Właśnie zakończyłem seans. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Sensacyjne kino zemsty, które do pewnego momentu potrafi autentycznie zaskoczyć. Finał to trochę sztampowa zagrywka, niemniej emocje są ogromne - widz odczuwa katharsis.
Kiedy pada już ostatnia kulka, dłuższą chwilę faktycznie robi się nazbyt sentymentalnie, ale aż taką wadą bym tego nie nazwał. Tak czy siak, daję 8/10, bo to kawał świetnej i brutalnej sensacji.
Cytat:Kurcze, ten film ma takie kapitalne sceny, aż nieprawdopodobne, że jako całość przynudza
Kiedy pada już ostatnia kulka, dłuższą chwilę faktycznie robi się nazbyt sentymentalnie, ale aż taką wadą bym tego nie nazwał. Tak czy siak, daję 8/10, bo to kawał świetnej i brutalnej sensacji.
07-06-2011, 22:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2011, 22:49 przez Anielski_Pyl.)





