24-07-2011, 12:21
|
LOST (ABC, 2004-2010)
|
|
Bardziej żenujące niż śmieszne. Zawsze nieznośnie irytują mnie tego typu przejawy rzekomego dystansu twórców do tego co zrobili, tylko że robienie sobie żartów z tego, że rozwiązania fabularne które zaproponowali były kontrowersyjne w żadnym stopniu nie zmienia faktu, że szósty sezon to dno, więc nie bardzo wiem co chcieli osiągnąć.
nie mogę się nacieszyć, że wystarczyły mi 2 odcinki (nie 6 sezonów), by odkryć, że "Lost" to dno :)
24-07-2011, 13:53
To, że szósty sezon im nie wyszedł nie znaczy, że całe Lost to dno, bo jest wręcz przeciwnie:)
24-07-2011, 14:37
No to fajnie, szkoda tylko że 6 sezon, który w śmieszny sposób wyjaśnia kluczowe wątki rzutuje na całość serialu przez co nie chce się ponownie tego oglądać od początku.
koronex1989
24-07-2011, 14:44
Rzutowałby, gdyby nie był skleconą w ostatniej chwili na kolanie abominacją wcześniejszych serii. Dla mnie to twór całkowicie oderwany od bardzo dobrej reszty.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 24-07-2011, 14:49 (24-07-2011, 13:53)Albertino napisał(a): nie mogę się nacieszyć, że wystarczyły mi 2 odcinki (nie 6 sezonów), by odkryć, że "Lost" to dno :)LOST to nie dno, do szóstej serii to serial bardzo dobry - miejscami wybitny. Powinieneś raczej żałować, że odpadłeś po dwóch odcinkach. Te sześć serii - mimo słabej szóstej serii - to było duże przeżycie, zwłaszcza śledzone na bieżaco. Teraz, z cynicznym podejściem do finału, może być trudno o podobne emocje. 24-07-2011, 15:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2011, 15:55 przez Gal Anonim.)
Sorry, bo już pewnie było, ale czy ktoś może mi podać najbardziej wiarygodną lub zbliżoną do właściwej interpretacji ostatniego finałowego odc LOST ?? Byłbym bardzo wdzięczny :P
02-01-2012, 00:21
Nie wiedziałem tego od X czasu i do końca nie pamiętam :P Tzn. kojarzę że , ale wolałbym dokładniejszej analizy tego co wydarzyło się w finale :P
02-01-2012, 17:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2012, 17:09 przez Predator895.)
Właśnie zamierzałem powtórzyć sobie całe Losty, ale po przypomnieniu, jak to się wszystko kończy, jakoś odeszła mi ochota...
https://www.filmweb.pl/user/Nawrocki/activity
https://letterboxd.com/nawrocki/list/best-movies-of-2020s/ https://letterboxd.com/nawrocki/list/2024-movies/ 02-01-2012, 20:18
Dwa pierwsze sezony były jednak mistrzowskie. Żałuję, że twórcy nie poszli bardziej w stronę czegoś w rodzaju: zła korporacja prowadzi badania na wyspie o zadziwiajacych parametrach.
Dym jako zespół nanorobotów, które zostały obdarzone quasi-inteligencją przemawiałby bardziej niż evil incarnate. 02-01-2012, 21:47
Odświeżam właśnie całość i dziś wylądowałem na 5 odc. czwartej serii. Odcinek w którym Desmond dostaje amnezji. Jego umysł przenosi ciągle w czasie i musi odnaleźć swoją stałą by mózg mu się nie zagotował. Whoa ten serial nawet po latach kopie dupę. A sam odcinek genialny coś na pograniczu Incepcji w LOSTA'ch, można go polecić osobom które nawet nie znają serialu :)
09-01-2012, 14:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2012, 14:36 przez Predator895.)
cholera, muszę się w końcu wziąść za całość, bo oglądałem na bieżąco do 8 odcinka 4 serii, a później nie wiedzieć czemu przestałem :/
09-01-2012, 16:22
Akurat piąta seria jest moim zdaniem rewelacyjna.
Z ciekawostek. Damon Lindelof powiedział, że nie planuje robić niczego związanego z LOST, ale zapewnił, że ta marka na bank powróci. Nie wiadomo czy miał na myśli kontynuacje, czy coś innego. Podejrzewam, że ABC nie da umrzeć swojemu największemu hitowi tak łatwo. 16-05-2012, 17:06
Ja też. Wracałem tylko do pojedynczych odcinków, bo całego serialu nie chce mi się znów oglądać. Ale przerwałem w trzeciej serii, więc pewnie odświeże sobie koniec czwartej i całą piątą w końcu. Dużo dobrego tam jest.
A na spin-off osadzony w czasach, gdy jeszcze posąg był cały nie liczyłbym - wątpie, by zrobili z LOST, co przynajmniej częściowo nie działoby się współcześnie. Będa próbowali tym dotrzeć do jak najszerszego grona raczej, a nie nerdów. 16-05-2012, 19:01 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Glina (TVP, 2004-2008) | shot | 164 | 31,078 |
17-03-2026, 13:29 Ostatni post: shamar |
|
| Friends (NBC, 1994-2004) | Mefisto | 307 | 75,587 |
04-03-2026, 20:43 Ostatni post: Bucho |
|
| Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) | patyczak | 126 | 30,682 |
26-11-2025, 08:20 Ostatni post: simek |
|
| Deadwood - serial (HBO, 2004-2006) i film (2019) | dillinger | 339 | 95,201 |
21-03-2025, 18:10 Ostatni post: slepy51 |
|
| Justified (FX, 2010-2015) | Luis Cyfer | 141 | 32,697 |
16-09-2023, 16:40 Ostatni post: michax |
|
| Oficer (TVP, 2004-2008) | Hitch | 12 | 3,923 |
14-09-2019, 10:29 Ostatni post: Capt. Nascimento |
|
| Shameless (2010) | nawrocki | 7 | 3,853 |
07-04-2014, 14:57 Ostatni post: michax |
|
|
|
Coupling (Każdy z każdym) (2000-2004) | anormalnychiromanta | 1 | 1,933 |
05-03-2012, 11:14 Ostatni post: Gieferg |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |

Spoiler




