Ale wyjdzie na to samo, po prostu finałowy odcinek będzie podwójny.
23-10-2008, 16:45
|
LOST (ABC, 2004-2010)
|
|
Ale przecież gdyby nie strajk to 4 sezon miałby 16 odcinków a ostatni epizod byłby podwójny.Zawsze tak było więc 5 sezon będzie miec 17 odcinków a ostatni będzie podwójny
koronex1989
23-10-2008, 16:50
Zapowiedź bardzo dobra. Tak sobie już trochę myślałem o piątym sezonie i moją największą uwagę zwrócił fakt, "co złego mogło stać się na wyspie", skoro zostali Inni z Richardem i grupka rozbitków. To "złe" to prawdopodobnie właśnie cofnięcie w czasie (na co wskazuje Swan [?] i samolot), co by ostro namieszało w serialu, bo jeżeli to naprawdę Swan odkryli to kto w 1:06 ubrany w kombinezon celuje w Faraddaya - Kelvin Inman? za chudy. Dwa Desmondy - zbyt głupie. Nowa stacja z ekipą a'la Kelvin i Desmond? - to byłoby ciekawe.
Jednakże, fakt faktem, że najlepszy serial już niedługo wraca. 23-10-2008, 21:16 Cytat:bo jeżeli to naprawdę Swan odkryli to kto w 1:06 ubrany w kombinezon celuje w Faraddaya O ile dobrze pamiętam w finale drugiego sezonu w trakcie retrospekcji Desmonda Kelvin Ihman wspominał że przebywał w stacji Swan z drugim mężczyzną o nazwisku Radzinsky.Może to on?
koronex1989
23-10-2008, 21:36
Kompletnie o nim zapomniałem, ale w takim razie wyspa musiała się cofnąć co najmniej 4 lata do tyłu, będzie dziwnie, będzie wspaniale :)
23-10-2008, 21:53
Ja bym jednak był ostrożny, już nie raz fani przejechali się na trailerach. Mistrzostwo świata w manipulowaniu i zmylaniu widza.
23-10-2008, 22:10
Tytuły kolejnych odcinków (spoiler?) :
Episode 5.01 - Because You Left Episode 5.02 - The Lie Episode 5.03 - Jughead Episode 5.04 - The Little Prince Episode 5.05 - This Place is Death Episode 5.06 - The Life and Death of Jeremy Bentham 25-10-2008, 10:59
Rewelacyjna informacja:
http://zagubieni.pl/content/view/637/90/ Nie dośc że wcześniej to jednego dnia będą dwa epizody.Świetnie!
koronex1989
08-11-2008, 15:30
Kolejne, dwie nowe zapowiedzi - http://fdb.pl/w6812,Tajemnicza,wyspa,powraca,Zagubieni,.html
Małymi krokami LOST wraca, już tylko miesiąc :) 19-12-2008, 18:08
Więcej tu pewnie sprawnego montażu odpowiednich ujęć niż faktycznej akcji, ale i tak wygląda świetnie.
19-12-2008, 18:18
http://fdb.pl/w7119,Nowe,zapowiedzi,Zagubionych,.html
Dwa nowe clipy! Pierwszy miażdzy :) Już tylko 4 dni. 18-01-2009, 04:18
To już jutro nie mogę się doczekać :D Ciekawe czy 5 seria dorówna 4tej :D
Tak z ciekawości wyemitują dwa odc. tzn jeden przypominający a drugi właściwy ?? 20-01-2009, 13:37
Dwa odcinki właściwe.
5.01 - Because You Left 5.02 - The Lie EDIT SPOILERY Świetne otwarcie! Moje podejrzenia co do "zniknięcia" wyspy sprawdziły się w 100%, a kto wcześniej narzekał na elementy s-f i ogólne zamotanie, to teraz się powiesi - powodzenia :) Fajny epizod z Ana Lucią, oby reszta sezonu trzymała taki poziom. Chyba nawet wiem do czego pozostało te 70 godzin... 22-01-2009, 16:34
Lost powrócił w fenomenalnym stylu. Odcinki zleciały mi tak szybko jakbym oglądał tylko jeden. Nie nasyciłem się, chcę jeszcze!
spoilery Manipulowanie czasem wprowadza mnóstwo nowych, bardzo ciekawych możliwości jak ta z Danielem i Desmondem czy othersami :) Mam nadzieję, że następne takie manipulację przebiją te z dwóch pierwszych odcinków, nie mogę się doczekać spotkania Locke'a i Richarda, kiedy ten nie będzie go znał. 22-01-2009, 20:16
Po co napisy, wszyscy mówią na tyle wyraźnie, że nie ma większych problemów ze zrozumieniem ;)
22-01-2009, 21:39
SPOILERY
Powiem tak, odcinek rozpoczynający serie daje mocnego kopa. Każda sekwencja jest na wagę złota. Trudno było na początku to wszystko ogarnąć, te całe wahania z czasoprzestrzenią i w ogóle miazga. Ciekawe rozwiązanie, cała seria będzie odkrywać pewnie cząstki z przeszłości wysepki poprzez te dziwaczne wahania czasowe a nasi chłopcy będą się ścigać, aby w końcu wrócić na wyspę i wracamy do punktu wyjścia. Drugi epizod jest bardziej ustabilizowany , nie podobała mi się stała gadka Bena no i ta jego wróżka mogli się trochę lepiej postarać. Tak czy siak jest dobrze czekamy na następne odc. :D P.S. Dopiero po czasie uzmysłowiłem sobie co do cholery Daniel robił w tej kopalni :D ale jazda :D Jak widać można się w tym nieźle Zagubić :D 23-01-2009, 00:20
No, no. Nigdy nie szalalem za Lostem, a lwia czesc "tajemnic" uwazalem za tanie nakrecanie widza do ogladania, tak jednak premiera sezonu robi wrazenie, glownie ze wzgledu na swietny klimat i wyciskanie czego sie da z ograniczenia wiekowego publicznej TV z USA. Wiekszosc "lostowych krzywych faz" traktuje raczej w stylu "aha, ogladam Lostow, i tak tego nie wyjasnia, fajne ciarki na plecach, przypomne sobie o tym jak racza wrocic do tego za 3 sezony, normalka jak na uniwersum tego swiata". Kompletnie mnie nie rusza ten hype na analizowanie skrawkow informacji i dociekania. Co ma sie okazac to i tak sie okaze, a tworcy przy tym maja calkiem bujna wyobraznie, wiec nawet kiedy cos troche na sile sie "okazuje!" to mimo wszystko jest w jakis sposob chociazby ciekawe.
Zamiast tajemnicami, racze sie raczej klimatem przygody wymieszanym z tripem na psychotropach podczas pijackiej delirki :) Tekst odcinka: - Kompas? Do czego służy?! - Pokazuje północ, John. Kto ogladal, napewno sie zasmial ;)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 23-01-2009, 01:10 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Glina (TVP, 2004-2008) | shot | 164 | 31,123 |
17-03-2026, 13:29 Ostatni post: shamar |
|
| Friends (NBC, 1994-2004) | Mefisto | 307 | 75,640 |
04-03-2026, 20:43 Ostatni post: Bucho |
|
| Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) | patyczak | 126 | 30,706 |
26-11-2025, 08:20 Ostatni post: simek |
|
| Deadwood - serial (HBO, 2004-2006) i film (2019) | dillinger | 339 | 95,239 |
21-03-2025, 18:10 Ostatni post: slepy51 |
|
| Justified (FX, 2010-2015) | Luis Cyfer | 141 | 32,708 |
16-09-2023, 16:40 Ostatni post: michax |
|
| Oficer (TVP, 2004-2008) | Hitch | 12 | 3,925 |
14-09-2019, 10:29 Ostatni post: Capt. Nascimento |
|
| Shameless (2010) | nawrocki | 7 | 3,855 |
07-04-2014, 14:57 Ostatni post: michax |
|
|
|
Coupling (Każdy z każdym) (2000-2004) | anormalnychiromanta | 1 | 1,934 |
05-03-2012, 11:14 Ostatni post: Gieferg |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |