Homeland [Showtime]
Quinn wziął sobie do serca prośbę Carrie o opiekę nad córką :) Ogólnie fpyte odcinek. Serial na tym etapie niebezpiecznie zmierza w kierunku false flag operation. Jak dla mnie, coś fantastycznego, ale mam obawy, jak to pociągną dalej. Jeżeli będzie false flag w NYC i dobry finał, to sezon szósty ma szansę stać się najlepszym ever w dziejach tej serii.

Odpowiedz
(21-02-2017, 11:30)Mental napisał(a): Jeżeli będzie false flag w NYC i dobry finał, to sezon szósty ma szansę stać się najlepszym ever w dziejach tej serii.

Tylko pytanie czy ja dotrwam do tego dobrego momentu, bo pierwsze dwa odcinki to najnudniejsze chwile tej serii. 

Kto wpadł na pomysł, że Quinn cierpiętniczy, dobry muzułmanin fałszywie oskarżony i Carrie nieudolnie próbująca uratować ich obu to dobry materiał na początek sezonu. Ciężko, naprawdę ciężko przez to przebrnąć. 
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Faktycznie, piąty epizod wzbudził apetyt na mięsistą intrygę.

Niestety, najnowszy ocinek nie kontynuuje wątku, tak jakbym tego oczekiwał.

ale za dużo było nachalnego promowania pani prezydent-elekt, która jest totalnie odrealniona. No cóż, chcieli zrobić dobrze Clintonowej, ale jakoś tak pokracznie teraz to wygląda. I robienie z polityka wzoru cnót w takim serialu jak Homeland pozostawia lekki niesmak.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Narracja o false flag op umocniona. Illuminati-korpo pewnie przykrywka dla jakiegoś wywiadu albo samego CIA. I kapitalna scena w domu agenta FBI - Carrie wybiegająca na ulice i wpadająca w poślizg przy samochodzie, uwielbiam takie momenty, nigdy nie wiem, czy są reżyserowane czy aktorka po prostu straciła równowagę i puścili to dalej.

SPOILER ALERT - jeśli nie oglądałeś/-aś 6 odcinka, nie odpalaj klipu.


Odpowiedz
Wreszcie jakieś życie na osiedlu. Quinn
Po tych czterech nudnych spodziewałam się, że to będzie najsłabszy sezon, ale może nie. Z illuminati korpo może być powiązany ten typek z tv, z tego programu Truth coś tam. Pewnie pudło, ale może czasem trafię.

Odpowiedz
Cytat:Z illuminati korpo może być powiązany ten typek z tv, z tego programu Truth coś tam.

To akurat była tylko nieudolna próba sparaodiowania Alexa Jonesa z Infowars. Nieudolna, bo prawdziwy Alex Jones już by węszył false flag op., a nie nawoływał do wojny z dżihadystami. Jakby co, wcześniej Quinn też go słuchał ;)


Odpowiedz
Ostro, w najnowszym odcinku pojawia się szwedzka opieka społeczna, która


ach ta państwowa "opieka" :) szkoda, że nie było Quinna, który rozwiązuje takie problemy od ręki, albo Tytusa Pullo ;)

Rozkoszne jest oglądać z jakim zapałem producenci starali się zrobić dobrze niedoszłej pani prezydent :) Może się mylę i później okaże się, że Hillary nie jest tak krystaliczna ale na razie oglądanie tej bezwstydnej laurki jest przesłodkie :)

Milczenie Saula, po tym jak Macier próbuje go okłamać :)

Szkoda, że tak szybko rozwikłali zagadkę illuminati-korporacji liczyłem na jakąś głębszą konspirę.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Cytat:Szkoda, że tak szybko rozwikłali zagadkę illuminati-korporacji liczyłem na jakąś głębszą konspirę.

Musiałem coś przeoczyć. Kiedy rozwiązali? Jak? Kto?

Odpowiedz
(06-03-2017, 23:31)Mental napisał(a):
Cytat:Szkoda, że tak szybko rozwikłali zagadkę illuminati-korporacji liczyłem na jakąś głębszą konspirę.

Musiałem coś przeoczyć. Kiedy rozwiązali? Jak? Kto?

Hm, nie wiem czy słowo "rozwikłali" jest tutaj odpowiednie, po prostu 

Polski już nie ma.

Odpowiedz
Od początku pisałem, że ta firma to przykrywka dla działalności służb. Używają korpo do inwigilacji. Pewnie korzystają też za jej pośrednictwem z usług najemnych zbirów.

Odpowiedz

Krystaliczność prezydent elekt faktycznie aż śmieszna. Kiedy na końcu ta

A niezależnie od całej intrygi Danes zagrała w tym odcinku fantastycznie.

Odpowiedz
Ona zawsze gra na mega wysokim poziomie (nawet małomiasteczkowe idiotki, patrz "U-Turn"). Najlepsze są momenty, jak zdesperowana (i na odstawionych lekach) zaczyna rzucać kurwami :)


Odpowiedz
s06e08

No i co ty, Peter, najlepszego zrobiłeś?

Sezon zbliża się pomału ku końcowi, a ja ciągle nie wiem, dokąd to wszystko zmierza. Terroryzm wyraźnie zszedł na dalszy plan, teraz to bardzie film o wewnętrznych rozgrywkach na linii służby-Biały Dom.

Odpowiedz
s06e08

Po prostu nie mogę uwierzyć jak bezceremonialny stał się ten serial w kreowaniu obrazu nieskazitelnej pani prezydent, a zarazem godnego pożałowania Alexa :D Przy czym niejasne jest dla mnie to, czy antypatia, którą finalnie wzbudza pani elekt jest zamierzonym efektem, czy nie :)

Ha ha ha i jeszcze ten
uroczo to wygląda w kontekście słów producentów, że dołożyli wszelkich starań aby serial był politycznie neutralny.

Neutralny my ass.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Jak to dobrze wrócić do Homeland.
W nowym odcinku Quinn przypomina sobie, że był świetnym agentem, Saul wypomina Carrie, że kiedyś pieprzyła się z kolesiem w pasie szahida, a i Macier pięknie pokazuje taksówkarzowi, gdzie jego miejsce. Można się przyczepić do tempa tego epizodu, ale nie będę narzekał - po niemrawym początku, sezon idzie w dobrym kierunku.

Odpowiedz
Dar taki zły. Wow. Prezydent taka demokratyczna. Alex Jones taki szachraj. Wow. Patrzcie jakie alt media!
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Najlepszy jest Quinn.

Odpowiedz
Podoba mi się. Na taką Hillarzycę jak w Homeland to bym nawet głosował. ;)

Polski już nie ma.

Odpowiedz
Mega ordynarnie forsują słodką narrację o dobrej pani prezydent i złych alternatywnych mediach. Ale ja mam od zawsze słabość do tego serialu (szczególnie, że cztery pierwsze sezony to 10/10, pc wjeżdża na ostro dopiero od piątego), więc pacze dalej. I trzymam kciuki za Quinna.

Pytanko: kim była ta laska z baru, do której zagadał PQ? Nie kojarzę jej ze wcześniejszych odcinków.

Odpowiedz
Nie kojarzysz, bo jej wcześniej nie było;) Ot, jakaś tam baba, którą PQ poznał jak działał lata temu w jednej ekipie z "Dziurkaczami". Pewnie pół ekipy co zamieszkiwało chatę z USA flagą, się z nią bawiło wtedy. W sumie pewnie nic ciekawego z punktu widzenia samej fabuły sezonu, zwykłe backstory Quinna, żeby nie było , że na misjach tylko Niemkę kochał w pupę;)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Gwiazdka The Curse (Showtime, 2023) Kryst_007 3 672 24-10-2023, 12:52
Ostatni post: Derelict Machine
  Ray Donovan (Showtime, 2013-) Hannibal 6 3,000 22-11-2021, 20:07
Ostatni post: Trailery Srailery
  Penny Dreadful [Showtime] raven.second 145 39,529 06-09-2021, 10:37
Ostatni post: SonnyCrockett
  Twin Peaks - serial (ABC / Showtime, 1990-2017) i film Fire Walk With Me (1992) military 1,141 185,595 24-02-2021, 16:01
Ostatni post: Scheckley
  Kidding (Showtime) f.lamer 24 6,286 16-07-2020, 17:27
Ostatni post: Krismeister
  The Affair [Showtime] Snuffer 62 18,168 26-08-2019, 19:01
Ostatni post: michax
  Escape at Dannemora (SHOWTIME) Mental 17 7,556 03-03-2019, 23:37
Ostatni post: Paszczak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości