Stały bywalec
Liczba postów: 2,026
Liczba wątków: 1
Ja mam tylko nadzieję, że się nie okaże raptem, że Kate "wpadła" :P
05-05-2007, 22:59
Stały bywalec
Liczba postów: 887
Liczba wątków: 4
Khet napisał(a):Ja mam tylko nadzieję, że się nie okaże raptem, że Kate "wpadła" :P
Ee tam.. chcesz żeby Kate chodziła z brzuszkiem? Już wystarczy, że Sun jest. Chociaż ciąża Kate jest bardzo prawdopodobna na zakończenie sezonu.
edit: sorry.. rano jest i nie zauważyłem tego Khet napisał(a):nie
06-05-2007, 11:43
Stały bywalec
Liczba postów: 2,026
Liczba wątków: 1
Toż napisałem przecież, że mam nadzieję, że się NIE OKAŻE ;) Nie leży mi zbytnio robienie z tego drugiej Mody na Sukces :P
06-05-2007, 12:16
Dużo pisze
Liczba postów: 527
Liczba wątków: 2
Mogą oglaszać a i tak jeśli wzrosnie oglądalnośc to dobiją do 6 sezonów albo i wiecej. Pisałem wcześniej i napisze jeszcze raz ze producenci tego serialu to gnidy często mijające się z prawdą (mój ulubiony cytat: "pod koniec drugiego sezonu wszystko sie wyjaśni").
get ready for suprise...
06-05-2007, 13:08
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
picek napisał(a):Chociaż ciąża Kate jest bardzo prawdopodobna na zakończenie sezonu.
SPOILER - dotyczący plotek i przyszlych odcinków
Spoilery-plotki mowia, ze do końca sezonu Kate zginie.
06-05-2007, 15:41
Stały bywalec
Liczba postów: 2,026
Liczba wątków: 1
Wątpię czy pozbywaliby się jednej z czołowych postaci, chociaż.... :P
06-05-2007, 16:05
Stały bywalec
Liczba postów: 1,636
Liczba wątków: 8
Kurde, przez przypadek ten spoiler przeczytałem, ale nawet nie żałuję - bardzo mnie pozytywnie nastroił :D Nie cierpię tej kobiety po prostu. No i na dodatek bazyl jakich mało, a zrobili z niej jakąś seksbombę.
Aktualnie rządzi: ja
06-05-2007, 16:28
Stały bywalec
Liczba postów: 887
Liczba wątków: 4
Mush Room napisał(a):Kurde, przez przypadek ten spoiler przeczytałem, ale nawet nie żałuję - bardzo mnie pozytywnie nastroił :D Nie cierpię tej kobiety po prostu. No i na dodatek bazyl jakich mało, a zrobili z niej jakąś seksbombę.
cicho ;) SPOILER
jeśli ona zginie to kto zostanie z 'piękności' na wyspie? Sun? Daj spokój ;-)
06-05-2007, 17:05
Stały bywalec
Liczba postów: 2,026
Liczba wątków: 1
Jej, to pewnie taki sam spoiler jak ten, który mówił, że w 3x03 zginie Sawyer :P
Ja w dalszym ciągu obstawiam, że coś złego przytrafi się Juliet (mimo, że zaczynam ją lubić).
06-05-2007, 18:02
Stały bywalec
Liczba postów: 1,636
Liczba wątków: 8
SPOILER dla tych co nie oglądali 2 sezonu (ale tu chyba takich nie ma :P )
picek - gdybym oglądał Lost dla fajnych lasek to bym skończył oglądać na odcinku w którym zginęła Sharon ;)
Aktualnie rządzi: ja
06-05-2007, 18:12
Happy Face
Liczba postów: 2,007
Liczba wątków: 7
Sharon byla beznadziejna ROPĄ :)
06-05-2007, 19:28
Stały bywalec
Liczba postów: 887
Liczba wątków: 4
Sharon to lalka barbie.. ;-)ale ok niewiasta
06-05-2007, 19:59
Stały bywalec
Liczba postów: 1,636
Liczba wątków: 8
No była taka, a nie inna, ale to nadal najładniejsza aktorka występująca w tym serialu ;) I ładna też poza serialem (czego nie można powiedzieć o takiej Kate na przykład).
Aktualnie rządzi: ja
06-05-2007, 20:02
Stały bywalec
Liczba postów: 887
Liczba wątków: 4
Kate ma urodę takiej grzecznej dziewczyny z którą chodzi się za rączkę w latach młodości. Nie jest sexy, nie jest ładna, nie jest chuda ale nie jest też tak strasznie brzydka. Jest poprawna.
Sharon natomiast miała ładne nogi ;-)
06-05-2007, 20:05
Happy Face
Liczba postów: 2,007
Liczba wątków: 7
Z Kate mozna bylo konie krasc , a z Sharoon mozna bylo pojsc kupic kosmetyki :)
06-05-2007, 20:14
Dużo pisze
Liczba postów: 284
Liczba wątków: 0
Co wy chcecie od Kate? Jest suuuper :)
06-05-2007, 20:20
Stały bywalec
Liczba postów: 2,026
Liczba wątków: 1
Ja mam tylko takie małe pytanie.... who the hell is Sharon ? :P
06-05-2007, 21:47
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
SHANNON, złotka, ona nazywała się Shannon.
06-05-2007, 22:09
Happy Face
Liczba postów: 2,007
Liczba wątków: 7
No rzeczywiscie , spojrzalem na posta Mush Room i sie zmylilem :)
BTW moglaby byc raczej statystka , bo dla mnie cieniutka byla :)
06-05-2007, 22:14
Stały bywalec
Liczba postów: 1,636
Liczba wątków: 8
O kurde, sorki wielkie pomyliłem się :D
Dawno jej nie było po prostu (hehe).
Aktualnie rządzi: ja
06-05-2007, 22:43
|