22-01-2017, 10:27
|
LOST (ABC, 2004-2010)
|
|
Ale oni Jak macie chwilę czasu to w 2-3 zdaniach napiszcie mi co się działo od 8 odcinka 4 sezonu (do momentu w którym przestałem oglądać) do końca. Najważniejsze rzeczy. Dzięki :)
Teoria z czyśćcem to powstała jeszcze w okolicach początków serialu. Twórcy wielokrotnie pokazywali, że that's not the case.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 22-01-2017, 10:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2017, 10:34 przez Hitch.)
Ja niestety nie czuję się na siłach, żeby opisać te kilka ostatnich sezonów, zbyt wiele rzeczy uciekło mi już z głowy.
22-01-2017, 10:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2017, 10:40 przez patyczak.)
Tak przy okazji LOSTowych, sentymentalnych reminiscencji.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
22-01-2017, 14:21 (22-01-2017, 06:02)Arahan napisał(a): Shamar napisz mi w spoilerze jakie było ostateczne wyjaśnienie, czym była wyspa, czym był dymek, itp. Hitch napisał ale... Nie zgadzam się z nim :) I moje wyjaśnienie będzie jeszcze mniej zadowalające niż jego. Otóż... Wiele rzeczy jest wyjaśnionych na odpier**l się a niektóre pominięte. Roi się od niedomówień i bzdur jeśli sobie przypomnieć poprzednie sezony czy odcinki :) M.in. to, tak bardzo bezsensowne, tak bardzo... (22-01-2017, 10:18)patyczak napisał(a): (22-01-2017, 10:27)Arahan napisał(a): Jak macie chwilę czasu to w 2-3 zdaniach napiszcie mi co się działo od 8 odcinka 4 sezonu (do momentu w którym przestałem oglądać) do końca. Najważniejsze rzeczy. Dzięki :) 4ty sezon możesz dokończyć + początek 5 sezonu. Dalej zaczyna się taki pierdolnik, że można się pogubić. Łażą, biegają, w te i wewte, w różnych konfiguracjach i się strzelają. A to raz jedni, a to drudzy. A to jedni odpływają na drugą wyspę, drudzy na pierwszą... Spróbuję: ![]() Tutej ponoć coś tam wyjaśniają ale nie widziałem jeszcze.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 22-01-2017, 14:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2017, 15:04 przez shamar.)
No taka była końcówka, która nawiązała do początku nie? Ok, śmigam na lotnisko, przede mną 11h lotu. Oby nie takiego jak Oceanic ;)
22-01-2017, 21:55
Nie. Czytałem, że właśnie zaprzecza, że jakakolwiek kontynuacja miałaby powstać. Skończone i tyle.
(22-01-2017, 21:10)Arahan napisał(a): Dalej nie rozumiem wszystkiego, ale dzięki wielkie :) Chciałeś w wielkim skrócie więc pominąłem dziesiątki zbędnych rzeczy ;) Ja też nie rozumiem wszystkiego, choć oglądałem ;)
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 22-01-2017, 23:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2017, 23:03 przez shamar.)
W sumie, przy odrobinie inwencji dałoby się powiązać nowe "LOST" z "LEFTOVERS". Pomysł, który w żadnym wypadku nie wkracza w terytorium absurdu.
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku" https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści 22-01-2017, 23:11
Co nie byłoby wcale takim głupim pomysłem :--)
EDIT: W ogóle moment zniknięcia postaci z "LEFTOVERS" możnaby powiązać z momentem "wyciągnięcia korka". W tym pomyśle tkwi pewien potencjał :--)
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku" https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści 22-01-2017, 23:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2017, 23:15 przez BezcelowyAlbatros.)
Przy oglądaniu Pozostawionych mam z tyłu głowy myśl, to może być to samo uniwersum. Myśl nieuprawniona, ale całkiem miła.
22-01-2017, 23:17 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Glina (TVP, 2004-2008) | shot | 164 | 31,076 |
17-03-2026, 13:29 Ostatni post: shamar |
|
| Friends (NBC, 1994-2004) | Mefisto | 307 | 75,584 |
04-03-2026, 20:43 Ostatni post: Bucho |
|
| Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) | patyczak | 126 | 30,682 |
26-11-2025, 08:20 Ostatni post: simek |
|
| Deadwood - serial (HBO, 2004-2006) i film (2019) | dillinger | 339 | 95,200 |
21-03-2025, 18:10 Ostatni post: slepy51 |
|
| Justified (FX, 2010-2015) | Luis Cyfer | 141 | 32,697 |
16-09-2023, 16:40 Ostatni post: michax |
|
| Oficer (TVP, 2004-2008) | Hitch | 12 | 3,923 |
14-09-2019, 10:29 Ostatni post: Capt. Nascimento |
|
| Shameless (2010) | nawrocki | 7 | 3,853 |
07-04-2014, 14:57 Ostatni post: michax |
|
|
|
Coupling (Każdy z każdym) (2000-2004) | anormalnychiromanta | 1 | 1,933 |
05-03-2012, 11:14 Ostatni post: Gieferg |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |
Spoiler
![[Obrazek: daffy-ducks-movie-fantastic-island.30510.jpg]](https://i.jeded.com/i/daffy-ducks-movie-fantastic-island.30510.jpg)
![[Obrazek: GyRZx.gif]](http://i.imgur.com/GyRZx.gif)





