz
Nie za wcześnie na ten czas trwania? Zazwyczaj to się nie potwierdza.

Odpowiedz
Aha, to OK.

Jeśli film ma być szaloną buddy komedią, to szybkie tempo tylko mu pomoże :)

Odpowiedz
To 100 minut to pewnie bez napisów, więc ostatecznie będzie ze 107-8.

Odpowiedz
Za dużo się ostatnio chyba Samuraja Jacka naoglądałem, gdyż jak wczoraj zobaczyłem ten trailer w kinie i ujrzałem postać graną przez Cate Blanchett to pomyślałem od razu o Aku :)

[Obrazek: latest?cb=20130626081952]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Fajnie wygląda ten nowy Thor, może wreszcie ta mdła postać dostanie spoko film. Porównania do Guardiansów, to chyba tylko dlatego, że zapowiada się film drużynowy. Mi za to bardzo spodobało się pójście w stylistykę "fantasy science-ficition" (czy jak to tam się ładnie nazywa), zalatuje to trochę światem z Krulla lub He-Mana (Thor w tym filmie równie dobrze mógłby nazywać się He-Man).
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Wzruszająca geneza "He's a friend from work!":

http://www.slashfilm.com/thor-ragnarok-friend-from-work-make-a-wish/

Odpowiedz
Płakałem jak czytałem... ;(

Odpowiedz
[Obrazek: 20663796_331293047295393_130328704079924...e=5A2B4F2C]

Odpowiedz
Absolutnie kocham marketing tego filmu.

Odpowiedz
To najładniejsza okładka Empire jaką pamiętam, a mieli kilka dobrych.

Odpowiedz
W filmie pojawi się

[Obrazek: tenor.gif]
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Japoński poster:

[Obrazek: DG0kffIVYAAHZuz.jpg]

Odpowiedz
Klasyczna fotoszopowa sklejka, ale całkiem fajna kolorystycznie. Tylko co się stało Lokiemu? ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
[Obrazek: DG7vHR6XkAAhjg_?format=jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Grievous 428 71,800 30-07-2024, 19:37
Ostatni post: Rozgdz
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 55,081 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Thor (2011) LPC 280 67,836 12-06-2018, 20:27
Ostatni post: shamar
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 102,872 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister
  Thor: The Dark World (2013) Bogdan 394 80,729 22-02-2018, 23:11
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości