LOST (ABC, 2004-2010)
Ale oni
Jak macie chwilę czasu to w 2-3 zdaniach napiszcie mi co się działo od 8 odcinka 4 sezonu (do momentu w którym przestałem oglądać) do końca. Najważniejsze rzeczy. Dzięki :)

Odpowiedz
Teoria z czyśćcem to powstała jeszcze w okolicach początków serialu. Twórcy wielokrotnie pokazywali, że that's not the case.

Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Ja niestety nie czuję się na siłach, żeby opisać te kilka ostatnich sezonów, zbyt wiele rzeczy uciekło mi już z głowy.

Odpowiedz
Tak przy okazji LOSTowych, sentymentalnych reminiscencji.

Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Ostatnio tego słuchałem :)

"We have to go back!"
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
(22-01-2017, 06:02)Arahan napisał(a): Shamar napisz mi w spoilerze jakie było ostateczne wyjaśnienie, czym była wyspa, czym był dymek, itp.


Hitch napisał ale... Nie zgadzam się z nim :)
I moje wyjaśnienie będzie jeszcze mniej zadowalające niż jego. Otóż...

Wiele rzeczy jest wyjaśnionych na odpier**l się a niektóre pominięte. Roi się od niedomówień i bzdur jeśli sobie przypomnieć poprzednie sezony czy odcinki :)

M.in. to, tak bardzo bezsensowne, tak bardzo...

(22-01-2017, 10:18)patyczak napisał(a):

(22-01-2017, 10:27)Arahan napisał(a): Jak macie chwilę czasu to w 2-3 zdaniach napiszcie mi co się działo od 8 odcinka 4 sezonu (do momentu w którym przestałem oglądać) do końca. Najważniejsze rzeczy. Dzięki :)


4ty sezon możesz dokończyć + początek 5 sezonu. Dalej zaczyna się
taki pierdolnik, że można się pogubić. Łażą, biegają, w te i wewte, w różnych konfiguracjach i się strzelają. A to raz jedni, a to drudzy. A to jedni odpływają na drugą wyspę, drudzy na pierwszą...

Spróbuję:


[Obrazek: daffy-ducks-movie-fantastic-island.30510.jpg]


Tutej ponoć coś tam wyjaśniają ale nie widziałem jeszcze.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Dalej nie rozumiem wszystkiego, ale dzięki wielkie :)

Odpowiedz
Arahan:

Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
No taka była końcówka, która nawiązała do początku nie? Ok, śmigam na lotnisko, przede mną 11h lotu. Oby nie takiego jak Oceanic ;)

Odpowiedz
Lindelof coś tam już przebąkuje o możliwej kontynuacji.


Odpowiedz
Rotfl. Shamar go z lasu wywołał powtórką serialu. Shamar, leć oglądać Firefly teraz.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Ja czytałem, że Lindelof wykluczył taką możliwość :)

Odpowiedz
Nie. Czytałem, że właśnie zaprzecza, że jakakolwiek kontynuacja miałaby powstać. Skończone i tyle.

(22-01-2017, 21:10)Arahan napisał(a): Dalej nie rozumiem wszystkiego, ale dzięki wielkie :)


Chciałeś w wielkim skrócie więc pominąłem dziesiątki zbędnych rzeczy ;)
Ja też nie rozumiem wszystkiego, choć oglądałem ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://ew.com/tv/2017/01/20/lost-reboot-damon-lindelof/

Niby zaprzecza, ale "drzwi" nie zamyka :)


Odpowiedz
W sumie, przy odrobinie inwencji dałoby się powiązać nowe "LOST" z "LEFTOVERS". Pomysł, który w żadnym wypadku nie wkracza w terytorium absurdu.
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści

Odpowiedz
Okazałoby się, że wszyscy ludzie, którzy zniknęli trafili na Wyspę!

Odpowiedz
Co nie byłoby wcale takim głupim pomysłem :--)

EDIT: W ogóle moment zniknięcia postaci z "LEFTOVERS" możnaby powiązać z momentem "wyciągnięcia korka". W tym pomyśle tkwi pewien potencjał :--)
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści

Odpowiedz
Przy oglądaniu Pozostawionych mam z tyłu głowy myśl, to może być to samo uniwersum. Myśl nieuprawniona, ale całkiem miła.

Odpowiedz
Proteus dzisiaj w formie jesteś z dowcipem. Piąteczka
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
LOST wróci, zobaczycie. Jeśli coś takiego jak Will & Grace wraca, to LOST też dostanie swoją szansę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Glina (TVP, 2004-2008) shot 164 31,076 17-03-2026, 13:29
Ostatni post: shamar
  Friends (NBC, 1994-2004) Mefisto 307 75,584 04-03-2026, 20:43
Ostatni post: Bucho
  Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) patyczak 126 30,682 26-11-2025, 08:20
Ostatni post: simek
  Deadwood - serial (HBO, 2004-2006) i film (2019) dillinger 339 95,200 21-03-2025, 18:10
Ostatni post: slepy51
  Justified (FX, 2010-2015) Luis Cyfer 141 32,697 16-09-2023, 16:40
Ostatni post: michax
  Oficer (TVP, 2004-2008) Hitch 12 3,923 14-09-2019, 10:29
Ostatni post: Capt. Nascimento
  Shameless (2010) nawrocki 7 3,853 07-04-2014, 14:57
Ostatni post: michax
Wideo Coupling (Każdy z każdym) (2000-2004) anormalnychiromanta 1 1,933 05-03-2012, 11:14
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości