Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Witcher (Netflix, 2019-)
Heh ja pierwszego odcinka nie skończyłem nawet - dobrze zaoszczędzony czas jak widać.

Odpowiedz
(29-06-2023, 21:20)Gieferg napisał(a): Spoko. To się wytnie ;)
Po kolejnym kwadransie mogę tylko powiedzieć - Kurva, powodzenia :D

Co oni z tego zrobili to się w głowie nie mieści, a to dopiero 45 minut 1 odcinka.

Szukajcie innego frajera do kolejnych odcinków.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
No to co, losujemy kto ogląda kolejny odcinek? Kogo rzucimy na pozarcie ogrokaraczanom?
Youniverse

Odpowiedz
Ja próbowałem sobie puścić w tle, ale nie da się, wkurw bierze górę.

Odpowiedz
(29-06-2023, 21:30)marsgrey21 napisał(a): Bardziej interesujące od tego serialu jest to, że Cavill sobie chyba zafundował przeszczep włosów, bo zakola mu zniknęły, nie żałuje sobie jebaniutki.

[Obrazek: 72639177-12243941-Handsome_Henry_opted_f...082632.jpg]

Przecież on nadal ma zakola, tylko przy dłuższych włosach tak ich nie widać, plus nie są ulizane tylko muśnięte pomadą.

Swoją drogą, kiedy on tak nagle zaczął siwieć? O.o
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Obejrzę całość ale zaczynam dopiero w sobotę, najpierw się psychicznie przygotuję w Tatrach.
W każdym razie spodziewam się wszystkiego co najgorsze.

Odpowiedz
Heniek ma zakole, tylko zrobił ten fryz zasłaniający który ja również jako zakolak nieudolnie robię. Tylko że do niego trzeba też mieć górę gęstą, eh... Cavill ma jednak męski typ urody, i jemu te zakola w niczym nie przeszkadzają. Jest chodzoca doskonałością. Pewnie ma też dużego chuja, nie wierzę że ten człowiek mógłby mieć małego. Eh, to życie niesprawiedliwe, skoro wylosowałem zakola to chociaż męską mordę mogłem dostać i co najmniej 180, a tu z każdej strony ci genetyka dowala. Morda Toma Hollanda łamane na Kurta Cobaina nie pasuje do zakoli.

Dajcie znać jak ograją ten motyw zmiany twarzy z Cavilla na Hemswortha, bo już samo to że chcą się do tego fabularnie odnosić, wznosi ten serial na nowy metafizyczny poziom, obok takich klasyków jak Doktor Who.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Chciałbym mieć takie zakola jak Cavill, niestety bliżej mi pod tym względem do DeVito XD

Odpowiedz
Ohh Teddy, Teddy. Przecież to dopiero pierwsza część sezonu. Druga chyba w sierpniu, czy jakoś tak.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(29-06-2023, 22:05)Krismeister napisał(a): Swoją drogą, kiedy on tak nagle zaczął siwieć? O.o

Co się dziwisz, zagrał białowłosego i wczuł się za bardzo w rolę.

Odpowiedz
[Obrazek: 356924336_580473537606968_34147333321614...e=64A469AE]

Naczyta się tych książek i zostanie z tą wiedzą jak Himilsbach z angielskim :D
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
To trochę jakby czytać podręczniki archeologii żeby zagrać w Parku Jurajskim :p

Odpowiedz
No, ale jest napisane tylko, że "czyta książki" tj. niekoniecznie czyta akurat Wiedźmina :P

Odpowiedz
Łyknąłem dwa odcinki. Niby wiedziałem, czego się spodziewać ale... Ło qrva, żeby z takiego materiału ulepić takie gówno to trzeba mieć talent.

Fakt faktem, czasem się nawet pojawia jakaś książkowa scena, przeważnie "ulepszona", ale da się rozpoznać, co to było (zdarza się nawet dosłowny cytat - o ile mnie pamięc nie myli w scenie wizyty Geralta u Codringhera i Fenna). Ale tylko czasem. No i oczywiście w każdym odcinku walka z jakimś z dupy wyjętym potworem.

Rozpieprzyła mnie Yennefer, która ni z gruszki ni z pietruszki nagle zaczyna tytułować Ciri brzydulką - owszem, tak było w książce, ale tam to miało sens, zważywszy na to jak wyglądała Ciri po pobycie w Kaer Morhen. Tutaj nie ma sensu za grosz, nie wspominając o tym, że Ciri i Yen wyglądają tu jak koleżanki z liceum. W ogóle jak z początku drażniła mnie Yen, a Ciri wydawała się ok, tak aktualny wygląd Freyi zupełnie mi nie pasuje do postaci. Z kolei wygląda Yen przestał mi przeszkadzać, ale charakter postaci przeszkadza coraz bardziej bo to prostu nie jest Yen.

Pomijając kwestię zmian fabuły - to wszystko jest tak pokraczne, rozlazłe, nieangażujące i chaotyczne, że serial Brodzkiego wygląda przy tym jak solidna ekranizacja.
No nic, jutro pomęczę się dalej, ale zdecydowanie nie polecam.

Odpowiedz
No ja też z jakąś masochistyczną fantazją zmęczyłem drugi odcinek. No tragiczne to jest.

Raz na jakiś czas jest taka nieśmiała jakby próba, a co by było jakbyśmy spróbowali tak jak w książkach. No i to był ten moment:

(02-07-2023, 02:44)Gieferg napisał(a): ale da się rozpoznać, co to było (zdarza się nawet dosłowny cytat - o ile mnie pamięc nie myli w scenie wizyty Geralta u Codringhera i Fenna).

Przez krótką chwilkę człowiek się zastanawia - może to by nie było żadne arcydzieło, ale mógłby być to całkiem zjadliwy serial (nie żeby ta scena była jakoś wybitna). Niestety już po 10 sekundach ta zdzira i jej zespół wyrobników przypominają, że my to zrobimy po swojemu.

Tak jak w książce mamy bardzo plastycznie i brutalnie opisaną scenę jak Rience i Schirru palą "kancelarię" Codringhera i Fenna, tak tutaj mamy tandetnego Rience wychodzącego z kotem z płomieni. Dżizas...

Dijkstra okazuje się jakimś miłośnikiem sado maso - Filippa go batoży związanego i pyta czy mu stanął (nie, nie wymyśliłem tego).

Fringilla to już w tym odcinku wygląda na spasioną, czarną świnię. Bleh...
Keira z twarzy też przypomina prosiaka. Francesca to w ogóle gupia baba ze wsi.
Margarita to oczywiście też jakaś czarna grubacypantka.
Co oni z tego porobili to klękajcie narody :D

Aha. Serial ma jeszcze jedną wkurwiającą manierę dzisiejszych czasów. Co jakiś czas i tak w sumie z dupy ktoś musi zakląć mówiąc chvj, albo cipa, bo to jest wiecie, serial dla dorosłych. Oczywiście albo wywołuje to niezamierzoną salwę śmiechu, albo przewracanie oczami.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Lato, ładna pogoda, długie, ciepłe dni, a Ci siedzą i oglądają, i nabijają kabzę Netflixowi, i wiedzą, że będą narzekać i narzekają. Bez sęsu, baby jakieś, czy co?

Odpowiedz
(02-07-2023, 21:36)Dr Strangelove napisał(a): Dijkstra okazuje się jakimś miłośnikiem sado maso - Filippa go batoży związanego i pyta czy mu stanął (nie, nie wymyśliłem tego).
Są w ogóle w drugim, trzecim sezonie jakieś cycuszki i normalny seks, czy tylko wydziwiane sado maso, gejowszczyzna i jakieś brzydkie grube lesbijki?

Odpowiedz
(02-07-2023, 21:36)Dr Strangelove napisał(a): Co jakiś czas i tak w sumie z dupy ktoś musi zakląć mówiąc chvj, albo cipa, bo to jest wiecie, serial dla dorosłych. Oczywiście albo wywołuje to niezamierzoną salwę śmiechu,


Nie pamietasz jak w poprzednim sezonie Yen co chwilę "kurwowała"?

To było, tak kurva sztuczne i tak kurva żenujące.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(02-07-2023, 23:38)simek napisał(a): Są w ogóle w drugim, trzecim sezonie jakieś cycuszki i normalny seks, czy tylko wydziwiane sado maso, gejowszczyzna i jakieś brzydkie grube lesbijki?
A gdzież tam.
Za to Yarpen jak wpadają do niego na chatę, żeby się ukrywać to rzuca przekomicznym tekstem do Geralta - Znowu się dupczycie?
He he he...
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Nie przypomnę sobie teraz dokładnego cytatu, ani źródła, ale przecież Bagiński sam powiedział, że oni ten serial kręcą dla gen z, generacyji tik toka, to nie jest adaptacja, to jest content, stąd czarni bo diversity, stąd gejowanie bo tolerance i rzucanie co chwila kurwami bo to edgy, do tego dochodzą scenarzyści którzy obśmiewają książki Sapka za jego plecami, a później piszą skrypty do serialu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Euphoria / Euforia (HBO, 2019- ) Kuba 64 9,859 11-06-2026, 14:33
Ostatni post: Gieferg
  For All Mankind (Apple, 2019) Pelivaron 103 18,018 07-06-2026, 13:24
Ostatni post: raven.second
  The Boys (Amazon, 2019 -) Mierzwiak 416 68,770 23-05-2026, 22:17
Ostatni post: Scheckley
  The Big Bang Theory (CBS, 2007-2019) Negrin 45 14,165 14-05-2026, 01:07
Ostatni post: Pelivaron
  Daredevil [Marvel/Netflix] Mickey 758 141,553 10-05-2026, 00:07
Ostatni post: slepy51
  Adolescence (2025) - Netflix slepy51 147 12,057 27-04-2026, 19:19
Ostatni post: Bucho
  Harry Hole (2026) Netflix slepy51 7 604 17-04-2026, 16:52
Ostatni post: Bibliomisiek
  Punisher [Marvel/Netflix] SonnyCrockett 233 44,461 09-04-2026, 18:39
Ostatni post: slepy51
  Stranger Things (Netflix, 2016-) Pelivaron 978 158,050 26-03-2026, 17:07
Ostatni post: slepy51
  Game of Thrones (HBO, 2011-2019) jarod 6,490 1,005,406 05-03-2026, 01:12
Ostatni post: Pelivaron



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości