LOST (ABC, 2004-2010)
Ja mam tylko nadzieję, że się nie okaże raptem, że Kate "wpadła" :P

Odpowiedz
Khet napisał(a):Ja mam tylko nadzieję, że się nie okaże raptem, że Kate "wpadła" :P

Ee tam.. chcesz żeby Kate chodziła z brzuszkiem? Już wystarczy, że Sun jest. Chociaż ciąża Kate jest bardzo prawdopodobna na zakończenie sezonu.

edit: sorry.. rano jest i nie zauważyłem tego
Khet napisał(a):nie

Odpowiedz
Toż napisałem przecież, że mam nadzieję, że się NIE OKAŻE ;) Nie leży mi zbytnio robienie z tego drugiej Mody na Sukces :P

Odpowiedz
Mogą oglaszać a i tak jeśli wzrosnie oglądalnośc to dobiją do 6 sezonów albo i wiecej. Pisałem wcześniej i napisze jeszcze raz ze producenci tego serialu to gnidy często mijające się z prawdą (mój ulubiony cytat: "pod koniec drugiego sezonu wszystko sie wyjaśni").
get ready for suprise...

Odpowiedz
picek napisał(a):Chociaż ciąża Kate jest bardzo prawdopodobna na zakończenie sezonu.
SPOILER - dotyczący plotek i przyszlych odcinków





Spoilery-plotki mowia, ze do końca sezonu Kate zginie.

Odpowiedz
Wątpię czy pozbywaliby się jednej z czołowych postaci, chociaż.... :P

Odpowiedz
Kurde, przez przypadek ten spoiler przeczytałem, ale nawet nie żałuję - bardzo mnie pozytywnie nastroił :D Nie cierpię tej kobiety po prostu. No i na dodatek bazyl jakich mało, a zrobili z niej jakąś seksbombę.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Mush Room napisał(a):Kurde, przez przypadek ten spoiler przeczytałem, ale nawet nie żałuję - bardzo mnie pozytywnie nastroił :D Nie cierpię tej kobiety po prostu. No i na dodatek bazyl jakich mało, a zrobili z niej jakąś seksbombę.

cicho ;) SPOILER


jeśli ona zginie to kto zostanie z 'piękności' na wyspie? Sun? Daj spokój ;-)

Odpowiedz
Jej, to pewnie taki sam spoiler jak ten, który mówił, że w 3x03 zginie Sawyer :P
Ja w dalszym ciągu obstawiam, że coś złego przytrafi się Juliet (mimo, że zaczynam ją lubić).

Odpowiedz
SPOILER dla tych co nie oglądali 2 sezonu (ale tu chyba takich nie ma :P )


picek - gdybym oglądał Lost dla fajnych lasek to bym skończył oglądać na odcinku w którym zginęła Sharon ;)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Sharon byla beznadziejna ROPĄ :)

Odpowiedz
Sharon to lalka barbie.. ;-)ale ok niewiasta

Odpowiedz
No była taka, a nie inna, ale to nadal najładniejsza aktorka występująca w tym serialu ;) I ładna też poza serialem (czego nie można powiedzieć o takiej Kate na przykład).
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Kate ma urodę takiej grzecznej dziewczyny z którą chodzi się za rączkę w latach młodości. Nie jest sexy, nie jest ładna, nie jest chuda ale nie jest też tak strasznie brzydka. Jest poprawna.

Sharon natomiast miała ładne nogi ;-)

Odpowiedz
Z Kate mozna bylo konie krasc , a z Sharoon mozna bylo pojsc kupic kosmetyki :)

Odpowiedz
Co wy chcecie od Kate? Jest suuuper :)

Odpowiedz
Ja mam tylko takie małe pytanie.... who the hell is Sharon ? :P

Odpowiedz
SHANNON, złotka, ona nazywała się Shannon.

Odpowiedz
No rzeczywiscie , spojrzalem na posta Mush Room i sie zmylilem :)

BTW moglaby byc raczej statystka , bo dla mnie cieniutka byla :)

Odpowiedz
O kurde, sorki wielkie pomyliłem się :D
Dawno jej nie było po prostu (hehe).
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Glina (TVP, 2004-2008) shot 164 31,117 17-03-2026, 13:29
Ostatni post: shamar
  Friends (NBC, 1994-2004) Mefisto 307 75,635 04-03-2026, 20:43
Ostatni post: Bucho
  Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) patyczak 126 30,706 26-11-2025, 08:20
Ostatni post: simek
  Deadwood - serial (HBO, 2004-2006) i film (2019) dillinger 339 95,237 21-03-2025, 18:10
Ostatni post: slepy51
  Justified (FX, 2010-2015) Luis Cyfer 141 32,708 16-09-2023, 16:40
Ostatni post: michax
  Oficer (TVP, 2004-2008) Hitch 12 3,925 14-09-2019, 10:29
Ostatni post: Capt. Nascimento
  Shameless (2010) nawrocki 7 3,855 07-04-2014, 14:57
Ostatni post: michax
Wideo Coupling (Każdy z każdym) (2000-2004) anormalnychiromanta 1 1,934 05-03-2012, 11:14
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości